Jump to content

apulis

Nariai
 • Pranešimai

  102
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie apulis

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. apulis

  Grikiai

  Mane ta kokybė tenkina, į bunkerį papuola žalių, bet šiaip tie žali jei pabūna šalia prinokusių tai per porą dienų tampa rusvi. Plius šiemet ir kamblių nėjo tiek daug į bunkerį kaip anksčiau būdavo.
 2. apulis

  Grikiai

  Žali pastovi truputi ir pakeičia spalvą.
 3. apulis

  Grikiai

  Kainos neklausiau, man ekofrisa arti, bet bus virs 500, nes lašai jau duoda 545.
 4. apulis

  Grikiai

  Kas planuojat kulti si svtg ir vezti i ekofrisa skambinkit i priemima, kad jis planuotu dziovyklos uzkrovima. Nes bus slapi, tai be susitarimo slapiu neims siaip reikia kieki daryt.
 5. apulis

  Grikiai

  Iš patirties galiu pasakyti, kitai metais grikių daug nesėk, nes kaina kitąmet gali būti 180, nebent įtakos tie muitai ir ji nekris žemiau 300 kaip pernai. Prieš kokius 5-6metus buvo panašiai, tik aš dar tokių supirkimo kainų nebuvau matęs, tokiom kainom ~500 kažkada tik sėklą iš pavasario pardavinėjo ir kai pradėjo sėti derlingose žemėse grikius, tais metais jų supirkimo kaina buvo ~180.
 6. apulis

  Grikiai

  Viskas priklauso nuo žiemos, bet iš esmės sulėkščiuosi, jie išdigs gaus šalnos daugiau kaip -4 ir grikių neliks, tada ramiai ari. Šiemet kai tokios supirkimo kainos, tu gerai pagalvok ar tikrai neverta grikių kulti, jei juos sėjai ne kaip posėlį.
 7. apulis

  Claas kombainai (informacija)

  Senam dominatoriuje(80), labai sunkiai juda valdymo rankenėlė ir truputį laša iš jos, su kuria reguliuojama: kederio aukštis, važiavimo greitis, lenktuvų aukštis, būgno apsukos. Klausimas ar tas valdymo blokas restauruojasi ar yra koks nors reguliavimo varžtas tame bloke, kur būtų galima palengvinti rankenėlės judėjimą?
 8. apulis

  Grikiai

  Ar tau nereikėtų susimažinti tarpo tarp pobūgnio, nes tie balti tai kaip grikių skaldukai atrodo. Ar skylėtą sietą naudoji visoms kultūroms, nes realiai pirmą kartą matau tokį reikalą, kaip papildomą valymo priemonę. Ar teko vežti į pridavimą ką moka šiuo metu?
 9. apulis

  JUMZ

  Kas žino kaip išsiima posūkio cilindrai naujesniam jumzui? Ir kokia tų posūko cilindrų markė? Kaip išsiardyt tą cilindrą neleidžiant viso tepalo, gal yra kokia vieta kur užsidaro tepalo padavimas?
 10. Kaip vienas rusas sakė tik truputį pradėjai remontuoti ir pažiūrėk jau pusę traktoriaus nuardęs Užtruko kol sudūriau variklį, teko truputį šlicų galiukus pašmirgeliuot ir su gulsčiuku pamatavus, aukščius variklio ir traktoriaus sureguliuoti, tada pavyko lengvai sudurti traktorių. Jei duriat ir lieka tarpas apie 5 - 5,5cm, tai reikia žiūrėti kas kliūna, nes jėgos naudojimas negelbėja, įkvėpė rusai, kurie ant medinių pagalių dumble variklį pasikabinę sugeba jį lengvai sudurti. Kadangi buvo labai sunkus vairas, tai perrinkau vairo kolonėlę ir radau sutrūkusią reiką, kas yra ganė
 11. Kitą kartą lėčiau sukinėsiu telefoną, bet esmę eina suprasti. Video nuoroda
 12. Aš vis dėlto jį skyriau per pusę, nusiėmiau priekį, išnarinau šonus ir skyriau per pusę. Suradau visus varžtus įskaitant ir tą apačioje po sankabos dangteliu ir esančius šonuose apačioje ir viršuje dar vieną įsuktą keistoje vietoje. Jis truputį prasižiojo ir sustojo, teko atsitempti kita traktorių, parišti libiotkę, kad būtų įtempimas ir žaisti su kaltukais ir laužtuvais kol iš lėto ir vėlai sutemus vis dėlto jis prasiskyrė. Užrūdiję buvo tie didieji šličai kur įsistato sankabos diskatorius, jei būčiau skyręs tik variklį neįsivaizduoju kaip aš jį būčiau išnarinęs. Padarysiu šiandien video, ką
 13. apulis

  Grikiai

  Mano klaida dėl (PDJ). Iš pavasario glifosuota pieva, purkšta didele norma, nes nuo varpučio valiausi, po to kaip tu sakai norma mažinti logiška. Šiemet vėl purškiu tokia norma 4l/ha, nes valausi naują lauką, kai laukas išvalytas kaip tu ir sakai užtenka 2l/ha.
 14. Kadangi neesu to daręs Jumzui, tai ardymo eigoje žiūrėsiu kas man patogiau ar bandyt išsitempti variklį ir po to jį kilstelėti, kad galėčiau toliau patraukti ar tiesiog patogiau skirti, nes tuomet atsiras daugiau vietos ir bus patogiau perrinkti sankabą. Konkrečių video su skyrimo procesu nerandu, tai teks daryt kaip man patogiau, nes nuogirdų ir nuotrupų tai prisiklausiau užtektinai, o sankabą greičiausiai teks visą perinkti, ir salniką bandyti pakeisti nuo variklio pusės, kad tepalai nesisunktų vėliau. Jei kas turėtų kokių naudingų patarimų tai galėtų parašyti į ką atkreipti dėmesį ar kas su
×
×
 • Create New...