Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

Apšvieskit kas žinot, ar tikrai bus kompensuojamos islaidos patirtos iki paraiškos pateikimo? Verkiant reikia sėjalkos ir ją pirksiu nepriklausomai ar gausiu paramą ar ne. Bet būtų nemenkas pravalas jei nusiperku dabar ir negaliu po to įtraukt į projektą.

"28. Jei prekių paslaugų ir (arba) darbų pirkimai (bendrųjų išlaidų atveju) atlikti iki paramos paraiškos pateikimo, pareiškėjas pirkimų dokumentų kopijas turi pateikti kartu su paramos paraiška.29.2. realiai suplanuotos, pagrįstos ir neviršijančios vidutinių rinkos kainų;

29.3. patirtos (apmokėtos) po paramos paraiškos pateikimo dienos. Tačiau šios išlaidos nefinansuojamos, jeigu parama projektui neskiriama arba išlaidos nėra nurodytos tinkamų finansuoti išlaidų sąraše pagal šių Taisyklių 30 punktą arba jei jos padarytos nesilaikant pirkimo procedūrų, numatytų teisės aktuose;

29.4. bendrosios išlaidos, kurios yra tiesiogiai susijusios su projekto parengimu ir administravimu ir kurios yra patirtos ne anksčiau kaip prieš vienerius metus iki paramos paraiškos pateikimo dienos, bet ne anksčiau nei 2014 m. sausio 1 d. "

 

Kažkaip man čia neaišku , tai kompensuoja tik bendrasias išlaidas ar ir materialu turta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apšvieskit kas žinot, ar tikrai bus kompensuojamos islaidos patirtos iki paraiškos pateikimo? Verkiant reikia sėjalkos ir ją pirksiu nepriklausomai ar gausiu paramą ar ne. Bet būtų nemenkas pravalas jei nusiperku dabar ir negaliu po to įtraukt į projektą.

 

Kažkaip man čia neaišku , tai kompensuoja tik bendrasias išlaidas ar ir materialu turta?

 

Tai aš nesuprantu, jei vistiek bet kokiu atveju pirksi sėjalką, tai koks tau skirtumas ar kompensuos? Jei kompensuos valio, jei ne pirksi kažką kitą už tuos pinigus. Arba pirk dėvėtą ir nesuk galvos tau viską sumetus gausis daug pigiau, o jei vėliau patvirtintų paraišką galėsi nusipirkti naują o dėvėtą parduoti.

 

Kol nėra taisylių, mes galim tik interpretuoti, kas dažnu atveju nuveda į lankas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo šeketa ir šiemet vis primena, jei pamatys, kad sumažėjo žemiau 5% lieps atsėti tiem kas užarė.

kaip bus mano atveju ? 2012 m . turėjau karvių ir deklaravau daugiametes pievas , atpigus pieno supirkimui žadu karves išparduoti ir pievas aparti... kam map reikalingos pievos jei aš neturiu gyvulių ...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip bus mano atveju ? 2012 m . turėjau karvių ir deklaravau daugiametes pievas , atpigus pieno supirkimui žadu karves išparduoti ir pievas aparti... kam map reikalingos pievos jei aš neturiu gyvulių ...?

aš kalbėjau apie 5% visos Lietuvos mastu.Kitas dalykas žiūrėk kodus kokiu deklaravai Dg- blogai. Gp- gerai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau susirinkime kuriame pasakojo apie deklaravimus, kiek supratau dabar beveik visos pievos yra ne daugiametės ir jas galim arti be jokių apribojimų, o nuo kitų metų, plotai kuriuose pievos yra ilgiau nei 5 metai taps daugiametėmis ir jų negalėsi sumažinti ūkyje. Taipat minėjo jei Lietuvos mastu sumažės daugiamečių 5% bus paprašyta ūkininku atkurti suartus plotus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip su tuo intensyvumu gaunasi? Jei nenasiose 70% iškart? Ar kaip šnekėjo +10% prie veiklos srities?

intensyvumas antraeilis dalykas.... kaip čia bus???:

 

23. Pakartotinai investicinės paramos galima kreiptis tik įgyvendinus ankstesnįjį ES lėšomis finansuojamą projektą, t. y. ne anksčiau kaip pateikus paskutinį mokėjimo prašymą ir galutinę projekto įgyvendinimo ataskaitą (netaikoma Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonės ,,Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ veiklai ,,Asbestinių stogų dangos keitimas“ ir Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės ,,Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities ,,Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ veiklai ,,Asbestinių stogų dangos keitimas“).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...