Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

Ką daryt - augint kultūras, mūsų kraštuose visa žemė palei 30 ir ariam ir sėjam. Na kviečiai neauga, tai rugius beri, sejomainai gali avižų paaugint, grikių ar lubinų - variantų pilna, va taip ir sukiesi. Nes kai kieno posmus paskaitai tai jiems rugiai tai jau piktžolė, rapsai ir viečiai tik kultūros, pabandytumėt ant pieskos savo monus parodyt.

Sėju ir aš. Laukus sertifikuoju kaip ekologinius,nes trąšas smėlynai praryja ir naudos mažai būna.(ypač jei sausesni metai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie jaunuju balu sistema naujo nieko negirdet?  gal turit koki failiuka su balu sistema nauja?

failo neturiu.vakar buvo atvaziave i Kupiski 2 viceministrai ir kaimo pletros departamento atstovas.aiskino apie taisykles,rode skaidres.

jauniesiems irgi 35 balai maziausiai reik surinkt.beje kas iki 30 metu gaus daugiau balu negu tie kam per 30.

tik niekam nedaejo paklaust ar cia jau galutiniai sprendimai.todel mano sita informacija gali buti ir klaidinga.bet bent jau kazkas i ta puse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sprendimai galutiniai nes jau šią savaitę nuvežė kažkokiai komisijai derint.

Taisyklės modernizavimo bus Balandžio 1 d. taip pažadėjo.

Balai per daug nesikeitė, ten kai kur intervalai pamažėjo

kurioj vietoj intervalai pamazejo? Esu augalininkas, SP didelis tai labai jau idomu ar pavyks kas ar ne, nes investicijas bet kokiu atveju darysiu.

Tai nuveze STT patikrint ar neizvelgia korupcijos. Kazkur maciau straipsni apie tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kurioj vietoj intervalai pamazejo? Esu augalininkas, SP didelis tai labai jau idomu ar pavyks kas ar ne, nes investicijas bet kokiu atveju darysiu.

Tai nuveze STT patikrint ar neizvelgia korupcijos. Kazkur maciau straipsni apie tai.

tai pasiskaiciuok pagal praejusiu metu deklaracija savo SP.,ir zinosi ar daugiau nei 50 gabalu europiniu.

nesumaisei raidziu,tikrai i stt veze?seip jie patys atvaziuoja jei kas eigoje nepatinka :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SP skaiciuojasi pagal ta pacia lentele, kaip ir EDV?

       Galima SP pasiskaičiuoti ir pačiam, tačiau jeigu yra gyvulių, tai reikia paimti metų vidurkį, skaičiuojant turėtus gyvulius kiekvieno mėnesio 1 dieną.

       Paprasčiau yra prisijungti prie pasėlių deklaravimo sistemos su savo elektronine bankininkyste adresu https://paseliai.vic.lt . Ten prisijungus yra nuoroda "Valdos". Ten yra jau paskaičiuoti  kiekvieno  EDV ir SP. Nežinau ar visiems ūkiams tai tinka, bet mano gyvulininkystės ir dar dviem ūkiams yra EDV ir SP apytiksliai toks santykis 1 prie 3850. Tai yra jei EDV yra 10, tai SP bus 38500 eurų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai VED ir SP tai vienas ir tas pats ar kaip? Nes pas mane EDV 19.88, o VED 171348 ? Ir tai , kai ukis 120Ha?

VED (valdos ekonominis dydis) yra išreiškiamas SP (standartine produkcija), kaip pavyzdys "atstumas yra isreiskiamas metrais,  arba turis isreiskiamas kubais), o EDV tai matmuo visai is kitos operos.

Neisizeisk, bet man klausimas kitas, kaip galima valdyti 120ha ir nesuprasti tokiu dalyku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...