Jump to content

apulis

Nariai
 • Pranešimai

  51
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie apulis

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Su tepalais, tai visur peržiūriu lygį. Dabar bandau surasti visus filtrus ir juos pakeisti, nes palyginus su Belarusu, tai čia filtrų tikrai nemažai prikišta. Gal kas žino kaip vadinasi ši medžiaga kuria išklotas traktoriaus dugnas. Ar vietoj jos dėti guminę dangą ar ieškoti ko nors panašaus?
 2. Kadangi, pats ne visas rankenėlių reikšmes žinau, gal sulauksiu specialistų pagalbos, ir kitiems ateityje pravers. Mane dominančias rankenėles sužymėjau, kurių reikšmių dar nežinau. Ir gal žinot, ką ten cilindrui reikėtų reguliuoti toje vietoje, kur nėra rankenėlės?
 3. Sveiki, Teko įsigyti seną case 1594 be hydroshift. Gal kažkas esate turėję ir galite pasakyti į ką reikėtų iš karto atkreipti dėmesį, kokius mazgus patikrinti, prieš pradedant jį eksploatuoti? Kokio galingumo akumuliatorių jam žiūrėti? Kol kas dėžė kelia mažą nerimą, nes sunku rasti laisvą bėgį iš antros pavaros, galbūt tam yra kažkoks reguliavimas? Iš kitų bėgių išsimetą į laisvą normaliai, iš antro komplikuotai. Gal kas kartais turite 94 serijai priežiūros arba naudotojo manualą?
 4. apulis

  Grikiai

  170eur/t. ir spėju dar risis. Reikės pasilikti sėklos kitam pavasariui, nes įtariu, kad po metu bus vėl 260, plius daug kas atsikas tų grikių po šiemet.
 5. apulis

  Claas kombainai (informacija)

  Dominatoriuj važiuojant girdisi toks dunksėjimas, tam tikrais laiko intervalais, kur reikėtų ieškoti bėdos? Toks vaizdas, kaip kažkoks važiuoklės dantratis, kad būtų pažeistas, nes tolygiais tarpais sudunksi, nesvarbu kuriuo bėgiu važiuoji. Gal kokių pasiūlymų į ką atkreipti dėmesį pirmiausia?
 6. apulis

  Claas kombainai (informacija)

  Gal kam pravers problemos sprendimo būdas, nusiardžiau kratomąją lentą, kad prieičiau prie greičių dėžės dangtelio iš viršaus. Išsiėmiau šaratus su spyruoklėm, jie yra du po vieną kiekvienai šakutei ir pradėjau žiūrėti, kaip mėtosi bėgiai. Kombainas senas, tai radau nekokybiškai padarytą bėgių metimo perdavimą iš kabinos, patrumpinau privirintą skardą ir bėgiai puikiai mėtosi. Nes per ilga skarda, neleido pilnai įspausti šakutės.
 7. apulis

  Claas kombainai (informacija)

  Pasikartosiu su savo patikslinta problema, galbūt kažkas galės pasidalinti savo patirtimi, įmetus atbulinį bėgį, jį pagražina truputį atgal ir pastringa, kombainas nevažiuoja, atleidus sankabą truputį garsas keičiasi, bet niekas nejuda, ilgiau palaikius, diržas pradeda kvapą skleisti, išmesti bėgį pavyksta sujudinus kombainą(patempus). Į priekį bėgiai mėtosi gerai, važiuoja ir veikia tvarkingai. Palindus po apačia dėžė buvo užkaitus, rankos nulaikyti 3s. nelabai galėjai, atvėsus sugalvojau tikrinti tepalą, bet jo yra ir norma. Kas turi kokių minčių ar esate galbūt susidūrę su kažkuo panašiu anksčiau. CLAAS DOMINATOR 80.
 8. apulis

  Techninė apžiūra

  Šiaip nuo savivaldybės tikrintojo priklauso, Kauno rajone, šiemet traktoriui man teko keisti vairo traukių antgalius, o ir rankinį tikrina, priekabas irgi priekabiai žiūri dėl tų visų stabdžių mechanizmų, bet kad jau tikslumus pradėtų ant stendo matuoti, tai truputį ne tie greičiai ir būtų eilinį kartą persūdyta mūsų lietuvėlėje.
 9. apulis

  SZ-3,6

  Tai jo aš irgi galvoju, tada atkelti šonines akėtėles, kad matytųsi šoninė rato žymė.
 10. apulis

  SZ-3,6

  Kas duos kokį patarimą arba papasakos ką patys turi ar matę sukonstruota. Vakar sėjau su sz3,6, aišku ji pas mane pavargus, akėtėlės dar gale pakabintos, apsuku ratą ir velniai žino ar ten pat sėju, ar kartoju, esmė, kad per daug sunku įžiūrėt kur sėta, kur ne, dirva jau pradžiūvus, tai visur panašiai atrodo, tai lauko gale pagalius dėliojau. Ar bandė kas nors tokį variantą, tarkim kokį svorį kampe parišti, kad įrėžtų dirvą ir taip truputį matytųsi ta riba. Ar kokių kitų minčių gudrų turit, tiksprendimo ieško pigaus, nes mano sėjamoji kainavo 250eur
 11. apulis

  Kombainas 30-50ha.

  Tai aš jį jau pirkau su tomis problemomis, nukūlus 25ha išlindo nauja porcija problemų(dėžė, krovimas, reguliatorius apsukų), bet nusikulti pavyko laiku. Džiaugiuosi, kad neteko laukuose tvarkyti kažko, o subiro ant galo prie namų.
 12. apulis

  Kombainas 30-50ha.

  Šiuo metu žemės ūkis nėra pagrindinis pragyvenimo šaltinis, tai tas vargas galvoju man kaip ir patinka, nors kažkuriuo metu ten jį krapštant masčiau, kad gal reikėjo pirkti brangesnį ir būtų mažiau vargo buvę. O ir prie istorinio daikto smagu liestis 1974m. Iš esmės, šiemet pereisiu priekį, tai nelabai ten kas liks, kas dar mano bus neperrinkta, po to tikiu išauš šviesesnis rytojus. Neturint jokios patirties kombainisto, nesinorėjo investuot didelių pinigų į nepigią techniką, kur klaidų kaina gali būti nemaža.
 13. apulis

  Kombainas 30-50ha.

  Pernai įsisgijau Dominator 80, detalių trūkstamų pasirankioti galima Lytagroje, BalticAgroParts ir skelbiu. Nukūliau savo 20ha ir dar pachaltūrinau 5ha. Pirma patirtis su kombainu, tai pačioje pradžioje žaidžiau, iš lėto kūliau, kol pradėjau gaudytis kas ir kaip. Vėliau pradėjau kulti 2 bėgiu ir lauko gale sukinėtis ratuku nemėtant bėgių, tai hidro pavaros trūkumą kaip ir apsprendžiau. Nupirkau aš jį už 4500 su papildomu kederiu ir vežimėliu. Kūliau su 3,6 jei turėsiu didesnių plotų, tai dėsiuos 4,5 kederį. Kombainas į namus 20km grįžo sava eiga, po to sekė mėnesio viešnagė kombaino viduriuose, teko keisti sietų dėžę, prie progos keičiau vėjalentes, nes lūžusi kratomosios lentos ausis buvo išlaužius jas, prie progos keičiau visus įtartinus guolius, perkniedijau visas atsilaupiusias gumas. Buvo nulaužta išpylimo sraigė, teko keisti ir ją ir jos guolius. Paskutinį lauką kūliau prie namų liko apie 10 arų ir užlinko greičių dėžė, užšilo tepalas transmisinis ir pastringa bėgis, norint išmesti tenka sujudint kombainą. Tai atšilus orams teks pradėt domautis, kas ten per situacija. Sezono eigoje prapuolė krovimas, greičiausiai rėlės problema. Taip pat teks krapštytis prie būgno greičio reguliavimo, nes kažkas pastrigo ir būgnas sunkiai beįspaudžia daugiau kaip 1000 apsukų, bet grikiam užteko, o javam tuo metu dar veikė, nes jei greitis mažas ne visus grūdus išlukštena iš varpos. Šiemet jei išeis reikėtų ir nudažyt, nes prekinė išvaizda nekokia. Džiaugiuos, kad kombaino struktūra pakankamai paprasta ir suprantama, ir nėra kažkokių elektros dačikų, vingrybių, nė karto nekišo per kūlimą, kiek duodi tiek valgo, pavyko pigiai nupirkti. O minusai, kad tenka daug ką taisyti, virinti, konstruoti, garso izoliacija, kondicionieriaus nebuvimas ir transportinis greitis iš tiesų labai lėtas, jei laukai toli išsimėtę, tai belekiek laiko tenka važiuot. Po paskutinių dviejų lietingų sezonų tik už našesnį, nors ir senesnį modelį.
 14. apulis

  Grikiai

  Pernai atsisėjo, buvo sulėkščiuoti po kūlimo, bet pernai buvo palankus metas tam. O šiaip jei iš pradžių normaliai pašildys, kad sudygtų grikiai, o po to pašals, tai nušals tie tavo peržiemoję grikiai, už tai ir sėjasi vėliausiai jie, nes šalnų bijo.
 15. Ar kas nors gali ar viešai ar į a.ž. parašyti kokio traktoriaus tvirtą pakabą galima pritaikyti mtz892. Kabinu vartomą plūgą ir linksta ta rusiška pakaba, plius atrodo, kad šlaunys galėtų būti ilgesnės, tada gal išeitų arti ant plaukiojančios.
×
×
 • Create New...