Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

prieš 1 minutę , MV ūkis pranešimas:

kokias padangas rinktis 520/85r38 ar 540/65r38, traktorius naudojamas tręšimam, purškimam, sėjai su pakabinama sėjama, transportui?

kad skirsis aukštis tų padangų man atrodo. 520/85 standartinės gana. Aš naudoju 580, bet 520 gal net geriau technologinėm važinėt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...
prieš 6 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Tai kad jau kosminė kaina, metalas naujas kainuoja virš 1500, tereikia naudotų padangų. O čia kablių nematau, plius parvežimas.

kabliai yra.

sitokio ismatavimo padangos ir yra problema, mano galva. bet siaip kaina didoka su tokiom padangom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , manttys pranešimas:

kabliai yra.

sitokio ismatavimo padangos ir yra problema, mano galva. bet siaip kaina didoka su tokiom padangom.

kažin ten realu ką nors nuprikt? Praeitą savaitę bandžiau sėjamąją nupirkt, dakėliau iki savo ribos ir tada jau aišku baigėsi statymai. :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Bulvinykas pranešimas:

kažin ten realu ką nors nuprikt? Praeitą savaitę bandžiau sėjamąją nupirkt, dakėliau iki savo ribos ir tada jau aišku baigėsi statymai. :icon-lol:

realu, bet daug dalyku yra didesnem kainom, nei lt :) Ten va kokį traktorių virs 200 ag galima pigiau bandyt arba kažkokią egzotiką, einami daiktai tokia kaina, kad apsimokėtų iš lt vežt ir dėt į aukcioną.

Jei rezervas nepasiektas, tai kaina dar visiškai nežinoma. būna kartais, nustebina :) ne gerąja prasmę

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš 55 minutes , PovilasT pranešimas:

Ką teko daryt?

Nupirkom su defektais, sunkiai važiavo - tvarkėm turbo sankabą, keitėm mechaninę sankabą dėžėje, bandem kompensaciniais žiedais pagerinti pusbėgių jungimąsi ir dar visokių smulkmenų. Kažkur čia yra nuotraukos. Antrą kartą turbo sankaba pati save suvalgė - kažkokia sparnuotės dalis matyt atitrūko ir sumalė viską.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Nupirkom su defektais, sunkiai važiavo - tvarkėm turbo sankabą, keitėm mechaninę sankabą dėžėje, bandem kompensaciniais žiedais pagerinti pusbėgių jungimąsi ir dar visokių smulkmenų. Kažkur čia yra nuotraukos. Antrą kartą turbo sankaba pati save suvalgė - kažkokia sparnuotės dalis matyt atitrūko ir sumalė viską.

O kiek laiko jau jį turi? Kiek žemės dirbat su juo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...