Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

Iskilo toks klausimas:yra misrus ukis (pajamos is gyvulininkystes 70%,is grudu 30%)tai koks bus paramos intensyvumas perkant javu kombaina?

igyvendinimo taiykliu projekte parasyta:

(19.1.1. gyvulininkystės, sodininkystės, daržininkystės ir uogininkystės sektoriuose finansuojama iki 50 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų

atrankos kriterijose parasyta:

41.1. įgyvendinamas gyvulininkystės, sodininkystės, uogininkystės, daržininkystės sektoriaus projektas (nustatoma pagal pareiškėjo projekte numatytas įgyvendinti investicijas, kurios 100 proc. turi būti padarytos į prioritetinę veiklą. Gyvulininkystės, sodininkystės, uogininkystės, daržininkystės sektoriuose įgyvendinamuose projektuose neturi būti numatytų investicijų grūdinių kultūrų derliaus nuėmimo kombainams įsigyti) – suteikiama 10 balų)

tai perkant javu kombaina negaunu tu 10 prioritetiniu balu ,ar ir paramos intensyvumas mazeja iki40 %,nes investicijos daromos ne i prioritetine sryti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepulsiu, bet tamstos postas labai neskanus. Paemei ir visus po vienu puodu sukisai .... ne jau visi vienodi?

Pastudijuokim mano atveji. 

140ha augalinkystes ukis, siemet sueina 40, deklaravau paselius jau 6 kartus, o kiemas tikrai neprikistas dvigubai galingesnes technikos nei reiktu. 

Ar atitinku tavo standartus? Nemanau. Ar augalinkystes ukiams iki svarios sazines truksta tik meslo po kojomis? 

Pries spausdamas "Atsakyti" bent persiskaityk pats ka parasei.

nebijok, skaiciau. pas mane pati 100 ha augalininkystes ukis.nepuolu ant nieko.paciam siemet sueina 24 deklaruoju jau gal 4 ar 5 metus.yra pas mane ir to meslo siektiek po kojom (tvarte- ne kambary :icon-wink: ) sedziu savam mtz diena nakti ir neverkiu.padargu taippat tera tik keli naujesni (na keliu metu senumo), pagrinde seni lauzai. svarbiausia kad bent traktory radija groja, tai nera taip nuobodu.aisku kai su kokiu nauju dzondyru prasilenki tai tenka seile nuryt, bet yra kaip yra. nesudarau jokiu standartu bet kai paziuri i tas paramu temas tai visi kaip vilkai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iskilo toks klausimas:yra misrus ukis (pajamos is gyvulininkystes 70%,is grudu 30%)tai koks bus paramos intensyvumas perkant javu kombaina?

igyvendinimo taiykliu projekte parasyta:

(19.1.1. gyvulininkystės, sodininkystės, daržininkystės ir uogininkystės sektoriuose finansuojama iki 50 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų

atrankos kriterijose parasyta:

41.1. įgyvendinamas gyvulininkystės, sodininkystės, uogininkystės, daržininkystės sektoriaus projektas (nustatoma pagal pareiškėjo projekte numatytas įgyvendinti investicijas, kurios 100 proc. turi būti padarytos į prioritetinę veiklą. Gyvulininkystės, sodininkystės, uogininkystės, daržininkystės sektoriuose įgyvendinamuose projektuose neturi būti numatytų investicijų grūdinių kultūrų derliaus nuėmimo kombainams įsigyti) – suteikiama 10 balų)

tai perkant javu kombaina negaunu tu 10 prioritetiniu balu ,ar ir paramos intensyvumas mazeja iki40 %,nes investicijos daromos ne i prioritetine sryti?

Kiek suprantu tai tu net negali investuoti į kombainą "projektuose neturi būti numatytų investicijų grūdinių kultūrų derliaus nuėmimo kombainams įsigyti". 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

To gediminaske. Nwsusilaikiau nepakomentaves. Kokio bieso pats cia verksleni. Turi 100 ha ir gyvuliu. Tai kas kaltas kad anksciau nesinaudojai parama isikurimui ar modernizavimui? Ar cia nori kad gyvulininkams visi kristu po kojom. As irgi svarsciau pradet gyvulininkyste bet jei as to nenoriu tai gal geriau maziau uzdirbt bet daryt tai kas patinka neverkslenant kokie mano kaimynai stambus ir bagoti. Ne tu vienas ant lietuvos dar technika neapsirupines.Peace ir Sorry uz OF

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam pykciai, valdininkam reikia atlikti namu darbus, kad remia gyvulininkyste-smulkius ukius. Prasau, per tas paramas, paskaiciuokite, kiek bus ikurta ale gyvulininkystes ukiu. Praeis keli metai ir des ataskaitas ant stalo, kad salyje padidejo smulkiu gyv. ukiu. Skaiciai akivaizdus, planas ivykdytas, cia ne kitaip, o mes cia kirsinames, kas geriau ar batas sudinas ar beicuotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali, bet intensyvumas jam bus kaip augalininkystės ūkiui o ne gyvulininkystės.

Kokio intensyvumo galiu tikėtis gauti paramą jeigu jau bus 4 metai kaip deklaruoju žemę( esu jaunasis ūkininkas, gavęs įsikūrimo paramą) ūkis TIK augalininkystė ir man 25metai? Pats nelabai atsirenku, ko galiu tikėtis..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokio intensyvumo galiu tikėtis gauti paramą jeigu jau bus 4 metai kaip deklaruoju žemę( esu jaunasis ūkininkas, gavęs įsikūrimo paramą) ūkis TIK augalininkystė ir man 25metai? Pats nelabai atsirenku, ko galiu tikėtis..

Reik skaityt reikalavimus sakyčiau, kad 60%( aaugalininkyste 40% +20% nes dar jaunasis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va man ir maišėsi ar 40% ar 60%.... Dėkui kolegos  :icon-wink:

bet tai ka sitas punktas reiskia?

16.2.8. kai parama teikiama jauniesiems ūkininkams, asmenims, kurie paramos paraiškos pateikimo dieną yra ne vyresni kaip 40 metų amžiaus, turi reikiamų profesinių įgūdžių bei kompetencijos ir pirmą kartą įsisteigia žemės ūkio valdoje kaip tos valdos valdytojai, parama gali būti skiriama investicijoms, daromoms siekiant atitikti Europos Sąjungos standartus, taikomus žemės ūkio gamybai, įskaitant darbo saugos standartus. Tokia parama gali būti teikiama ilgiausiai 24 mėnesius nuo įsisteigimo dienos. Jaunasis ūkininkas laikomas įsisteigusiu pirmą kartą žemės ūkio valdoje kaip tos valdos valdytojas, kai jis pirmą kartą kaip ūkio ir valdos valdytojas pateikė paraišką tiesioginėms išmokoms gauti. Šis reikalavimas netaikomas, kai vykdomos Taisyklių 8.2, 8.3 ir 8.4 papunkčiuose nurodytos veiklos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mišrus 50 proc pajamų turi būti iš galviju... 100 ha javų tai apie 300 tūkst Lt pajamų tai realiai galvijų apie 50 su sąlyga kad dar mažės pasėlių plotai didės pievos tikiu būdu mažės pajamos iš javų didės iš gyvulių

O mišrus ar gyvulininkystė ,kur yra parašyti nurodymai apie procentus.Galvojau,kad reikia rašyti tai,ką rašai VMI registruodamas ūkį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

To gediminaske. Nwsusilaikiau nepakomentaves. Kokio bieso pats cia verksleni. Turi 100 ha ir gyvuliu. Tai kas kaltas kad anksciau nesinaudojai parama isikurimui ar modernizavimui? Ar cia nori kad gyvulininkams visi kristu po kojom. As irgi svarsciau pradet gyvulininkyste bet jei as to nenoriu tai gal geriau maziau uzdirbt bet daryt tai kas patinka neverkslenant kokie mano kaimynai stambus ir bagoti. Ne tu vienas ant lietuvos dar technika neapsirupines.Peace ir Sorry uz OF

1.neverkslenu

2.nieko nekaltinu kad neemiau paramos.

3.nereikia tiem gyvulininkam po kojom krist, bet patikek ziauru is sono skaityt kaip del susiktos paramos cia taip draskotes. oj kodel tuos remia o ne kitus....

negi be paramos neisgyventumet? kaip del paskutinio duonos kasnio...

NENORIU tikrai pyktis nei su kuo, tik kartais vat tiesiai savo nuomone pasakau be uzuolanku...gerbkim vieni kitus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...