Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

Prieš 8 valandas, MTZokas pranešimas:

Sveiki, renkuosi naują traktorių, apie 150 arklio galių. Vienas vadybininkas atkreipė dėmesį, kad varikliai būna gilziuoti ir be gilzių. Gedimo atveju, jeigu trūksta žiedai ir pan. ir yra pažeidžiama gilzė, remontas gilziuotam varikliui gali  būti pigesnis. Pagrindiniai mano pasirinkimai buvo deutz-fahr 6165 ir case puma 150, bet abiejų jų varikliai negilziuoti, todėl dabar dėl to kyla abejonių. Kaip manot, kiek tai svarbu renkantis, kokie privalumai ir trūkumai vieno ir kito tipo variklių?

Turbūt gilziuoti tie traktoriai kur tas vadybininkas atstovauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, MTZokas pranešimas:

Sveiki, renkuosi naują traktorių, apie 150 arklio galių. Vienas vadybininkas atkreipė dėmesį, kad varikliai būna gilziuoti ir be gilzių. Gedimo atveju, jeigu trūksta žiedai ir pan. ir yra pažeidžiama gilzė, remontas gilziuotam varikliui gali  būti pigesnis. Pagrindiniai mano pasirinkimai buvo deutz-fahr 6165 ir case puma 150, bet abiejų jų varikliai negilziuoti, todėl dabar dėl to kyla abejonių. Kaip manot, kiek tai svarbu renkantis, kokie privalumai ir trūkumai vieno ir kito tipo variklių?

ar tau atrodo protinga rinktis traktorių pagal variklio tipą, kuris GALIMAI po N metų gali sugesti ir Galimai gali būti brangiau remontuoti :D rinkis kas miela širdžiai ir kišenei. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O nesidomėjai kaip vieno ar kito varianto padangų protektorius spaudžia? :) Tau tų gilzių nei čiupinėt neteks, nes jau pardavinėsi tą traktorių atidirbęs. Aš tai siūlyčiau pirk bet kokį, kuriam yra automatinė dėžė ar tai naujas būtų, ar naudotas. Nes tie nauji iš vienodo minkšto molio drėbti. O kiek tie kainuoja? Lytagra reklamuoja t7 170ag už 93k

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, JCB pranešimas:

O nesidomėjai kaip vieno ar kito varianto padangų protektorius spaudžia? :) Tau tų gilzių nei čiupinėt neteks, nes jau pardavinėsi tą traktorių atidirbęs. Aš tai siūlyčiau pirk bet kokį, kuriam yra automatinė dėžė ar tai naujas būtų, ar naudotas. Nes tie nauji iš vienodo minkšto molio drėbti. O kiek tie kainuoja? Lytagra reklamuoja t7 170ag už 93k

Dėl pumos neklausiau, o žemtiekimas deutz 6165 reklamuoja lyg už 92k

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, viktorass pranešimas:

Jaučiu puma gali kainuoti brangiau už ta doiča nes už 92 tai kaip jau rašė JCB išeitu NH 7.175 o case kažkaip būna truputi brangesni už nh.

Parodoj buvau Puma multicontroleris 150 su elektrinėm porom sėdynė ten ta mandresnė amortizuojantis tiltas ir kabina be priekinės pakabos 105k+pvm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar variantas, kodel claas'as nesvarstyta, arion'as koks 630 atitiktu. Kaina turetu buti panasi kaip kitu, bet komplektacija turetu gautis geresne. Siemet nusipirkau 660, tai su claas'o  kaina niekas pasilyginti negalejo, panasios komplektacijos. Servisas rodos brangesnis, nei case/nh nes ju pigiausi turbut rinkoje servisas/detales. Case/nh servisas lb geras musu kraste, nusiskundimu nera.

DF servisas irgi brangus, kiek atvaziuoja pas manes technikinius atlikti. Bent apie DF net negalvociau renkantis bent sau + kabina ir jos ergonomika visa man hujova  ...

NH turetu gautis pigiau uz Case, bet case kabina geresne uz NH, bent man.

Claas'e patinka tas cmotion'as, lb patogus reikalas ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-03-31 at 07:55, manttys pranešimas:

rinkis kas miela širdžiai ir kišenei. 

Draugas rinkosi tarp puma 165 ir f716, kadangi abu ant kiemo turiu buvo atvažiavęs pasibandė, pavažinėjo, palygino,šiaip jam fendas labiau patiko, bet dėl kainos pasirinko case, praėjo 2 berods metai ir šiai dienai sako jei galėčiau rinktis imčiau fendą :) ne visada širdis ir kišenė sutampa ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, M&M pranešimas:

Draugas rinkosi tarp puma 165 ir f716, kadangi abu ant kiemo turiu buvo atvažiavęs pasibandė, pavažinėjo, palygino,šiaip jam fendas labiau patiko, bet dėl kainos pasirinko case, praėjo 2 berods metai ir šiai dienai sako jei galėčiau rinktis imčiau fendą :) ne visada širdis ir kišenė sutampa ;)

Pernai metai jam apsuko galva :D

siaip teko padirbet su 724, bet del kaijos sau emiau case. Ir antra karta pasirinkciau ta pati, nes darbus padaro taip pat, o kad kazkas butu stipriai geriau f puseje, nesugalvoju. Fendt isimine rankinio svirties lokacija :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, niino pranešimas:

Dar variantas, kodel claas'as nesvarstyta, arion'as koks 630 atitiktu. Kaina turetu buti panasi kaip kitu, bet komplektacija turetu gautis geresne. Siemet nusipirkau 660, tai su claas'o  kaina niekas pasilyginti negalejo, panasios komplektacijos. Servisas rodos brangesnis, nei case/nh nes ju pigiausi turbut rinkoje servisas/detales. Case/nh servisas lb geras musu kraste, nusiskundimu nera.

DF servisas irgi brangus, kiek atvaziuoja pas manes technikinius atlikti. Bent apie DF net negalvociau renkantis bent sau + kabina ir jos ergonomika visa man hujova  ...

NH turetu gautis pigiau uz Case, bet case kabina geresne uz NH, bent man.

Claas'e patinka tas cmotion'as, lb patogus reikalas ...

O kokie skirtumai tarp nh ir case kabinų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...