Jump to content

Biologiniai preparatai


Išradėjas

Recommended Posts

prieš 14 minutes , Javapjūtinininkas pranešimas:

Na kolegos vis paskaitydavau apie biologinius produktus nes nemazai siais metais kalbina vadyba, ar kazkas dar dirbat su biologiniais produktais? Gal kokius stebejimos daret?

Geram daiktui nereikia, kad įkalbinėtu jo pirkti. Vadybos tikslas parduot, o ką parduot nesvarbu, svarbu nupirktu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Stebuklu biologiniai preparatai nedaro. 
Nenaudoju jokiu. Mikroelementai tik zn mn ir cu. Jokiu kitokiu. No till javai ir ankstiniai, striptill rapsai. Derlius stabiliai geras. Su ankstiniais loterija su gamta. Bandziau kukuruzus no till bet jiems per salta pavasari i nedirbta zeme gultis, reiktu striptill.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, deivas pranešimas:

Stebuklu biologiniai preparatai nedaro. 
Nenaudoju jokiu. Mikroelementai tik zn mn ir cu. Jokiu kitokiu. No till javai ir ankstiniai, striptill rapsai. Derlius stabiliai geras. Su ankstiniais loterija su gamta. Bandziau kukuruzus no till bet jiems per salta pavasari i nedirbta zeme gultis, reiktu striptill.

 

tai va, ta suprantu, kad stebuklu nedaro. bet ten pasiule po 10 ar kiek uz hektara, tai net nezinau atrodo ne kosmosas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , Javapjūtinininkas pranešimas:

o tai kokius naudoji jeigu nepaslaptis? nes man miltelini kazkoki siule

Speju tau siule BioNPK powder ar kazkaip taip. Is “nando” kelis metus skambineja vis siulo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Zilvis55 pranešimas:

Prisikabinsiu,kad kontrolė palikta per kelią....

Vel prisikabinsiu, kad tavo anketa šviežia ir esi parašęs tik kelis pranešimus...

Kazkaip kvepia reklama užslepta...

Ar klystu?

Akivaizdus scam'as, prisikūrė anketų pats savęs klausinėja ir atsakymus susigalvoja lyg tarp kitko įterpdamas pavadinimus. Ačiū, žinosim, ko nereikia naudoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Javapjūtinininkas pranešimas:

tai va, ta suprantu, kad stebuklu nedaro. bet ten pasiule po 10 ar kiek uz hektara, tai net nezinau atrodo ne kosmosas

Stebuklų nedaro jau ir pats supranti... -10€ nuo ha ne kosmosas..., tai dar gal tau negaila -5€/ha aš tau patarčiau kaip užaugint geros kokybės gausų derlių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, gerasukis pranešimas:

Akivaizdus scam'as, prisikūrė anketų pats savęs klausinėja ir atsakymus susigalvoja lyg tarp kitko įterpdamas pavadinimus. Ačiū, žinosim, ko nereikia naudoti.

nezinau ar cia man ar ne man skirta. man forumas nesenai atrastas nors skaitau daug ka dabar jau cia, tik kitur aktyviau ir kiti dalyvauja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Zilvis55 pranešimas:

Prisikabinsiu,kad kontrolė palikta per kelią....

Vel prisikabinsiu, kad tavo anketa šviežia ir esi parašęs tik kelis pranešimus...

Kazkaip kvepia reklama užslepta...

Ar klystu?

Na taip, nebuvo tiksli kontrolė, ne tame pačiame lauke vsgi. ir taip, šviežias aš čia, tiesiog ieškojau info apie bio produktus ir užmačiau šį forumą, sakau padiskutuosim su protingais žmonėm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...