Jump to content

Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei


drapox

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
prieš 19 minutes , u.k aurimas pranešimas:

supras kaip mes 2 metus vargom.....
 nu ir butu idomu pamatyt ju paciu populiarinamas no till ir strip till technologijas prie tokiu oru. 

Man labiau įdomu būtų pamatyt vasarinių kultūrų pasėlius Lietuvoje, pasėtus su avataru į storai augaliniu sluoksniu uždengtą žemę. Kaip čia vienas naujai iškeptas direct drileris pareiškė - su struktūra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

Kai tokios dideles rinkos kencia nuo sausros, kazkaip birza vangokai i tai reaguoja

Elementaru - kad anglai kuls mažiau, buvo aišku dar žiemą. Jie nepasėjo žieminių. Tai reiškia minus 6-7 mln. t. kviečių, kurie jau įvertinti kainoje vidaus rinkoje, plius jie niekada nebuvo dideli eksporto žaidėjai. Sausra atims dar kokius pora.  Juodosios jūros regionas - per paskutinį mėnesį jie gavo normą ir daugiau kritulių, bet žinoma yra vietų, kur nelijo jau kelis mėnesius, bet bendro vaizdo tai nekeičia. Tiesiog gal pradžioj javapjūtės bus mažesnė pasiūla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, dzipas pranešimas:

Nu bet vis tiek pasaulyje rekordiniai metai su rekordinemis atsargomis.

Man tai su Tom atsargom kažkaip neaišku. Degtinės ir teftelių atsargos gali kauptis, bet gi grūdų kaži kiek neprisištabeliuosi. O derliai tai vis rekordiniai. Vadinasi artėjam prie dienos, kai grūdų perdirbėjai pasakys: šiemet neperkam? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Man labiau įdomu būtų pamatyt vasarinių kultūrų pasėlius Lietuvoje, pasėtus su avataru į storai augaliniu sluoksniu uždengtą žemę. Kaip čia vienas naujai iškeptas direct drileris pareiškė - su struktūra.

Kokia konkrečiai kultūra nori pamatyti su daug šiaudų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , jevgenijus pranešimas:

Man tai su Tom atsargom kažkaip neaišku. Degtinės ir teftelių atsargos gali kauptis, bet gi grūdų kaži kiek neprisištabeliuosi. O derliai tai vis rekordiniai. Vadinasi artėjam prie dienos, kai grūdų perdirbėjai pasakys: šiemet neperkam? :)

Čia mums smegenis  plauna su tais rekordais ,kad pagrįsti kodėl mažiau bus mokama...bet realiai valgytojų pasaulyje daugėja ,jų galimybes suvalgyti daugiau didėja tad  normalizavus pagal tai tos atsargos  realiai greičiau mažėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , PArty pranešimas:

Čia mums smegenis  plauna su tais rekordais ,kad pagrįsti kodėl mažiau bus mokama...bet realiai valgytojų pasaulyje daugėja ,jų galimybes suvalgyti daugiau didėja tad  normalizavus pagal tai tos atsargos  realiai greičiau mažėja.

Kiekvienas tikim kuo norim tikėt. Aš tikiu skaičiais, kurie prieinami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Zvanas pranešimas:

Rapsai dar mažiukai, parodysiu vėliau.

O kas sakė, kad sluoksnis šiaudų yra struktūra, ar pats sugalvojai? :)

Jie mažiukai nes vėlai sėti, ar yra kita priežastis? Man ir įdomu palygint kaip jie atrodo nuogoj dirvoj ir nors kiek uždengtoj.

O klausimo, tai apsimesiu, kad nepastebėjau. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...