Jump to content

apulis

Nariai
 • Pranešimai

  92
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie apulis

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kaip vienas rusas sakė tik truputį pradėjai remontuoti ir pažiūrėk jau pusę traktoriaus nuardęs Užtruko kol sudūriau variklį, teko truputį šlicų galiukus pašmirgeliuot ir su gulsčiuku pamatavus, aukščius variklio ir traktoriaus sureguliuoti, tada pavyko lengvai sudurti traktorių. Jei duriat ir lieka tarpas apie 5 - 5,5cm, tai reikia žiūrėti kas kliūna, nes jėgos naudojimas negelbėja, įkvėpė rusai, kurie ant medinių pagalių dumble variklį pasikabinę sugeba jį lengvai sudurti. Kadangi buvo labai sunkus vairas, tai perrinkau vairo kolonėlę ir radau sutrūkusią reiką, kas yra ganėtinai keista. Ilgiausiai užtruko kol nukaliau nuo šlicų tą alkūnę. Jei seniai buvo ardyta, tai patarimas nusiimti visą kolonėlę iš karto ir ieškoti kampuočių užsistatymui, kad išeitų suduoti gerą smūgį, nes nei kaitinimas, nei purškimai, nei siomnikas nepadėjo. Reguliavimas kolonėlės išardžius ganėtinai paprastas, mano atveju manau buvo užspausta reika, dėlto ji ir lūžo. Teko įdėti net porą papildomų tarpinių, kad atsirastų laisvumo 1-1,5mm, su galiniu varžtu pasireguliuoja aukščiai, vėlgi esu dėkingas rusams, bet ne visiems, nes kol randi normalų video tai užtrunka. Jei keisit remkoplektą, tai silikoninių žiedų negalima karpyti, juos reikia palaikyti karštame vandenyje ir tada jie nesunkiai užsimauna, ant vairo kolonėlės stūmuoklio. Prie to pačio pakeičiau ir visas išorines šarnyrų gumas, bei juos paveržiau, nes reikia iš karto ir TA praeiti, kad jau tiek sutvarkyta. Ir vakare išbandėm sankabą, tai ne be reikalo ardėm, sankaba veikia. O visas hidraulikas jau kokią kita laisvesnę dieną sujunginėsiu. Šviesa tunelio gale kažkur matosi, bet gal kas turi ir gali pasidalinti elektros schema, kokie laidai nuo generatoriaus išeina/įeina?
 2. Kitą kartą lėčiau sukinėsiu telefoną, bet esmę eina suprasti. Video nuoroda
 3. Aš vis dėlto jį skyriau per pusę, nusiėmiau priekį, išnarinau šonus ir skyriau per pusę. Suradau visus varžtus įskaitant ir tą apačioje po sankabos dangteliu ir esančius šonuose apačioje ir viršuje dar vieną įsuktą keistoje vietoje. Jis truputį prasižiojo ir sustojo, teko atsitempti kita traktorių, parišti libiotkę, kad būtų įtempimas ir žaisti su kaltukais ir laužtuvais kol iš lėto ir vėlai sutemus vis dėlto jis prasiskyrė. Užrūdiję buvo tie didieji šličai kur įsistato sankabos diskatorius, jei būčiau skyręs tik variklį neįsivaizduoju kaip aš jį būčiau išnarinęs. Padarysiu šiandien video, ką radau viduje ir į ką atkreipti dėmesį, nes po to kai susitepa rankos, jau nelabai norisi filmuoti, o tepalo čia dafiga, nes visokių vamzdukų pilna.
 4. apulis

  Grikiai

  Mano klaida dėl (PDJ). Iš pavasario glifosuota pieva, purkšta didele norma, nes nuo varpučio valiausi, po to kaip tu sakai norma mažinti logiška. Šiemet vėl purškiu tokia norma 4l/ha, nes valausi naują lauką, kai laukas išvalytas kaip tu ir sakai užtenka 2l/ha.
 5. Kadangi neesu to daręs Jumzui, tai ardymo eigoje žiūrėsiu kas man patogiau ar bandyt išsitempti variklį ir po to jį kilstelėti, kad galėčiau toliau patraukti ar tiesiog patogiau skirti, nes tuomet atsiras daugiau vietos ir bus patogiau perrinkti sankabą. Konkrečių video su skyrimo procesu nerandu, tai teks daryt kaip man patogiau, nes nuogirdų ir nuotrupų tai prisiklausiau užtektinai, o sankabą greičiausiai teks visą perinkti, ir salniką bandyti pakeisti nuo variklio pusės, kad tepalai nesisunktų vėliau. Jei kas turėtų kokių naudingų patarimų tai galėtų parašyti į ką atkreipti dėmesį ar kas sunkiausia buvo skiriant, o komentarai kaip pora valandų darbo nelabai man padeda
 6. Salerkoje maišytoje su stabdžių skysčiu pralaikiau daugiau kaip dvi savaites vis pasukiodamas veleną ir paminkydamas sankabos pedalą. Vakar užkūriau, važiavau į naują remonto vietą, bet realiai jokio efekto, teks skirti per pusę. Labai bijojau to skyrimo, nes informacijos gana sudėtinga rasti apie jumzus, net ieškant rusiškai. Tai peilį vakar atkabinau labai lrngvai, nes ji tvirtinasi ganėtinai paprastai trim kaiščiais. Dabar planuoju pasiremti kaušą ir išleisti tepalus iš abiejų siurblių bakų, o tada atsukinėt varžtus ir pasidėjus vežimėlį po apačia bandyti skirti. Jei išeis pabandysiu pafotografuot ir pafilmuot kaip sekasi, bet dažnu atveju rankos būna tepaluotos ir ne filmavimai galvoje
 7. apulis

  Grikiai

  Pas mane priesmėlis ir durpė tai su volavimu pirmą kartą girdžiu tokią nesamonę, kad volavimas įtakoja grikio aukštį. Volavimas įtakoja grikio dygimą, bet ne aukštį. Pernai sėjau vienos rūšies grikius į žolėtą dirvą ir į glifosuotą juodąjį pūdymą, laukai šalia, visus laukus volavau. Ten kur grikis kovojo su piktžolėm ir turėjo mažiau naudingų medžiagų, ten jis buvo trumpesnis, o pūdymo lauke jie man visi sugulė, nes į aukštį kilo nerealiai. MCPA yra sisteminis ir nebūtina, kad būtų sudygę piktžolės, jis patenka į augalus/piktžoles su medžiagų apykaitos produktais per šaknis, kad gerai suveiktų, reikia drėgmės, jei būna saulėtos ir sausos dienos, tai tas jo veikimas, bent man nepasiteisino. Aš renkuosi glifosavimą prieš sėjimą, o tas mažas plačialapes grikis užstelbia greitai. Kiek šiuo metu kainuoja MCPA/ha? Glifosuoti hektarą Barbarianu man kainuoja 10eur. Glifosuoti po sėjimo nematau logikos, nes glifosatai yra kontaktinio tipo (jie turi patekti ant piktžolių lapų), o jei po sėjimo piktžolės nespėja sudygti tai ir glifosavimo naudos nebus, plius rizikuoji nukilinti pradėjusius lįsti grikius.
 8. apulis

  Grikiai

  Išlindęs varpis, tai raunduopoji dabar. Iki sėjos varpį paveiks raundapas, o tu sėsi grikius į švarų lauką.
 9. apulis

  PUSKACIUS

  Jumz kaip išimat bendeksą? Čia kaip išlaisvinti tą žiedą, nejau per jėgą? Pastoviai stringa norėtųsi pertepti arba pažiūrėt kas ten darosi.
 10. Galvojau ir apie tai, bet bijau, kad nepradėtų lipti po palaikymo, dėl cukraus. Tai salerka su dotu pamaišiau ir dabar kokia savaitę sukinėdamas diskatorių, minkydamas sankabos pedalą lauksiu.
 11. Patikrinau vakar normaliai, tai ten viskas užrūdiję, tai paskutinė viltis palaikyt su salerka. Jei ne teks skirti, net parodė, kad skiriasi jis nesunkiai, galvojau bus sunkiau.
 12. apulis

  Grikiai

  Su sz3,6 kadangi sėju senoka, tai taikau apie 100kg/ha.
 13. apulis

  Grikiai

  Laukai sulėkščiuoti, laukiam lietaus ir pasirodančių piktžolių, tada purkšimas, po to kultivavimas ir volavimas, po to sėjimas ir volavimas, tai manau sėja bus apie birželio vidury, nes anksti pasėjus durpyne jie dažnu atveju atveju gauna nelauktą šalną ir nušąla. Pernai sėjau į suartus, bet nepurkštus ir pilnus varpučio laukus, tai labai slabni grikiai buvo, nedideli ir retoki net sakyčiau, kovojo visą laiką su varpučiu dėl saulės matomai. Turėjau viena lauką plėšinį iš buvusios pievos, tai nors ir priesmėlis, bet teko gailėtis, kad ten pasėjau grikius, nes kalė į aukštį ir sugulė, tai sunku kulti buvo, nors ruduo pernai buvo labai palankus grikių kūlimui. Tai patarimas kitiems, kad reikia nepertręšti ir neparinkti per daug derlingos žemės jiems, nes grikiai tokiu atveju užaugina daug žalios masės ir tas jų stiebas galiausiai lūžta ir laukas sugula. Gal kas galėtų su tręšimu patarti, koks tręšimas geriausiai pasiteisino, ar tręšti sėjant ar prieš sėją pabarstyti ar pasėjus? Ir kuo tręšiat, nes realiai paskaitęs matau, kad tręšiama salietra arba N16P16K16 apie 50kg/ha.
 14. Tai pradėsiu nuo tampymo, po to lapkių reguliavimo, nes šiaip pradėjus prie jo krapštytis atsukus apatinį sankabos dangtelį išbėgo nemažai vandens ir buvo krūva dumblo, tai kad ten kažkas parūdiję/sulipę, net neabejoju. O Gal gali numesti gerą lapkių reguliavimo linką arba savais žodžiais procesą aprašyt? Nes rusiškai yra krūva informacijos, bet kuria vadovautis, sunku apsispręst. Realiai kai nuspaudi sankabą pilnai, atsiranda kažkoks šalutinis garsas ,bet pati sankaba neveikia.
 15. Tai eina ir tampyti ir užkurti nuo puskačiaus ir važiuot galiu, bėgius staigiai mėtant jie gražiai įšoka, be džeržgimo. Reikės ilgiau patampyt, kaip tu sakai, nes skirti aš mažiausiai noriu.
×
×
 • Create New...