Jump to content

Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.


belarus52

Recommended Posts

Anksčiau kirpau ir aš medžius, bet pagal juos pavieniai medžiai netrukdo... 
Norėjau kolegų paklaust. Situacija tokia ,pasibaigė nuoma, pasikeitė nuomininkas ir  žmogus nupurškė pievą rundapu, pūdymui. Sklypas gretimai mano fermos , pašnekėjau su savininku, pašnekėjau su išsinuomojusiu žmogum, pažadėjau kompensaciją, kaip ir susitarėm, tik iškilo dilema, ką dabar daryt su tuo rundapuotu lauku? pūdymą, kviečius, ir tik 3 metais žolę atsėt, ar neliest tų rundapuotų laukų ir tikėtis , kad ataugs žolė, ir pievą deklaruot? ar art nurundapuotą lauką, ir sėt vidurvasaryje iškart pievą? brangi pieva ne kaip įsėlis gaunasi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
42 minutes ago, kastuvas pranešimas:

nma praso pateikt zemes valdymo dokumentus ir neturiu dveju sklypu planeliu o savininku nepagaunu taip greit. ar tinka tokiu atveju is regia.lt istrauktas planelis ir pazymetas, ar praejo kam taip?

kiek yra prase, planu niekada nesiunciau. tik sutartis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jei kažko truko ar kazkas netiko paskambino ir pasake kad trūksta to ar ano, ir  kai galiausia negalėjau kažkurių padengti parašiau rasta kad atsisakau išmokų už tuos plotu dalis, baigėm  derinti gal kovo mėnesį, neskaitant to avansas buvo išmokėtas spalio mėnesį , ir jokių sankcijų nebuvo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gresia, nes dalyvauju vienoj is programu rizikos vandenu tvarkymas, istatymuose neparasyta, o vat nma puslapyje yra vienas iš šios priemonės reikalavimų: ,,turėti daugiametė ganykla ( pieva) verčiamą ariamos žemės plotą ne mažesnį kaip 1 ha ir patenkantį į vandens rizikos baseiną, kuris prieš metus buvo naudojamas žemės ūkio produkcijai gaminti, bei deklaruotas tiesioginėms išmokoms gauti''. O as issinuomavau zeme, deklaravau, o db paaiakejo, kad 2016 jos niekas nedeklaravo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...

Sveiki, ūkininkai.

Pirmus metus deklaravau pievas "EPT" Ekstensyvus pievų tvarkymas ganant galvijus. Na, ir mano ūkio vizijoje atsirado kiti planai. Norėčiau kai kuriems plotams keisti paskirtį ( nuo kitų metų ): iš pievų su 5 metų įsipareigojimais į dirbamą ariamą žemę, užsodinti kitais reikalais. Skambinau ir į NMA ir ŽŪM. Nieko konkretaus neišgirdau, tiek kad negalima ir taikys sankcijas. Pagal rastą informaciją, sankcija būtų tokia, kad tiesiog nemokėtų už tą plotą žalinimo išmokų. Kiek, vienus metus ar visus 5? Ar dar papildomai baudų reiks sumokėti ir grąžinti praitų metų išmokas. Na nieks neaišku man. Galbūt kas galėtų atsakyti man su patirtimi šiame reikale. 

Santa 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-11-20 at 09:34, Phantom pranešimas:

Sveiki, ūkininkai.

Pirmus metus deklaravau pievas "EPT" Ekstensyvus pievų tvarkymas ganant galvijus. Na, ir mano ūkio vizijoje atsirado kiti planai. Norėčiau kai kuriems plotams keisti paskirtį ( nuo kitų metų ): iš pievų su 5 metų įsipareigojimais į dirbamą ariamą žemę, užsodinti kitais reikalais. Skambinau ir į NMA ir ŽŪM. Nieko konkretaus neišgirdau, tiek kad negalima ir taikys sankcijas. Pagal rastą informaciją, sankcija būtų tokia, kad tiesiog nemokėtų už tą plotą žalinimo išmokų. Kiek, vienus metus ar visus 5? Ar dar papildomai baudų reiks sumokėti ir grąžinti praitų metų išmokas. Na nieks neaišku man. Galbūt kas galėtų atsakyti man su patirtimi šiame reikale. 

Santa 

Paskaityk.2017  deklacija savo isipareigojimus P.S. ukio vizija turi búti stabili - tai-ukio sékmés garantas 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-11-20 at 09:34, Phantom pranešimas:

Sveiki, ūkininkai.

Pirmus metus deklaravau pievas "EPT" Ekstensyvus pievų tvarkymas ganant galvijus. Na, ir mano ūkio vizijoje atsirado kiti planai.

Santa 

Jei šiemet pirmi metai, tai išmokų už EPT dar negavot. Galima atsisakyti plotų iki išmokų išmokėjimo ir jokių sankcijų nebus. Aš pats atsisakiau kelių plotų su EPT rugsėjį nes nepatvirtino laikino naudojimosi valst. žeme. reikia važiuoti į NMA padalinį ir rašyti atsisakymą tam tikrų plotų. jūsų atveju dar lengviau, nes atsisakot tik EPT.. 

O dėl sankcijų, tai ten ko gero turi omeny daugiamečių pievų suarimą.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...