Jump to content

mtz greiciu deze


MTZ SARAS

Recommended Posts

On 2/28/2017 at 19:48, lobis said:

Sveikas, su ziedu tai ka as zinau. dabar paberes neradau jau keliu :) aisku jie dar standartiniai gal tie siuolaikiniai geriau laikytu. Tavo ideja su ivore turbut patikimiausia.

Ka del stabdziuko manai?  siaip as su sulauzytu ir visiskai isbirusiu guoliu gan sklandziai begius junginejau tai nezinau ar verta cia del jo parintis.

Stabdukas manau nereikalingas. Be jo buna blogiau, kai tepalai susyla greiciu dezej, tada is vietos sunkiau jungiasi.

O ta dantrati uzfiksuot galima dezes neardzius? Nes pas mane ta pati beda - su siurbliais vazineju :icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
Prieš 3 valandų, Valakinis pranešimas:

Nieko nežinau kas ten dėžėje randasi - neteko ardyti. Bet įdomu pasidarė. Keičiant alyvą ant dugno dėžės radau spyruoklę nukritusią, iš kur ji ir kam ji? Ar reikėtų, po tokio radinio, galvoti apie remontą?

butu idomu pamatyti kas per spyruokle ?  :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
Prieš 5 valandas, kestasxxxl pranešimas:

Nori pasakyti, kad dabar fiksatoriuose visi stovi? Tokioje padėtyje nei ryčiagas nepraeis. Suvesk visus 3 lygiai, kad stovėtų viduriniuose išpjovose, tai yra laisva pavara. Dedi atgal, prisukti ir neuždėjęs dangčio bandai jungti. Matysi kas nedasijungia. 

 

Čia rodau kaip sujungus atrodo 7, 9 ir 2 begiai vienu metu. 9 ispjova ne vietoje padaryta ir man jo pilnai neimeta, beda bus greiciausiai, kad greitesnė deze pas mane. Prisegu kaip atrodo laisvoj sumetus apatinius begius, 9 ispjova matosi kaip ne linijoj stovi su kitom.

IMG_20200404_122009.jpg

IMG_20200404_122034.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-04-04 at 22:32, kestasxxxl pranešimas:

Dėk į vidų ir bandyk jungti pavaras, matysi ar dantračiai pilnai susikabinę visų pločiu. Jei ne, žinosi kame bėda. Ar seniai taip važiuoji, ar pirkai traktorių neseniai? Gal rinktas iš dalių. Senokai savo ardžiau, tad nepamenu kaip tos įpjovos. Reiks pasigoglinti. 

Seniai taip važiuoju, dėžė buvo tvarkyta dar prieš mane. Uždėjus ant viršaus šakutes, kai metu 9 bėgį, matau pagal išpjovą, kad lieka ploto ir neįmeta bėgio iki galo pilnai, neįlenda tas dantratis, nors vietos dar turi. O iš viršaus palyginus su kitom šakutėm matosi, kad nedastumia, pabandžiau pažymėti, ką aš noriu pasakyti, kad suprastum.

IMG_20200404_121931.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, apulis pranešimas:

Seniai taip važiuoju, dėžė buvo tvarkyta dar prieš mane. Uždėjus ant viršaus šakutes, kai metu 9 bėgį, matau pagal išpjovą, kad lieka ploto ir neįmeta bėgio iki galo pilnai, neįlenda tas dantratis, nors vietos dar turi. O iš viršaus palyginus su kitom šakutėm matosi, kad nedastumia, pabandžiau pažymėti, ką aš noriu pasakyti, kad suprastum.

IMG_20200404_121931.jpg

Aš ilgai nesigilinčiau, jei tikrai nedastuma, tai užvirinčiau blogą išphovą ir išpjaučiau naują

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryt dėsiu pervirintą, lytagra dirba, bet kaip patys sako tas kur nusimano, atostogauja, o kitiem px. Ramuciuose pradėjo dirbti, tai ten paziurejo visus komplektus ir konstatavo faktą, kad lieka paciam konstruoti, nes pas juos komplektuose visur tokia pati stovi. Jei nepadetu padeties perstumimas, tai tikrai neskelsiu dezes del vieno begio, bet duosiu zinot ar pavyko.

Jei butu linkus, manau buciau pastebejes...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...