Jump to content

KA PATARUMET PIRKT NAUJA DONA VECTORIU AR UZSIENETISKA KOKI?


ROMASS

Recommended Posts

2-3 grynai kūlimui, be apsisukimų, parvažiavimų ir pan realu, panašiai tokiose ribose ir svyruoja.

P.S jei kam kada šautu tokia mintis, tai vis dar turiu aparatūrą kuro sąnaudom matuoti, labai dideliem dyzeliam. Man jos senokai nebereikia nes kombaino kompas neprasčiau rodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 396
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

2-3 grynai kūlimui, be apsisukimų, parvažiavimų ir pan realu, panašiai tokiose ribose ir svyruoja.

P.S jei kam kada šautu tokia mintis, tai vis dar turiu aparatūrą kuro sąnaudom matuoti, labai dideliem dyzeliam. Man jos senokai nebereikia nes kombaino kompas neprasčiau rodo.

man nei rodo, nei siaip idomu kiek to kuro srebia... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2-3 grynai kūlimui, be apsisukimų, parvažiavimų ir pan realu, panašiai tokiose ribose ir svyruoja.

P.S jei kam kada šautu tokia mintis, tai vis dar turiu aparatūrą kuro sąnaudom matuoti, labai dideliem dyzeliam. Man jos senokai nebereikia nes kombaino kompas neprasčiau rodo.

man nei rodo, nei siaip idomu kiek to kuro srebia... :D

tai blogai kad savo baksų neskaičiuoji... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kapsukas nezinai netausk :eusa-naughty: ,koks ten jo smulkintuvas tarp kitko vektoriaius smulkintuvas puikiai smulkina ir paskleidia :icon-wink:

butu pats geriausias jei nebutu geresniu... :) ar tik ne tas pats dono paliktas? gal kokiais 5 peiliais daugiau idejo? kas zino? :icon-rolleyes:

jei turi minti senojo dono tai ne toks, o naujuose (zaliuose) tai toks pat. Siaip tai principas kaip visu tik peiliukai masyvesni, sunkesni zymiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei turi minti senojo dono tai ne toks, o naujuose (zaliuose) tai toks pat. Siaip tai principas kaip visu tik peiliukai masyvesni, sunkesni zymiai

nu, o peiliu skaičius? o aktyvus skleidejai yra kokie ar tik per peilius? nesu stovejęs net šalia vectoriaus tai įdomu kas ten taip įspūdingai paskleidžia? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei turi minti senojo dono tai ne toks, o naujuose (zaliuose) tai toks pat. Siaip tai principas kaip visu tik peiliukai masyvesni, sunkesni zymiai

nu, o peiliu skaičius? o aktyvus skleidejai yra kokie ar tik per peilius? nesu stovejęs net šalia vectoriaus tai įdomu kas ten taip įspūdingai paskleidžia? :eusa-think:

na sakau kad toks kaip ir kitu principas tik "ispudingai" ten nieko ner , o kaip ir visi skleidzia normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na sakau kad toks kaip ir kitu principas tik "ispudingai" ten nieko ner , o kaip ir visi skleidzia normaliai.

o tai bent pelų skleistuvas yra atskiras?

:eusa-naughty: pelu skleistuvas ne smulkintuvas. (Nėra siaip)

taip, bet prie paskleidimo ir smulkinimo dirba... aš ir nesakau, kad jis smulkina, bet tam padaliniui priklauso :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...