Jump to content

mtz greiciu deze


MTZ SARAS

Recommended Posts

6 minutes ago, kestasxxxl said:

Didžiausia tikimybė, kad bus kažkuris guolis išėjęs šaibom. Nuimk dėžės dangtį ir pajudink velenus, bus kažkuriame laisvumas, Pas manęs meta 7 ant įtempimo, tik nedrįstu ardyti.(MTZ-50)

  • Pas mane 7 meta nuo traktoriaus gimimo 1997 pirkom nauja ir nieko laiko,as irgi nedristu ardyti
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-01-24 at 22:05, dvidas said:
  • Pas mane 7 meta nuo traktoriaus gimimo 1997 pirkom nauja ir nieko laiko,as irgi nedristu ardyti

meta tik 7 ? ar ir 4 megsta ismesti, jei meta ir ta ir ta tai gali but kad fiksatorius dorai neuzfiksuoja sliauziklio.

nieko ipatingo toji mtzoko deze, gan nesunku perrinkti ja, sudedi ka reik nauja ir ramiai vaziuoji :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 minutes ago, Audrius90 said:

meta tik 7 ? ar ir 4 megsta ismesti, jei meta ir ta ir ta tai gali but kad fiksatorius dorai neuzfiksuoja sliauziklio.

nieko ipatingo toji mtzoko deze, gan nesunku perrinkti ja, sudedi ka reik nauja ir ramiai vaziuoji :)

kad 4kaip ir nenaudojutai negaliu paskyti o ir 7 mazai naudoju pas mane tik purskimai tresimai ir dar grudus pavezu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bėgius pradeda mesti dėl detalių išdilimo, tik nustatyti sunku, vienu atveju gali būti guolio laisvumas, kitu dantračiai nusidevėję į kūgį, gali ir fiksatoriai būti pavargę. Kaip ir anksčiau rašiau, mano MTZ-50 meta 7 , bet tik kai gauna sunkiau padirbti, pvz, sėjant bet ir tai per 10 ha kokius 3 kartus. todėl labai nepergyvenu ir neardau. Kas dėl tavo dėžės pagreitintu pavarų jungimosi sunkumo, tai gali būti išdilusios fiksatorių duobutės ir šratai sunkiau iššoksta iš vietos, arba šratai kvadratiniai (dilo vienoje padėtyje) Bet kokiu atveju reikia ardyti ir žiūrėi. Ardymo ne per daugiausia, reikia dėžės dangtį nuimti ir žiūrėti kur šaknys. Čia tik buriame, kas gali būti, nes kekvienas atvejis individualus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki. issiemiau deze nes pabires vienas guolis virsutinio veleno. turiu kelis klausimus:

1. pabires nepataisomai dezes stabdziukas, pirkti parduotuvese nera. naujesni jau be to stabdziuko yra, pamirsti ji ar jis jau baisia reikalingas yra. kiek laiko su tokiu vazuojam bbz :)

2. kur yra dangtis su dezes tepalo lygio matuokliu. pas mane ten stovi hidro siurbliai kuriu dantratynas kisa sakute i deze ir jungineja viena mova. Ja atjungus traktoriuje nelieka 1 ir Atbulines pavaru. As tuos siurblius noriu nuimti ir uzsideti paprasta dangteli. Kaip turetu fiksuotis ta mova kad nedingtu begiai?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

16 valandas ago , lobis said:

Sveiki. issiemiau deze nes pabires vienas guolis virsutinio veleno. turiu kelis klausimus:

1. pabires nepataisomai dezes stabdziukas, pirkti parduotuvese nera. naujesni jau be to stabdziuko yra, pamirsti ji ar jis jau baisia reikalingas yra. kiek laiko su tokiu vazuojam bbz :)

2. kur yra dangtis su dezes tepalo lygio matuokliu. pas mane ten stovi hidro siurbliai kuriu dantratynas kisa sakute i deze ir jungineja viena mova. Ja atjungus traktoriuje nelieka 1 ir Atbulines pavaru. As tuos siurblius noriu nuimti ir uzsideti paprasta dangteli. Kaip turetu fiksuotis ta mova kad nedingtu begiai?:)

1- bandyk kur ardo dalim paieskot, su stabdziuku is vietos jungiant begi be garso gaunasi.  2- traktorius matomai buvo su transeju kasimo yranga, numetus. Viska pastumi dantrati kad butu begiai normaliai ir uzfiksuoji, reikia pasukt ijungus begi ir bus matyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-02-27 at 18:37, lobis said:

. Kaip turetu fiksuotis ta mova kad nedingtu begiai?:)

Gali taip kaip ant paveikslo  , bet aš tai į tarpą dar tekinč įvorę ir papildomą žiedą , arba tiesiog įvorę iki guolio , nes taip kaip ant paveikslo po kiek laiko nuslinko dantratis :) . Dar  , kitas variantas ieškot veleno ir dantračio kur be eigos lėtintuvo , tas turėt laikyt garantuotai .                  MTZ I ir 3x eigos velenas.jpg                      

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

26 minutes ago, wydas63 said:

Gali taip kaip ant paveikslo  , bet aš tai į tarpą dar tekinč įvorę ir papildomą žiedą , arba tiesiog įvorę iki guolio , nes taip kaip ant paveikslo po kiek laiko nuslinko dantratis :) . Dar  , kitas variantas ieškot veleno ir dantračio kur be eigos lėtintuvo , tas turėt laikyt garantuotai .                  MTZ I ir 3x eigos velenas.jpg                      

Sveikas, su ziedu tai ka as zinau. dabar paberes neradau jau keliu :) aisku jie dar standartiniai gal tie siuolaikiniai geriau laikytu. Tavo ideja su ivore turbut patikimiausia.

Ka del stabdziuko manai?  siaip as su sulauzytu ir visiskai isbirusiu guoliu gan sklandziai begius junginejau tai nezinau ar verta cia del jo parintis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, wydas63 said:

Gers dalyks tas stabdžiukas turbut kai iš vietos reik pajudėt , bet pas man jo nebuvo net įdėto , naujam traktoriui . Kažkaip , kai su sankaba buvo viskas čiki , tai ir nepasigedau jo :)

is vietos kylant, kelios sekundes ant sankabos ir jungi begi be jokiu triuksmu, plente du kart sankaba ismini ir vaziuoji kaip su lengvaja... kazka esu girdejas apie stabdziuka bet gyvai matyti neteko :) matomai tik lenktyniniuose variantuose ejo :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-01-24 at 20:00, gediminaske said:

kas gali but kad 2, 6 ir atbulini begi ijungus pagreitintoja (su mazyliu riciageliu - zuiki) ismeta pagreitintoja? paletintojo nemeta. begiu taippat nemeta. faktas, kad su mazuoju rycegeliu kaskas netaip, bet kas...?

Po zuikio dangteliu yra toks šratukas..man taip budavo irgi..arba ismesdavo lauk..kol galiausiai buvo uzstriges ir nebejo isjunkt..pakeiciau šrata ir pasitaise bedos. ;)   bet cia gal ir kitokiu bedu gali but pas tave ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2017‎.‎03‎.‎01 at 10:32, Audrius08 said:

Po zuikio dangteliu yra toks šratukas..man taip budavo irgi..arba ismesdavo lauk..kol galiausiai buvo uzstriges ir nebejo isjunkt..pakeiciau šrata ir pasitaise bedos. ;)   bet cia gal ir kitokiu bedu gali but pas tave ;)

mum ir laide :) galvojau kazkas negerai su dantraciais. Pasikeliau ta dangteli, viskas ten kaip nauja. Profilaktiskai pakeiciau spyruokle ir srata. Tas pats.... galiausiai prireike dezes dangti nukelti, o ten ir pasimate, kad ant to veleno gale, kur zuikuciai su vezliais gyvena guolyje net sratu nera :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
12 valandas ago , Linas20 said:

Sveiki turiu problema meta pagreitintoja paletintojo ne traktorius mtz 82 greiciu deze visa perinkta ir sutvarkyta ant paletintojo nemeta kame problema ar negalejau ka antraip ideti? 

Dabar per visas temas ir klausi to pačio. Tau jau paaiškino ka daryt .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...