Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

nu o tai negu daug?
gaunat gi 15000, 10% projektui,
10% buhalterijai ir projekto išlaikymui.
20% kyšiam,
20% valdžiai, 
20% dar sankcijų įpils

ir liks jums kokie 20%, iš jų tvartą, traktorių ir dar galai žino ką nusipirksit :) . kol bus duodančių , tai ir ims. Nieko nenusmanydamas apsiimčiau parašyt už 1000 eurų, su tokiom pat garantijom kaip konsultavimo tarnyba. T.Y Jokių garantijų-praeis , tai praeis, o jei ne, pinigai vistiek mano :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

sveiki ar galima gauti sia parama jei pernai nieko nedeklaravai, nieko nesejai….,, na o siandien netycia paskambino is sodros, ir sako jus -ukininkas toks toks esate per daug psd imoku sumokejes, kadangi jusu ukio 2 EDV!!!!!!

As net negalvojau kad be deklaracijos jie gali suskaiciuoti EDV...

Ar patenku as cia su savo tais 2 EDV, I NORS VIENA IS SIU REIKALAVIMU….SP, JAU PO SIU METU SEJOS GALIU KELTI DRASIAI IKI 8000

2. Ūkio ekonominis dydis. Jei paramos paraiškos pateikimo metu pareiškėjo ūkio ekonominis dydis, išreikštas produkcijos standartine verte, yra mažesnis, tai:

- nuo 4 000 Eur iki 4 999 Eur suteikiama 20 balų;

- nuo 5 000 Eur iki 5 999 Eur suteikiama 15 balų;

- nuo 6 000 Eur iki 6 999 Eur suteikiama 10 balų;

- nuo 7 000 Eur iki 7 999 Eur suteikiami 5 balai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki ar galima gauti sia parama jei pernai nieko nedeklaravai, nieko nesejai….

Galima jei ne mažiau kaip paskutiniuosius metus iki paramos registravai gyvulius, arba deklaravai pasėlius,  VED nuo 4000 iki 8000 ir atitinki kt. tinkamumo reikalavimus

2 EDV  paskaičiuotas spėju už gyvulius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima jei ne mažiau kaip paskutiniuosius metus iki paramos registravai gyvulius, arba deklaravai pasėlius,  VED nuo 4000 iki 8000 ir atitinki kt. tinkamumo reikalavimus

2 EDV  paskaičiuotas spėju už gyvulius

2EDV Nezinia kaip paskaiciuotas, "turejau" gyvuliu 1 menesi, pernai balandi, kai bandziau i jaunojo parama eiti…, dabar "nebeturiu".

VED kaip suprantu valdos ekonominis dydis, ji nustato pagal deklaracija, kiek paseliu uzdeklaravai, o as ju nedeklaravau, tai net nezinau kaip cia tas ved nuo 4000 pasiskaiciuoti??? Idomu ar pas mane siekia 4000.

 

Zodziu bendra situacija yra tokia! - Siais metais viso zemes 15ha, seju apie 5, 6ha pievu, gyvuliams, kurie yra nat motinos vardo, ir dar 4 juodas pudymas bus nes slapia labai ir neivaziuojam, bus jau per velu kazka seti….Ukio EDV 2, pernai paseliai nedeklaruoti, nes eita i jaunojo ukininko isikurimo parama….-tai kaip ar pretenduoju ar nevargti siais metais, kol nedeklaruosiu plotu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2EDV Nezinia kaip paskaiciuotas, "turejau" gyvuliu 1 menesi, pernai balandi, kai bandziau i jaunojo parama eiti…, dabar "nebeturiu".

VED kaip suprantu valdos ekonominis dydis, ji nustato pagal deklaracija, kiek paseliu uzdeklaravai, o as ju nedeklaravau, tai net nezinau kaip cia tas ved nuo 4000 pasiskaiciuoti??? Idomu ar pas mane siekia 4000.

 

Zodziu bendra situacija yra tokia! - Siais metais viso zemes 15ha, seju apie 5, 6ha pievu, gyvuliams, kurie yra nat motinos vardo, ir dar 4 juodas pudymas bus nes slapia labai ir neivaziuojam, bus jau per velu kazka seti….Ukio EDV 2, pernai paseliai nedeklaruoti, nes eita i jaunojo ukininko isikurimo parama….-tai kaip ar pretenduoju ar nevargti siais metais, kol nedeklaruosiu plotu?

Praktiškai nedeklaravus , negali imt smulkaus paramos, nes smulkaus parama juk skirta nuo 4 iki 8 k sp, tai reiškia, kad vykdai veiklą ir su parama ją plėti. JŪ parama skirta įsikurti, ir taip ir yra vadinama, JŪ įsikūrimo projektas. 

Ką dabar turi ir turėsi, nlb kam įdomu, svarbiausia, kas buvo praėjusiais metais. 

Beje tau ne VED aktualus, o SP , yra duotos lentelėje normos pvz kviečių ha +- 670 eurų, kvietrugiai tarkim 400 eurų, pūdymas 0, pievos +- 30 eurų( skaičius traukiu iš atminties, tai galiu klyst...) tai kiek anais metais uždeklaravai, tai tiek šiais metais ir turi SP. 

p.s. bijau primeluot, bet kartais ar ne EDV=1200(1400) eurų SP, tai šiaip ar taip 4000 nedatrauki ir netinki šiemet. 

geriausia tavo atveju, dabar bus deklaravimas, pasiskaičiuoji, kad kitais metais pasiektum kokius 4000+ bet ne daugiau nei 5000(dėl balų skiriamų) SP, ir deklaruoji reikiamą kiekį ant savės, o kitką ant mamos, tik nepamiršk, kad jei gyvulius deklaruosies pats, tai skaičiuoja SP kiek dienų išlaikei per metus ir dalina , bei atnaujina skaičiavimus gruodžio 31 , tai su gyvuliais reik įvertint kitimą SP kiek tu ten laikysi. 

 

Tam paciam www.vic.lt desineje puseje yra skaiciuokles

tam pačiam vic prisijungus rodo SP dydį ir visą tavo SP skaičiavimo lentelę iš ko susidaro. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nevisai tiesa, kadangi žmonės nebiedni, ir beveik nieko neperka be paramų naujų, tai reiškia turi pinigo ir tiesiog visiem bendrai deda geresnius antkainius. Imant be paramos gal kiek daugiau nuolaidos padarys, nes tiekėjams nereiks galvos skaudint dėl begalinio popierizmo. Nebent taip elgiasi mažieji pardavėjai.. nors abejočiau nes viską reguliuoja rinka, kur pigiau ir geriau ten ir perki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu, kazkokia nesamone kazkokia. Is kur man zinoti kokiom kainom supirks mano produkcija?

 

Gal kas iš teikiančių paraišką galit paaiškint kaip užpildyt tą "Prognozinių skaičiavimų pagrindimas". Kaip suprantu tai čia reikia pasitelkt fantaziją 

panašiai. rinkos kaina .Gal aplinkiniu ūkiu patirtis tiktu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, teko girdeti, kad perkant technika su parama, ji dirbtoinai pabranginama. Kaip apeiti si pardaveju izuluma

Paprasciausiai pardavejai supranta ,kad gavai parama ir negali nepirkti :icon-rolleyes: .Juk turi pirkti ir pakelia kaina.Jei uz savus gali pirkti,gali ir persigalvoti,tada prasideda derybos.Mano manymu su paramom kiekvienas turetu pasiskaiciuoti individualiai,o jei ziurint i kaimyna,tas ima ir as imsiu galima iklimpti.Kokia cia parama,jei uz viska permoki? plius visokios palukanos,draudimai ir drebejimas atitiksi reikalavimus ar teks grazinti. :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano yra 50m ir tai gręžėjai sakė,kad mažai tokiame nedideliame gylyje randa vandens,o mano pažystamo lyg tai 70m.Man kai gręžė 1m kaina buvo 195lt,visa kita sudarė siurblys,hidroforas,trąsos iškasimas,kabelis.Gerai atsimenu,kad trasos kasimo su mini ekskavatoriumi 1m kaina buvo 50lt,tai kai pagalvoji kosminės kainos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...