Jump to content

Presavimo kaina


Vytautasl

Recommended Posts

29 minutes ago, Veikejas pranešimas:

Siaures Norvegijoje 1 sienainio rulono chalturke klientams kainuoja 160nok apie 17eur, Tai su tais 15eur biski perlenket :D

Del idomumo: arkliams 2500nok 1 rulonas. Kodel toks skirtumas nzn, ukininkas irgi nezino sako moka tai ir imu :D

 

Galima patikslinti?

Tokia kaina 160 nok yra su nupjovimu ir būtinai 8 sluoksniai plėvelės. Visos medžiagos mano. t.y. rangovo.  Bet yra viena sąlyga - iš vieno dekro ( 10 arų ) turi gautis min. vienas ritinys. jei to nėra taikomas valandinis įkainis - 2500 nok/val.

Bet nieko čia kolegos "neužlankstė" nes NO technika tiek nauja, tiek sena kainuoja tiek pat ar net pigiau. Žemės nuoma - Gratis. t.y. nemokama. Plėvelės ir tinkliukai tiek pat. Kuras žalias šiandien +/- 6,5 - 7 nok. Operatoriaus valanda brangesnė - 180/200 nok. Išmoka už pievos ha apie 2200 nok, nepalankiose ( bet ten ratinė technika sunkiai važiuoja - šlaitai ) 4500 nok. Išmoka už avį ( pirmam šimtui ) 1100 nok. Ritinio pardavimo kaina 200/300 nok + moms.

Taip, kad tas ant to gaunasi.

p.s. o 2500 kainuoja javainio kvadratinis rulonas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

33 minutes ago, irmas pranešimas:

Nu jo,galėjai paprasčiau parašyti.Dabar suk galva kiek Bieso tarifas.

Ai, tu norėjai sužinoti, kiek aš uždirbu? Tai tada - "Išgraužk" .... ;)

O tarifas nuo dešimt iki dvidešimt eu. Ir jei lauko pats nepjovęs, presuot nevažiuoju. ( atvirai kalbant aplamai nevažiuoju ) jei žmogui reikia pašarų iš manęs su kortele "Ačiū" nupirkti patogiau. Tiek kiek reikia ir tiek kiek nori, ir ko nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, Biesas pranešimas:

Galima patikslinti?

Tokia kaina 160 nok yra su nupjovimu ir būtinai 8 sluoksniai plėvelės. Visos medžiagos mano. t.y. rangovo.  Bet yra viena sąlyga - iš vieno dekro ( 10 arų ) turi gautis min. vienas ritinys. jei to nėra taikomas valandinis įkainis - 2500 nok/val.

Bet nieko čia kolegos "neužlankstė" nes NO technika tiek nauja, tiek sena kainuoja tiek pat ar net pigiau. Žemės nuoma - Gratis. t.y. nemokama. Plėvelės ir tinkliukai tiek pat. Kuras žalias šiandien +/- 6,5 - 7 nok. Operatoriaus valanda brangesnė - 180/200 nok. Išmoka už pievos ha apie 2200 nok, nepalankiose ( bet ten ratinė technika sunkiai važiuoja - šlaitai ) 4500 nok. Išmoka už avį ( pirmam šimtui ) 1100 nok. Ritinio pardavimo kaina 200/300 nok + moms.

Taip, kad tas ant to gaunasi.

p.s. o 2500 kainuoja javainio kvadratinis rulonas.

O brangiausio dalyko ir nepaminejai, serviso ir nesakyk, kad tokie pat ikainiai kaip Lietuvoje ... tas ukininkas su kuriuo kalbejau uz viena servisa moka vien uz atvaziavima apie 700eur... nes arciausias servisas uz 400km

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

24 minutes ago, Veikejas pranešimas:

O brangiausio dalyko ir nepaminejai, serviso ir nesakyk, kad tokie pat ikainiai kaip Lietuvoje ... tas ukininkas su kuriuo kalbejau uz viena servisa moka vien uz atvaziavima apie 700eur... nes arciausias servisas uz 400km

Čia ne apie NO tema. Bet baigiant, tai galva neneša, kokia tai gali būti vieta Norvegijoje? Serviso tinklai išplėtoti idealiai. Maks. 150 km. Tame tarpe ir MTZ traktorių. Taip, kad tiek tikrai nemoka. Tada pigiau traktorių nuvežti. Tiek Fendt/MF - Eik senter, tiek JD - Felleskjopet, valanda kainuoja 800 nok. bet dažnai būna akcijos serviso valandoms, arba serviso paslaugų paketai už 7000 nok. O detalės bent Fendt kainuoja iki 15 proc. pigiau nei LT. O jei reikia dar pigiau, yra Okonomi - deler.no

ir beje jau penki metai kaip visi traktoriai parduodami už lietuvišką kainą tik su 5 metų garantija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, manttys pranešimas:

Nežinau iš kur pas tave tokie savikainos skaičiai, gal su nauju fendt ir nauju kokiu lely tornado presuoji kampus negrėbtus, tada tikiu, kad tavo savikaina šiek išbrangsta :D o šiaip kiekvienas turi savo veiklos strategija

Nors galima duoti realų pvz, pirkau mchale F2 už 32, naujas jis kainavo 64, isdirbis 16 tukst. rulono kaina gaunas 2 eurai. Dabar gi aš susuksiu dar 16 ir gausiu už jį kokius 20 kaip nėr ką veikti, tai bus 0.75 eur rulono savikaina preso dalis. Matau tikrai daug važinėjančių nuliovų technikų ir jie tikrai negali konkuruoti su manim, nes mano technika yra gera, bet sena ir pigi. o žmogui rulonas yra toks pat, ar jis su nauju presu susuktas, ar su senu, priklauso nuo sukėjo ir technikos stovio.

 

JCB-> medžiagų kainą nesikeitė šiemet (matyt geras tiekėjas). Bet kad kitiem brango, tai ne iš pirmo girdžiu.

 

Vat pamatysi kai viena karta uzsilenks presas o tu davaitei būsi prisizadejes presavimo ir negalesi susukt ir kazkieno pasaras supus tada tavo klientai supras kad esi pigus bet nepatikimas ir geriau samdys ta su lely tornado 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, dova07 pranešimas:

o kaip su atsiskaitymais ? kiek laiko pralaukiate įsūdę savo pinigus į medžiagas  ? Pagal esama situacija gyvulininkystės sektoriuje viskas užsidelsę iki metų. 

Esu viena karta nesumokėjas metus laiko :icon-biggrin: kai pats presuoju dabar irgi tenka palaukti iki pusės metų 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

47 minutes ago, virgis807 pranešimas:

Eile metu naudojuosi to pačio paslaugu tiekejo paslaugomis (presavimas +pleveles apvyniavimas + parvežimas )  turi 2 presus bugnini ir diržini ir 1pleveles vyniotuva   laika ir poreikius (šienas  ar šienainis) suderinam pagal situacija -atsiskaitymas sezono pabaigoje 

Tai kiek 1 rulono kaina išeina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, JCB pranešimas:

O kiek rulonas sienainio su mano zole ir visais darbais iki kiemo? Turesiu toki sandori, nezinau kiek prasyt.

Siandien po pietu pasisukom pirmus 90ruliu, zoles panasiai kaip pernai metais.

Jei atstumas iki 10 km ir užsakoma ritinių visa mašina ( 38 vnt ) tai ritinio kaina 20 plius PVM

Papildomas trukdis ar nepatogumas plius po vieną eurą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 minutes ago, Veikejas pranešimas:

Ar tik nereiks ir man kainu kelt,  Siuo metu uz vien presavima imu 10-11 eur, priklausomai nuo kiekio.

Biesas jei nepaslaptis kiek per sezona padarot ruiliu su tokiom kainom?

iki 2500 ir dar kokio 1000 pritrūkstam. Labai didelis poreikis mažų kitkų. Reikia 3000 tonų, vnt. parduodamas po 3 eu. čia su transportu iki 90 km be PVM

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-29 at 23:52, Vytautasl pranešimas:

Tema galim pabaigt kaip pradejom niekam nepersu savo nuomones ir nesiūlau imt maziau ar daugiau kam kaip iseina tas taip ir gyvena tiesiog norejau issiaiskinti kokios kainos siemet nusimato, kaip matau būsiu brangiausiu presuotoju sarase 

nepriimk visko asmeniskai, tema gera, ja parodei eilini karta kad godumas pas mumis tautoje ima virsu ir jei tik galim, tai vienas kita tikrai api...sim lygioi vietoi :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, agriman pranešimas:

nepriimk visko asmeniskai, tema gera, ja parodei eilini karta kad godumas pas mumis tautoje ima virsu ir jei tik galim, tai vienas kita tikrai api...sim lygioi vietoi :) 

Sakai, kad tai godumas? O aš maniau kad tai mano kompetencijos ir darbo laiko įvertinimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

50 minutes ago, Biesas pranešimas:

Sakai, kad tai godumas? O aš maniau kad tai mano kompetencijos ir darbo laiko įvertinimas

taip, sakau atsakingai, kad jei ant savikainos uzdedama 100-150 procentu antkainis, tai yra vadinama godumu ir api...nejimu klientu

turejau gyvenime galimybe i verslo virtuve paziureti is vidaus tokiose salyse kaip Airija, UK, JAV, Norvegija, tai nei vienoje nemaciau kad butu tokia situacija kaip pas mumis :(

jau turbut rasiau kazkur, bet pasikartosiu vieno lenku verslininko istorija: kai tik prasidejo LT pilieciu invazija i Lenkija del pigiu produktu, vienas tenykstis verslininkas i savo parduotuve priverstas buvo uzsivezti prekiu ne 1 karta per savaite, kaip iprastai, o 1 karta i diena, ir cia jam tulas LIETUVIS uzdave, lenkui protu nesuvokiama klausima, tipo kada pradesi kelt kainas, juk pirkimas nesvietiskas vyksta, tipo dar daugiau uzdirbsi, i ka nustebes lenkas atsake, AS IR TAIP JAU UZDIRBU SEPTYNIS KARTUS DAUGIAU...........

manau moralas aiskus, ir toliau kelkime savo kompetencijos ir darbo laiko ivertinima, tai ne tik maisto vaziuosim i Lenkija, bet ir rulonu :( 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...