Jump to content

Biologiniai preparatai


Išradėjas

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, Tomasikas pranešimas:

Na taip, nebuvo tiksli kontrolė, ne tame pačiame lauke vsgi. ir taip, šviežias aš čia, tiesiog ieškojau info apie bio produktus ir užmačiau šį forumą, sakau padiskutuosim su protingais žmonėm

jei nori mano patarimo - bėl toliau nuo Nando. švęstas vanduo, ne kitaip. Vadyba ganėtinai įkyri, lesė smegenis ilgai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Tomukxxx pranešimas:

Naudojau blueN, Nleaf, ir azofix plus. Tam pačiam lauke, tai akivaizdžiai jokio skirtumo nebuvo. Tik piniginė paplonėjo. :D

Kiek susidariau nuomonę, labiausiai reikėtų orientuotis į fosforą atpalaiduojančias bakterijas.

Mano ūkyje didžiausia bėda, kad niekaip nepadarau laiku darbų- neišpurškiu šiaudų bakterijų iškart po nukūlimo, tai ir veiksmingumas po to lieka neaisškus. Realiai geriausia bakterija šiaudam yra krituliai. po geru kritulių dinsgta visos su jais susijusios problemos (kimšimai ir pan)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas niunasas... PVZ fosfix siūlo naudoti prieš sėją. Yra tikras hemorojus lakstyti po atskirus laukus su tom bakterijom, kai jau nori šokti su sėjalka.. Visumoj, nera patogu jas naudoti kaip priklauso. čia gal net didesnis minusas, nei kaina. Todėl man biomas grow imponuoja tuo, kad galima ji išpurksti pavasarį ant pasėlių, taip taupant vieną važiavimą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2024-01-10 at 13:58, manttys pranešimas:

 Todėl man biomas grow imponuoja tuo, kad galima ji išpurksti pavasarį ant pasėlių, taip taupant vieną važiavimą

Apskritai, biomas naudojimas paprasčiausias, ražienas purškiant nereikia įdirbinėti iškarto, aš asmeniškai bandau irgi biomas. Ir nors iki šiol labai daug visokių bandyta, tai vienintelis,kuris davė derliaus priedą - tai BlueN. Purškiau kviečius kas antrą važiavimą, paskui po 2x kartus kombainas nuvažiuoja-grįžta, išpilam - pasveriam, na toks, primityvus bandymas, bet sakau apie +200kg gavos iš ha. Iš kitų iki šiol bandytų gaudavos arba -, arba 0 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, M&M pranešimas:

Apskritai, biomas naudojimas paprasčiausias, ražienas purškiant nereikia įdirbinėti iškarto, aš asmeniškai bandau irgi biomas. Ir nors iki šiol labai daug visokių bandyta, tai vienintelis,kuris davė derliaus priedą - tai BlueN. Purškiau kviečius kas antrą važiavimą, paskui po 2x kartus kombainas nuvažiuoja-grįžta, išpilam - pasveriam, na toks, primityvus bandymas, bet sakau apie +200kg gavos iš ha. Iš kitų iki šiol bandytų gaudavos arba -, arba 0 :)

Kiek BlueN gaunasi ha? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, gerasukis pranešimas:

Tai realiai suma sumarum darbas dėl darbo su sąlyga, kad nebus kataklizmų ar kažko nepalankaus - išeisi ant savų, o vadyba kaip visad liks soti.

bet pvz dėl fosforą atpalaiduoančių biški kitaip. teoriškai, po kelių metų naudojimo gali mažint fosforo normas ir derlius nenukenčia. Aš dar nelabai perlipu per šitą, net ir bakterijas nesenai naudoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali garantuot bakteriniu preparatu pastovia koncentracija. Teke pajaust ant kaikuriu preparatu kai tik atsiranda rinko atrodo veikia ledas akivaizdus efektas ir pns. Praeina du metai prasideda reikalai, kad net efekto nesimato ir galiausiai isaiskeja is tyrimu, kad jau dvigubos normos reik. Skiedimas prasideda ir euru daugiau gauna. Jau ir ruinexas itarimu sukeles

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Gnytasis pranešimas:

Kas gali garantuot bakteriniu preparatu pastovia koncentracija. Teke pajaust ant kaikuriu preparatu kai tik atsiranda rinko atrodo veikia ledas akivaizdus efektas ir pns. Praeina du metai prasideda reikalai, kad net efekto nesimato ir galiausiai isaiskeja is tyrimu, kad jau dvigubos normos reik. Skiedimas prasideda ir euru daugiau gauna. Jau ir ruinexas itarimu sukeles

pakuotėje? ar žemėje? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Juozukas pranešimas:

Bioversio skambineja siulo produktus, jau matyt ir Petro reklama nelabai veikia, niekas neperka... 😕

bet švarus 50% pelningumas, homeopatija bent vienai pusei veikia tai tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2024-01-12 at 08:37, manttys pranešimas:

bet pvz dėl fosforą atpalaiduoančių biški kitaip. teoriškai, po kelių metų naudojimo gali mažint fosforo normas ir derlius nenukenčia. Aš dar nelabai perlipu per šitą, net ir bakterijas nesenai naudoju.

O kaip pamatuot? Labai jau svert, analizuot kartotinių bandymų metu nebent...

Aš jau kokie 3-4 metai per pus sumažinęs npk trašas (nuo 350 iki 200kg fiziniu svoriu). Tai pat naudodavau NP 33-3 vietoj salietros.

Derliai nesijaučia kad pakito.  Būčiau naudojęs fosforą atpalaiduojančias - vadyba galėtų rėkt kad del to :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Zilvis55 pranešimas:

O kaip pamatuot? Labai jau svert, analizuot kartotinių bandymų metu nebent...

Aš jau kokie 3-4 metai per pus sumažinęs npk trašas (nuo 350 iki 200kg fiziniu svoriu). Tai pat naudodavau NP 33-3 vietoj salietros.

Derliai nesijaučia kad pakito.  Būčiau naudojęs fosforą atpalaiduojančias - vadyba galėtų rėkt kad del to :)

200 daugmaz uztekti turetu, bet jeigu norint pamazinti iki 100.. ar visai atsisakyt, va kaip tada.

 

del fosforo tai reiketu tirtis judruji fosfora

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Juozukas pranešimas:

Bioversio skambineja siulo produktus, jau matyt ir Petro reklama nelabai veikia, niekas neperka... 😕

Vasara ir rudeniop istisai skambinejo, vis daviau vilciu kad imsiu naudosiu. Galu gale pasakiau kad davai darom bandymus, tai taip isiuto kad net “durnium” isvadino kaip nepasirasau plaukt pasroviui naujausiu tendenciju ir dar cia kazkokius bandymus daryt noriu🫠

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Salmas11 pranešimas:

Vasara ir rudeniop istisai skambinejo, vis daviau vilciu kad imsiu naudosiu. Galu gale pasakiau kad davai darom bandymus, tai taip isiuto kad net “durnium” isvadino kaip nepasirasau plaukt pasroviui naujausiu tendenciju ir dar cia kazkokius bandymus daryt noriu🫠

Kita kartą sakyk, kad mačiau Petro video, kad ten nulis naudos kiek matosi ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...