Jump to content

Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei


drapox

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
  • po 8 mėnesių...
prieš 11 minutes , Rolandas1 pranešimas:

Nu šiemet rekordiniai derliaus metai nusimato 😀 , žemė perdžiūvusi, javai pradeda gelsti, žirniai nustojo augti, plius šios nakties šalna pribaigė kai kuriuos grikių plotus, tiesiog puikūs metai 😪

brangus grudai atpirks mazesny derliu 😀

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Garix pranešimas:

Jeigu derliu nudegins per vasara sausra, kaip sutartį įvykdyti?

Jeigu nudžiovins sausra, vadinasi neišvengiamai bus skelbiama stichinė sausra. Kainos fiksavimas yra biznio dalis su rizika, bet ir čia yra būdų riziką sumažinti labai stipriai. Kaip tą padaryti. Šiai dienai kai kurie verslininkai (grūdų supirkėjai) po daugybės pralaimėtų netesybų bylų ale :) pasimokė ir kai kurie iš jų į sutartis įrašo, jog savivaldybės ar valstybės lygiu įvykusi stichinė ''nelaimė'' yra augintojo reikalas. Aš tai vadinu aferizmu, jie tai vadina bizniu, reiškiasi augintojo kvailinimas yra jų padoraus biznio dalis :)) Todėl siūlyčiau prieš pasirašant išankstinę sutartį pasiskaityti ir jeigu stichijos force major negalioja augintojui, siųsti garsiai išsakant viską tiesiai vadybininkui į akis (aš naudoju keismažodžiu) :)) būtų geriau aišku jų valdžią pasiųst, bet ne šitie atsiųs vyrukus su bananais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , Andriusfeat pranešimas:

Jeigu nudžiovins sausra, vadinasi neišvengiamai bus skelbiama stichinė sausra. Kainos fiksavimas yra biznio dalis su rizika, bet ir čia yra būdų riziką sumažinti labai stipriai. Kaip tą padaryti. Šiai dienai kai kurie verslininkai (grūdų supirkėjai) po daugybės pralaimėtų netesybų bylų ale :) pasimokė ir kai kurie iš jų į sutartis įrašo, jog savivaldybės ar valstybės lygiu įvykusi stichinė ''nelaimė'' yra augintojo reikalas. Aš tai vadinu aferizmu, jie tai vadina bizniu, reiškiasi augintojo kvailinimas yra jų padoraus biznio dalis :)) Todėl siūlyčiau prieš pasirašant išankstinę sutartį pasiskaityti ir jeigu stichijos force major negalioja augintojui, siųsti garsiai išsakant viską tiesiai vadybininkui į akis (aš naudoju keismažodžiu) :)) būtų geriau aišku jų valdžią pasiųst, bet ne šitie atsiųs vyrukus su bananais...

Ukininku irgi yra labai mandru, kurie nukentejo,bet veza kitam uz geresne kaina. Del tokiu ir gimsta panasios sutartys. Ne taip senai gi buvo tokie metai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...