Jump to content

Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.


belarus52

Recommended Posts

Prieš 12 valandų, Dariulis pranešimas:

Tai tarkim jei man truksta 1 ha iki zalinimo ivykdymo o is viso deklaruoju 30ha. tai man apsimoka geriau 1 ha apart kvieciu( prarandu 6tx150t/eur = 900) ir deklaruot kaip juoda pudyma nes prarasiu neivykdes zalinimo reikalavimu 50x30-1500eur? 

Tai ne 6×150, o dar reikejo zeme paruost, paset, patrest, pavasari vel patrest, nupurkst min 3kartus, dabar vel suart. Nuostolis konkretus del zioplumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-05-26 at 04:50, panjabis pranešimas:

Tai kaip suprantu galima palikti ir razienas per ziema ir tarpinius paselius ir gauti uz juos papildomas ismokas? Tik jei europos komisija nepritars tam gali buti kad tu ismoku neskirs, bet iki rugsejo 15 gali ju atsisakyti. 

O kaip tu čia tą supratai? Nieko tokio neradau. Ir kiek tų ha tarpinių galima augint? Ir kada EK priims sprendimą? .... kuo toliau į mišką ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, situacija tokia, kad pries kelis metus isnuomavau zeme ukininkui, nuomos sutartis pasibaigus pries kokius 2-3 metus. Siemet prasiau, kad pasirasom sutarti, bet jis nepasirase. Us nuoma delsdavo moketi, o siemet itariu is vis nemokes. Ar galiu as uzsideklaruoti ta sklypa ir gauti bent is NMA pinigu? Ukininko pazymejima turiu. Kaip suprantu jis irgi negalejo deklaruoti, jei neturi nuomos sutarties (Markausko atvejis)?

Kilus gincams ir isikisus NMA kokios sankcijos man ir jam? Tik tas sklypas ar nuo visos deklaruotos zemes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , garlic pranešimas:

Sveiki, situacija tokia, kad pries kelis metus isnuomavau zeme ukininkui, nuomos sutartis pasibaigus pries kokius 2-3 metus. Siemet prasiau, kad pasirasom sutarti, bet jis nepasirase. Us nuoma delsdavo moketi, o siemet itariu is vis nemokes. Ar galiu as uzsideklaruoti ta sklypa ir gauti bent is NMA pinigu? Ukininko pazymejima turiu. Kaip suprantu jis irgi negalejo deklaruoti, jei neturi nuomos sutarties (Markausko atvejis)?

Kilus gincams ir isikisus NMA kokios sankcijos man ir jam? Tik tas sklypas ar nuo visos deklaruotos zemes?

Deklaruok pats ir viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-06-01 at 21:05, MBLORINSER pranešimas:

Viskas logiška. Tie laukai ir zalinimui nesiskaiciuoja, jeigu paliekat razienas ar posely. Per žiemą. Jums zalinimo reikalavimas sumažėja. Nes plotas sumažėja.

Kur tu randi tokią info, kad žalinimas skaičiuojasi nuo ploto be ražienų ir tarpinių pasėlių? Uždeklaravau penktadienį ražienas, bet kaip reikėjo mano plotams beveik 6ha žalinimui tiek ir tebereikia. Gal seniūnijoj kažką ne taip pažymėjo? Nes būtų labai gerai, kad ražieniniai laukai į žalinimą nesiskaičiuotų, tada viename lauke, kurį dabar pažymėjęs, kad sėsiu posėlį žalinimui, nebereiktų sėti posėlio, kad užsiskaitytų žalinimas užtektų turimo pūdymų ploto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas is fragmentu ta paty raso ir prie razienu.

301.6. neįskaičiuoti tarpinių pasėlių plotų, kuriuose įgyvendinama veikla „Tarpinių pasėlių auginimas ariamojoje žemėje“, vertinant pareiškėjo tinkamumą gauti paramą už žalinimo reikalavimų, nurodytų Tiesioginių išmokų administravimo bei kontrolės taisyklių V skyriuje, įgyvendinimą. Už tą patį lauką, už kurį mokama parama pagal veiklą „Tarpinių pasėlių auginimas ariamojoje žemėje“, negali būti mokama žalinimo išmoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Egk100 pranešimas:

Tai tas razienas reikia isipareigoti,kaip anksciau 5metams laikyti?ar cia kaip zalinimas vieniems metams?

Penkiems metams įsipareigoji.

On 2018-06-03 at 12:07, MBLORINSER pranešimas:

vienas is fragmentu ta paty raso ir prie razienu.

301.6. neįskaičiuoti tarpinių pasėlių plotų, kuriuose įgyvendinama veikla „Tarpinių pasėlių auginimas ariamojoje žemėje“, vertinant pareiškėjo tinkamumą gauti paramą už žalinimo reikalavimų, nurodytų Tiesioginių išmokų administravimo bei kontrolės taisyklių V skyriuje, įgyvendinimą. Už tą patį lauką, už kurį mokama parama pagal veiklą „Tarpinių pasėlių auginimas ariamojoje žemėje“, negali būti mokama žalinimo išmoka.

Buvau ir seniūnijoj, ir į nma skambinau, tai kažką ne taip supratęs būsi, nes žalinimas nuo visos žemės skaičiuojasi, nesvarbu kiek palieki ražienų ar tarpinių pasėlių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Bauer pranešimas:

Penkiems metams įsipareigoji.

Buvau ir seniūnijoj, ir į nma skambinau, tai kažką ne taip supratęs būsi, nes žalinimas nuo visos žemės skaičiuojasi, nesvarbu kiek palieki ražienų ar tarpinių pasėlių.

Nu as kaip deklaravau, tai sake kur razienas palieki, tai uz tuos plotus zalinimo negausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...