Jump to content

Presavimo kaina


Vytautasl

Recommended Posts

Prieš 8 valandų, Vytautasl pranešimas:

Sveiki kiek siemet imsit uz sienainio presavima?

Planuoju po 15 eur uz rulona imt pernai 13 buvo pas mus, bet vasara plevele kai pabrango tai ir pi 14 ėmė.

Kas tau pabrango 2 eurais? medžiagos nebrango, kuras praktiškai ne. Ar čia mados reikalas su visais kainas kelt? Mano trečias sezonas startuos nuo 9 eur,  kas duoda darbo visai dienai, būna ir pigiau. Pirmais metais mane norėjo pakasti už kainą, bet dabar jau prisitaikė ir kiti, kad reikia už žmoniškus tarifus dirbti :D

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 minutes ago, manttys pranešimas:

Kas tau pabrango 2 eurais? medžiagos nebrango, kuras praktiškai ne. Ar čia mados reikalas su visais kainas kelt? Mano trečias sezonas startuos nuo 9 eur,  kas duoda darbo visai dienai, būna ir pigiau. Pirmais metais mane norėjo pakasti už kainą, bet dabar jau prisitaikė ir kiti, kad reikia už žmoniškus tarifus dirbti :D

 

 

Man irgi nepatinka tokie kur muša darbų kainas ar kelia žemės nuomos kaina. Čia labai panašu. 

Na bet tokiem tik sėkmės dirbt del to kad turėt darbo. Man negaila. Su žemės nuoma ar pardavimo kaina irgi varžytinių nedarau. Išsišokėlių visada atsiranda ir atsiras. Čia kova kaip su vėjo malūnais.

Neišsivaizduoju tų rulonų pagaminimo savikainos, bet gerbkim save - nenusipiginkim kaip kokie lenkai anglijoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai karteliniai susitarimai nepatinka, kai davai prašom tiek ir tiek, neleidžiam pigiau :) Presas nėra kažkokia kosminė mašina, kad už jo darbą prašyti belen kokių pinigų. Kadangi nežinai savikainos, tai aš tau ją išduosiu - ji apie 6 eurai. Ar 3 eurai už ruloną yra blogas uždarbis ir darbas, kad turėt veiklos, čia jau sau į tą klausimą atsakyk. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 minutes ago, dzipas pranešimas:

Kiek dabar kainuoja tik apvyniojimas?

Tai pats žinai, 2,5eur, jei pirmas klientas, 1,5 :)

 

Prieš 5 valandų, manttys pranešimas:

Kas tau pabrango 2 eurais? medžiagos nebrango, kuras praktiškai ne. Ar čia mados reikalas su visais kainas kelt? Mano trečias sezonas startuos nuo 9 eur,  kas duoda darbo visai dienai, būna ir pigiau. Pirmais metais mane norėjo pakasti už kainą, bet dabar jau prisitaikė ir kiti, kad reikia už žmoniškus tarifus dirbti :D

 

 

O kas atpigo? tepalai, detalės, servisai pabrango, minimumas pakilo, plėvė su tinkliuku 1eur pabrango, pragyvenimo lygis pabrango, kad mažinti kainą tai nereikia tikėtis, bet minimum tokia kaip pernai turi būti arba brangesnė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, manttys pranešimas:

Kas tau pabrango 2 eurais? medžiagos nebrango, kuras praktiškai ne. Ar čia mados reikalas su visais kainas kelt? Mano trečias sezonas startuos nuo 9 eur,  kas duoda darbo visai dienai, būna ir pigiau. Pirmais metais mane norėjo pakasti už kainą, bet dabar jau prisitaikė ir kiti, kad reikia už žmoniškus tarifus dirbti :D

 

 

Del manes galit presuot kad ir uz dyka.

Savikaina (jeigu zinot kas tai yra)kaip sau norit yra 10-11 eur. 

Darau visiem kaip sau netaupau plėvelės.... Pagal kiekį buna ir nuolaidos vienam suvezi dykai kitam dar kokios islygos bet jeigu dar vaziuot su presu 30 km del 10 rulonu,  o jei dar nupjauta su savaeige ir negrebota tai o is hektaro gaunasi 5 rulonai tai geriau po medziu pagulet 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau iš kur pas tave tokie savikainos skaičiai, gal su nauju fendt ir nauju kokiu lely tornado presuoji kampus negrėbtus, tada tikiu, kad tavo savikaina šiek išbrangsta :D o šiaip kiekvienas turi savo veiklos strategija

Nors galima duoti realų pvz, pirkau mchale F2 už 32, naujas jis kainavo 64, isdirbis 16 tukst. rulono kaina gaunas 2 eurai. Dabar gi aš susuksiu dar 16 ir gausiu už jį kokius 20 kaip nėr ką veikti, tai bus 0.75 eur rulono savikaina preso dalis. Matau tikrai daug važinėjančių nuliovų technikų ir jie tikrai negali konkuruoti su manim, nes mano technika yra gera, bet sena ir pigi. o žmogui rulonas yra toks pat, ar jis su nauju presu susuktas, ar su senu, priklauso nuo sukėjo ir technikos stovio.

 

JCB-> medžiagų kainą nesikeitė šiemet (matyt geras tiekėjas). Bet kad kitiem brango, tai ne iš pirmo girdžiu.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vejus snekat kolegos, oi kokius vejus kalbat, preita savaite pirkau sienainio rulonus, nes pritrukau biski, tai po 15euriuku atsegiau, CIA 15 EURU UZ GATAVA PRODUKCIJA, UZ KOKYBISKA GATAVA RULONA, o Jus cia vien uz presavima zadat imti 11-15, blyn nu nebutumem LIETUVIAI, jei dirbti tai tik su 1000 procentu gryno pelno, tai ko tada zliumbiat kad pieno perdirbejai mus krusa per visus galus kainas musdami, kad visokie prekybininkai uzsikelia nezmoniskus antkainius ir net neraudonuoja, ko pasekoje visi lekiam i lenkus apsipirkti............

zodziu nieko naujo ant Marijos zemes, kas ka gali tas ta apipi...neja :( 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo preso neturiu, suka kaimynai po 8eur, rolonai kieti, nepelyja, (viskas jų: tinkliukas plėvelė, traktoriai galingi, presai apynaujai) . Manau nesuka pigiau savikainos, gaunate perskaičiuot savo savikainas ir klientų daugiau turėsit, negražu nuo kaimynų lupti kaip nuo priešų. P.S. konkurencija didelė, važiuoja noriai, laukai tvarkingi.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 minutes ago, irmas pranešimas:

Kiek jus kaip  ukininkai įvertinat savo dienos uždarbi, dirbant su savo technika.Sakykim traktorius su presu.Pagal rulonų kieki, pravaziuotus km,darbo valandas. PAGAL KA SKAIČIUOJAMAS UŽDARBIS.

Pagal savo paties nusistatytą pelno mažą. Kitaip tariant, mano pelnas tai minuso ir pliuso santykis plius dedamoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

30 minutes ago, irmas pranešimas:

Kiek jus kaip  ukininkai įvertinat savo dienos uždarbi, dirbant su savo technika.Sakykim traktorius su presu.Pagal rulonų kieki, pravaziuotus km,darbo valandas. PAGAL KA SKAIČIUOJAMAS UŽDARBIS.

Uzdarbis skaiciuojamas turetu būti mano manymu (pagal atsiperkamuma). Pigus presas 4000 eur,pigiai islaikomas,ekonomiskas traktorius ir niekada neprasausi. Praktiskai sezonas,antras ir viskas atsipirko,o brangi technika sunkiau skaiciuojasi...Bent man atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

26 minutes ago, Biesas pranešimas:

Pagal savo paties nusistatytą pelno mažą. Kitaip tariant, mano pelnas tai minuso ir pliuso santykis plius dedamoji.

Nu jo,galėjai paprasčiau parašyti.Dabar suk galva kiek Bieso tarifas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...