Jump to content

nerka2

Nariai
 • Pranešimai

  44
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie nerka2

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  ignalina

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nerka2

  SUNKVEZIMIAI

  Is zum tinklapio: Greitaeigiais laikomi traktoriai, kurių didžiausias projektinis greitis viršija 40 km/h. Šių traktorių kategorija – T5. Pagal direktyvą 2003/37 greitaeigiams T5 kategorijos traktoriams kol kas nėra galimybės taikyti tipo patvirtinimo sistemą, nes nepriimtos visos reikalingos atskirosios direktyvos. Viena iš svarbiausių techninių direktyvų, kurią reikia papildyti dėl greitaeigių traktorių tipo patvirtinimo, yra minėta 1976 m. balandžio 6 d. Tarybos direktyva 76/432/EEB dėl valstybių narių įstatymų, reglamentuojančių ratinių žemės ūkio ir miškų ūkio traktorių stabdymo įtaisus, suderinimo. Taip pat nepriimtos reikiamos direktyvos vairo mechanizmų, darbo velenų, valdymo įtaisų, vairuotojų sėdynių ir kitos. Lietuvoje leidžiama registruoti ir naudoti greitaeigius traktorius, kurių didžiausias projektinis greitis neviršija 50 km/h. Nuoroda į "Agrožinios" straipsnį su išaiškinimu: http://www.agrozinios.lt/portal/categories/203/1/0/1/article/12888/traktoriu-technine-apziura
 2. nerka2

  SUNKVEZIMIAI

  Na taip, šis punktas ir uždraudžia su traktoriumi lysti į autostradą. Traktoriumi daugiau nei 50 važiuot negali, o autostradoje negali važiuoti mažiau nei 60.
 3. nerka2

  SUNKVEZIMIAI

  Manau ne visai teisingai traktuoji šį punktą. Pagal jį- jei traktorius (ar kita transporto priemonė) važiuoja ne mažiau 60 km/val ( jo konstrukcinis greitis, o ne išgalvotas), tokiu traktoriumi (ar kita transporto priemone) galima važiuoti ir autostrada.
 4. nerka2

  t-30 su vairo stiprintuvu

  Nežinau kiek čia teisybės, bet atsakymas šitame video.
 5. nerka2

  Traktorius T-25

  Kur pirkot? Kiek pinigų? Kaip žinot, kad tiks?
 6. nerka2

  Traktorius T-25

  Abejoju, kad būtų koks kuro vožtuvas.... greičiausiai išilgėjantis elektrinis solenoidas ant kuro siurblio traukės, kur nuo pedalo ateina.
 7. nerka2

  Traktorius T-25

  Užvedimą- tai aišku, bet kaip gesinimą?
 8. nerka2

  t-30 su vairo stiprintuvu

  Tai kad nelabai čia ką yra ir siūstis: cilindrą su kronšteinu nuperki lenkišką ( nes rusiškame komplekte nėra kronšteino), o siurblį su danfosu ir prioritetiniu kad ir litagroj kokioj. Tik žinant, kad t40 prioritetonis dažnai mėgsta pagrybaut, gal kokį ne rusišką galima būtų surasti... įdomu, prioritetiniai būna dar kur nors be T40? Turbūt dažniausiai naudojama keli atskiri siurbliai.
 9. nerka2

  t-30 su vairo stiprintuvu

  Dėl razdatkės- sutinku, tai jau rimtas siurblio pajungimas. Razdatkę pats konstravai?
 10. nerka2

  t-30 su vairo stiprintuvu

  Laba, lenkiškame komplekte hidraulinio siurblio vieta ir pats jo kronšteinas asmeniškai man atrodo suprojektuotas nelogiskai, nes siurblys tvirtinasi ant traktoriaus rėmo (jei tą vietą taip galima vadinti), o ne ant variklio. Gal tai ir nėra didelė bėda, bet kol kas savęs negaliu įtikinti, kad tai geriausias variantas, kurį galima padaryti šiam traktoriukui. Rusijoje pardavinėja vairo stiprintuvo komplektus T25 traktoriui, tai ten cilindras ir danfosas labai panasus kaip lenkisko, o siurblį naudoja tą patį, plius prioritetinis voztuvas nuo T40. Tačiau šis vožtuvas kabo ant šlangų....žodžiu visa konstrukcija atrodo.......nežinau kaip ir pavadinti:) Žodžiu, galvoju jei praktiškai įmanoma daryti vairo stiprintuvą su prioritetiniu ir NŠ 10 AR 16- manau tai tikrai racionalus sprendimas dėl siurblio. Aš svarstau galimybes apjungti kelis sprendimus (vožtuvas +kolonėlė nuo sunkvežimiuko). Imetu video nuorodas.
 11. nerka2

  t-30 su vairo stiprintuvu

  Sveiki. Noriu prikelti temą. T25 galvoju pastatyti vairo stiprintuvą. Internete informacijos tikrai daug. Lenkiško komplekto vairo stiprintuvo man nepatinka hidraulinis siurblys nuo variklio skyvo. Noriu paklausti, ar yra kas pas save pastatęs prioritetini vožtuvą ant originalaus NS 10 ar 16 siurblio? Kokį vožtuvą statėt ir kaip jis veikia ( ar nėra problemų su hidro sistema)? Jei gautųsi padaryt ant vieno siurblio, statyciau vairo kolonėlė nuo MB 100 ar panase.
 12. nerka2

  t25

  Pas mane buvo cilindre atsisukusi štoko veržlė. Liga- kartais kelia, kartais ne. Kelia tol, kol padargas ant plaukiojančio nusileisdavo iki apačios- į viršų nekeldavo, atrodydavo, kad siurblys neveikia. Svirtis kiloji į viršų ir apačią- jokio rezultato tik vos (per kokį cm) sujudėdavo šlaunys. Tada atkabini padargą, rankomis kilstelni šlaunis ir vėl viskas veikia kol padargas vėl ant plaukiojančios padėties nenusileisdavo iki pat apačios. Ten cilindre matyt fiksavimo mygtukas ar kaip ten jį, kažkaip suveigdavo dėl atsisukusio štoko veržlės. Vargo buvo kol radau: keičiau ir paskirstytoją ir siurblį, kol į cilindrą neįlindau...
 13. nerka2

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Ieškok čia: https://www.nma.lt/index.php/parama/lietuvos-kaimo-pletros-20142020-m-programa/dokumentu-formos-1/ataskaitu-sutarciu-ir-kitos-dokumentu-formos/9685
 14. nerka2

  zoles smulkintuvas mulciaris

  Jei nesudilęs- galąsti galima. jei sudilęs- tik išmesti.
 15. nerka2

  zoles smulkintuvas mulciaris

  Turiu patirties su T25 ir smulkintuvu. Plotis- 145, su plaktukais, bandžiau ir su peiliukais. Nedidelius plotus galima žaisi. Darbas pirmu bėgiu ar su palėtintoju. T25 nėra tas traktorius, kuris galėtų dirbti su mulčeriu. ROTORINĖ ŽOLIAPJOVĖ "ZS-1.55"- t25 tikrai pasuks, ir ganyklas ar sodus tikrai galima smulkinti, jei aišku, kad ten nebus akmenų ar kelmų.
×