Jump to content

apulis

Nariai
 • Pranešimai

  55
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie apulis

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. apulis

  kverneland plugas

  MTZ vilks, bet gausi ieškoti kaip prailginti šlaunis, nes standartinės paprasto belaruso šlaunys per trumpos, arba arsi neplaukiojančioj padėty. Šitą kur rodai skelbimą atidžiai žiūrėčiau, nes nėra galinio ratuko, priekyje virinta prie cilindro. Iš karto susitvarkyk paskirstytoją, cilindrą, tepalo siurblį. Nes padirbus ilgiau ir pašilus tepalui, jei kažkuris mazgas prastai sutvarkytas, pradės plūgą leidinėt žemyn gana smarkiai. O galinis ratukas vartomiem plūgam deficitas, kalbu apie šrotus, nes jei nesusireguliuoji normaliai, tai nuleidinėjant plūgą jis trenkiasi į žemę, ko pasekoje po kurio laiko sulūžta tas rato laikiklis.
 2. Aš tai su dideliu švirkštu traukiau, o likusią dalį paverčiau ant šono ir išbėgo. Nemanau, kad ten verta keisti tą tepalą, nebent dapilti kokio nigrolo, nes kiek laiko tie 5 dantračiai sukasi.
 3. Teko pilnai perrinkti rotacinę šienapjovę ir kyla klausimas ar nieko tokio, kad tie pjovimo diskai sukasi sunkiau nei prieš juos išardant. Bijau, kad pajungus darbinį, vėl kažkas nesulūžtų dėlto, kad darbinis turės sunkiau sukti. Ar kaip tik prasukus darbiniu, viskas turėtų stoti į savo vietas?
 4. Prie susiformavusios senos bandos dedeklių vištų 11 vienetų nupirkau naujų dedeklių vištelių 7vienetus. Jos gyvena hierarchijos sistema pasirodo, kaip kalėjime. Senosios veja lauka naująsias nuo savęs, nuo maisto. Gaidys naujų nemuša, bet būna su senosiomis, kaip reikėjo arba reikėtų jas pripratinti? Gal naktį ant laktų sudėt kas antrą, bet baisu, kad nepradėtų kapotis. Ar dabar tiesiog laukti, kada susigyvens?
 5. Su tepalais, tai visur peržiūriu lygį. Dabar bandau surasti visus filtrus ir juos pakeisti, nes palyginus su Belarusu, tai čia filtrų tikrai nemažai prikišta. Gal kas žino kaip vadinasi ši medžiaga kuria išklotas traktoriaus dugnas. Ar vietoj jos dėti guminę dangą ar ieškoti ko nors panašaus?
 6. Kadangi, pats ne visas rankenėlių reikšmes žinau, gal sulauksiu specialistų pagalbos, ir kitiems ateityje pravers. Mane dominančias rankenėles sužymėjau, kurių reikšmių dar nežinau. Ir gal žinot, ką ten cilindrui reikėtų reguliuoti toje vietoje, kur nėra rankenėlės?
 7. Sveiki, Teko įsigyti seną case 1594 be hydroshift. Gal kažkas esate turėję ir galite pasakyti į ką reikėtų iš karto atkreipti dėmesį, kokius mazgus patikrinti, prieš pradedant jį eksploatuoti? Kokio galingumo akumuliatorių jam žiūrėti? Kol kas dėžė kelia mažą nerimą, nes sunku rasti laisvą bėgį iš antros pavaros, galbūt tam yra kažkoks reguliavimas? Iš kitų bėgių išsimetą į laisvą normaliai, iš antro komplikuotai. Gal kas kartais turite 94 serijai priežiūros arba naudotojo manualą?
 8. apulis

  Grikiai

  170eur/t. ir spėju dar risis. Reikės pasilikti sėklos kitam pavasariui, nes įtariu, kad po metu bus vėl 260, plius daug kas atsikas tų grikių po šiemet.
 9. apulis

  Claas kombainai (informacija)

  Dominatoriuj važiuojant girdisi toks dunksėjimas, tam tikrais laiko intervalais, kur reikėtų ieškoti bėdos? Toks vaizdas, kaip kažkoks važiuoklės dantratis, kad būtų pažeistas, nes tolygiais tarpais sudunksi, nesvarbu kuriuo bėgiu važiuoji. Gal kokių pasiūlymų į ką atkreipti dėmesį pirmiausia?
 10. apulis

  Claas kombainai (informacija)

  Gal kam pravers problemos sprendimo būdas, nusiardžiau kratomąją lentą, kad prieičiau prie greičių dėžės dangtelio iš viršaus. Išsiėmiau šaratus su spyruoklėm, jie yra du po vieną kiekvienai šakutei ir pradėjau žiūrėti, kaip mėtosi bėgiai. Kombainas senas, tai radau nekokybiškai padarytą bėgių metimo perdavimą iš kabinos, patrumpinau privirintą skardą ir bėgiai puikiai mėtosi. Nes per ilga skarda, neleido pilnai įspausti šakutės.
 11. apulis

  Claas kombainai (informacija)

  Pasikartosiu su savo patikslinta problema, galbūt kažkas galės pasidalinti savo patirtimi, įmetus atbulinį bėgį, jį pagražina truputį atgal ir pastringa, kombainas nevažiuoja, atleidus sankabą truputį garsas keičiasi, bet niekas nejuda, ilgiau palaikius, diržas pradeda kvapą skleisti, išmesti bėgį pavyksta sujudinus kombainą(patempus). Į priekį bėgiai mėtosi gerai, važiuoja ir veikia tvarkingai. Palindus po apačia dėžė buvo užkaitus, rankos nulaikyti 3s. nelabai galėjai, atvėsus sugalvojau tikrinti tepalą, bet jo yra ir norma. Kas turi kokių minčių ar esate galbūt susidūrę su kažkuo panašiu anksčiau. CLAAS DOMINATOR 80.
 12. apulis

  Techninė apžiūra

  Šiaip nuo savivaldybės tikrintojo priklauso, Kauno rajone, šiemet traktoriui man teko keisti vairo traukių antgalius, o ir rankinį tikrina, priekabas irgi priekabiai žiūri dėl tų visų stabdžių mechanizmų, bet kad jau tikslumus pradėtų ant stendo matuoti, tai truputį ne tie greičiai ir būtų eilinį kartą persūdyta mūsų lietuvėlėje.
 13. apulis

  SZ-3,6

  Tai jo aš irgi galvoju, tada atkelti šonines akėtėles, kad matytųsi šoninė rato žymė.
 14. apulis

  SZ-3,6

  Kas duos kokį patarimą arba papasakos ką patys turi ar matę sukonstruota. Vakar sėjau su sz3,6, aišku ji pas mane pavargus, akėtėlės dar gale pakabintos, apsuku ratą ir velniai žino ar ten pat sėju, ar kartoju, esmė, kad per daug sunku įžiūrėt kur sėta, kur ne, dirva jau pradžiūvus, tai visur panašiai atrodo, tai lauko gale pagalius dėliojau. Ar bandė kas nors tokį variantą, tarkim kokį svorį kampe parišti, kad įrėžtų dirvą ir taip truputį matytųsi ta riba. Ar kokių kitų minčių gudrų turit, tiksprendimo ieško pigaus, nes mano sėjamoji kainavo 250eur
 15. apulis

  Kombainas 30-50ha.

  Tai aš jį jau pirkau su tomis problemomis, nukūlus 25ha išlindo nauja porcija problemų(dėžė, krovimas, reguliatorius apsukų), bet nusikulti pavyko laiku. Džiaugiuosi, kad neteko laukuose tvarkyti kažko, o subiro ant galo prie namų.
×
×
 • Create New...