Jump to content

tom tom

Recommended Posts

  • po 2 mėnesių...

Ar kas jau kreipetes del zuvusiu zemkenciu  paseliu del zalos atlyginimo? Daba skaiciau kad iki lapkricio 1d. laukia informacijos del zuvusiu paseliu, zemes ukio skyriai. Galvoju kaip dabar reikia ivertinti apskaiciuoti zuvusi plota? lengvose zemese sudyge, moliai uzplakti nieks nelenda, pelkese aisku mire laukai bus kaip zebrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Žemdirbys pranešimas:

Pasetems paseliams tai negalioja. Gali kreiptis tik dėl nenukultu javu ir nepasetu pudymu. 

Tai kaip čia išeina jei aš negalejau pasėt žieminių ne i pūdymą,o tarkim po ankstinių kultūrų,tai tipo nuostolių nepatyriau,

p.s bet čia gi Lietuva,čia lietus lyja :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , BR pranešimas:

Tai kaip čia išeina jei aš negalejau pasėt žieminių ne i pūdymą,o tarkim po ankstinių kultūrų,tai tipo nuostolių nepatyriau,

p.s bet čia gi Lietuva,čia lietus lyja :icon-lol:

pas mus didzioji dalis nenusikulusiu tai kas kombaino neturejo,tai galetu jiem po kombaina nupirkt ;) o mum s nieko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl pasėjimo aplamai nematau jokio čia reikalo kažką kompensuoti, nes realiai kas kokie 5 metai neįšeina arba visai pasėti arba tiek kiek buvo planuota. Bet niekur ta žemė nedingsta, apsisėja pavasarį, tai čia nėr ko kelt vėjų dėl tokių dalykų, nes kuo daugiau rėkiam, tuo didesnis nepasitenkinimas iš visuomenės kyla ir tuo labiau mokesčiais būsim užkrauti. Žodžiu gali virsti meškos paslauga per daug visokių rėmimų.

Dėl kūlimo, nežinau kokia situacija visoj Lietuvoj ir nekalbėsiu už visus, bet jei vertinant mūsų kraštą, tai nenusikūlė tik tie kurie nori apžioti daugiau nei sukramto ir nuryja. O tokie dažniausiai yra arba berniukai su savo pinigų plovyklom arba ūkininkai kurie nematė filmuko apie auksinę žuvelę, žodžiu tie, kuriems niekad nebūna gana. 

Žodžiu, žiemkenčiai dygsta, viską nusikūliau, viską pasisėjau, tą patį padarė ir dauguma normalių tiek didesnių tiek ir smulkių ūkių, o besočiams turi būti gera pamoka ir jokių čia rėmimų nereikia. Žiauru, bet teisinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , drapox pranešimas:

Dėl pasėjimo aplamai nematau jokio čia reikalo kažką kompensuoti, nes realiai kas kokie 5 metai neįšeina arba visai pasėti arba tiek kiek buvo planuota. Bet niekur ta žemė nedingsta, apsisėja pavasarį, tai čia nėr ko kelt vėjų dėl tokių dalykų, nes kuo daugiau rėkiam, tuo didesnis nepasitenkinimas iš visuomenės kyla ir tuo labiau mokesčiais būsim užkrauti. Žodžiu gali virsti meškos paslauga per daug visokių rėmimų.

Dėl kūlimo, nežinau kokia situacija visoj Lietuvoj ir nekalbėsiu už visus, bet jei vertinant mūsų kraštą, tai nenusikūlė tik tie kurie nori apžioti daugiau nei sukramto ir nuryja. O tokie dažniausiai yra arba berniukai su savo pinigų plovyklom arba ūkininkai kurie nematė filmuko apie auksinę žuvelę, žodžiu tie, kuriems niekad nebūna gana. 

Žodžiu, žiemkenčiai dygsta, viską nusikūliau, viską pasisėjau, tą patį padarė ir dauguma normalių tiek didesnių tiek ir smulkių ūkių, o besočiams turi būti gera pamoka ir jokių čia rėmimų nereikia. Žiauru, bet teisinga.

pritariu drapox,tai kodel nuskriausti turi but kurie nusikule bet irgi nuostuoliu neišvenge? manau tokiu iš 100/100

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , ceck pranešimas:

pritariu drapox,tai kodel nuskriausti turi but kurie nusikule bet irgi nuostuoliu neišvenge? manau tokiu iš 100/100

Būtent. Tie kurie kūlė 20 ir 22 drėgnumo grūdus, kad tik nusikultų, nes situacija su gamta buvo gerai matyti kokia, būsim kvailio vietoj. Nes tie kurie tikėjosi nusikulti 14 drėgmės, deja to nesulaukė ir liko nekūlę, bet gaus paramą, kaip kad atsilikę kolūkiai kai gaudavo milijonus nuostoliams padengti sovietų laikais. Norint neiškraipyti rinkos ir verslumo dėsnių manau įmanomas nebent visuotinis rėmimas, išmokant anksčiau išmokas, mažinant mokesčius, ir kitais kokiais panašiais būdais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mus situacija prastesnė, 100% nusikusiu tikrai nedaug, ir čia net ir nauji kombainai nepadėjo... yra sklypuose vietų kur įvažiuoti negalėjai, yra ir ištisu sklypu kur nieko negalėjai padaryti...

kitas dalykas nereiketu sakyti kad dėl tingėjimu negalėjai nusiimti, na Nevisi turi vienodas sąlygas nevisi turi naujus kombainus kiti jų išvis neturi, ir jau nekalbu apie grūdų kokybe ir kaina...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , kestoxs pranešimas:

Na pas mus situacija prastesnė, 100% nusikusiu tikrai nedaug, ir čia net ir nauji kombainai nepadėjo... yra sklypuose vietų kur įvažiuoti negalėjai, yra ir ištisu sklypu kur nieko negalėjai padaryti...

Todėl ir nekalbu už visą Lietuvą, nes situacijų ko gero buvo įvairių ir labai sunku pasakyti kaip tokiu atveju padėti. Žiemkenčių iššalimų irgi jau buvo ne vienus metus, bet kažkokių paramų negavom. Aišku yra draudimas, bet apie draudimą aš pats esu blogos nuomonės, nes tie nuplėšia gerai o mokėt nenori, tai ilgalaikėj perspektyvoj vis tiek prarandi žmogus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai aš suprantu kad už nepasejima ar nesudyga, ar išsalima niekas paramos neduos, nuo to ir apsidrausti galima, bet kaip paaiškinti tokiam proto bokštui kaip Mazuronis kad niekas nedraudžia nuo per didelio kritulių kiekio, ne nuo krušos ( kurios nebuvo ) o nuo pastovaus lietaus, čia ir yra esmė nebuvo galimybes tos rizikos susimažinti ar išvengti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, drapox pranešimas:

Todėl ir nekalbu už visą Lietuvą, nes situacijų ko gero buvo įvairių ir labai sunku pasakyti kaip tokiu atveju padėti. Žiemkenčių iššalimų irgi jau buvo ne vienus metus, bet kažkokių paramų negavom. Aišku yra draudimas, bet apie draudimą aš pats esu blogos nuomonės, nes tie nuplėšia gerai o mokėt nenori, tai ilgalaikėj perspektyvoj vis tiek prarandi žmogus. 

Ne kartą draudėmės ir žalų buvo ir atsiskaitė kaip priklauso. Syki kaip gerą siūlė palikt labai išretėjusį rapsą, bet nieko, atsilyginom, pora sykiu susimokėjo už išmirkusius ir net nesudygusius. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

Ne kartą draudėmės ir žalų buvo ir atsiskaitė kaip priklauso. Syki kaip gerą siūlė palikt labai išretėjusį rapsą, bet nieko, atsilyginom, pora sykiu susimokėjo už išmirkusius ir net nesudygusius. 

Kokioj draudimo bendrovėj draudžiat ? Jei nepaslaptis ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, kestoxs pranešimas:

Na pas mus situacija prastesnė, 100% nusikusiu tikrai nedaug, ir čia net ir nauji kombainai nepadėjo... yra sklypuose vietų kur įvažiuoti negalėjai, yra ir ištisu sklypu kur nieko negalėjai padaryti...

kitas dalykas nereiketu sakyti kad dėl tingėjimu negalėjai nusiimti, na Nevisi turi vienodas sąlygas nevisi turi naujus kombainus kiti jų išvis neturi, ir jau nekalbu apie grūdų kokybe ir kaina...

Turejau ir aš tokiu lauku,galejau sedet ant pamato ir dejuot kad neyvaziuoju nes vandens buvo tiek kad purkštuva vos ištempiau,žinai kas išgelbejo?samdziau vikšruotį su 4wd tai praejo kaip aš bučiau ledu pravaziaves,nera padeties be išeities,aišku aš tam žmogui galva iš toli lenkiu,va kokie pas mane kaimynai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek tokiu su vilarais ant Lietuvos yra? Vienas kaimynas irgi samdėsi, bet ne dėl 20ha... bet ir jis ne visur važiavo, gal dėl kombainininko baimes... kombainai pas mus skendo ir nesvarbu ar tai buvo antra diena po lietaus ar savaite. Va paskutines šių metu kūlimo dienos foto. Į pagalba važiavo timberis...

Kitiem teko ir teleskopu atkasti. Jau nekalbu apie tai kad kai kurie Grudai iš bunkerio nebiro, kaip ir sakiau Lietuva marga...

7BC7703E-BB11-4863-9E71-B40CF12873C7.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kaip pas jus, bet pas mane kur drenažas 1991m darytas jokiu problemų nei su kūlimu nei su sėja ir dabar balu nera. Kur drenažas senesnis, taip ir liko problemines vietos nepasėtos. Jei gegužės mėnesi sėjam nes niekaip neišdžiuna, tai gal nekaltinkim gamtos, kad palijo normaliai. Neveltui valstybė padovanojo drenažus ūkininkams...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko pakeliaut nuo anykščių iki šiaulių pro panevežį tai vaizdas tikrai baisus. ir apie jokias melioracijas nėra net ką ir kalbėt. Kaip ir minėjo kolega upės ir upeliai ar drenažų grioviai arba išsiveržę lauk per kraštus arba praktiškai tam pačiam lygi su didžiaja laukų dalimi. Kol nenusės pagrindiniai taškai apie vandens surinkimą iš laukų net nėra ką šnekėt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent. Ir apie nieką kitą.Jei dar tiksliau,tai apie rinktuvų žiotis. Va nuo ten reikia ir pradėti,išsispręs kokie 75% problemų su ežerais laukuose. Likę 25% bus užsikišę,užlūžę rinktuvai vidury lauko.

Sutinku,kad šiuo metu šlapia,labai šlapia. Bet ežerai vidury lauko,melioruotoj žemėj,negali tyvuliuoti vien dėl to,kad daug prilijo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...