Jump to content

Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?


valstietis

Recommended Posts

prieš 43 minutes , mwex pranešimas:

ziauriai neaiskiai jie surase...skaitant atrodo, kad islaikius 8 savaites galima daryti ka nori...pas mane jau zydet baige, spalio 15 bus seklos subrende :) 

Kada sėjai?

Man čia ir nesąmonė tokie reglamentai... Sejama nuo birzelio men. Tai iki spalio kas is ju bus like jau... Antras aukštas užaugęs? Kiekvienais metais brandos laikas skiriasi ir pan... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , mwex pranešimas:

ziauriai neaiskiai jie surase...skaitant atrodo, kad islaikius 8 savaites galima daryti ka nori...pas mane jau zydet baige, spalio 15 bus seklos subrende :) 

As manau taip..jei galvoji seti po poselio sėji kuo anksciau..tarkim man  po rapso gavosi liepos 21d..o jei mastai neseti žieminiu, posėli darai apie rugpjucio 15 d..ir su juom nuo spalio 15d nuveiki ka nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais atrodo, kad kai kurie (neminėsiu konkrečiai) nemoka skaityti, nebando skaityti, negalvoja apie skaitymą.

Posėlį reikia išlaikyti iki 10-15 jei nepranešei kad pasėjai jį ankščiau.

Jei pranešei nma apie ankstesnį laiką, praėjus 8 savaitėm gali art, skust, voluot ir t.t.

Sėjom 08-06, informavom nma, tai 10-06 jau versim žemėn, nes bus praėję 8 savaitės.

Šiemet padarė išimtį ir visi, nepriklausomai nuo pasėjimo laiko, planuojantys po posėlio žieminių sėją, tą gali daryti nuo rugsėjo 6.

Skaitydami nemaišykit reikalavimų posėliui ir įsėliui, nes tai skirtingi dalykai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , jawax pranešimas:

Kartais atrodo, kad kai kurie (neminėsiu konkrečiai) nemoka skaityti, nebando skaityti, negalvoja apie skaitymą.

Posėlį reikia išlaikyti iki 10-15 jei nepranešei kad pasėjai jį ankščiau.

Jei pranešei nma apie ankstesnį laiką, praėjus 8 savaitėm gali art, skust, voluot ir t.t.

Sėjom 08-06, informavom nma, tai 10-06 jau versim žemėn, nes bus praėję 8 savaitės.

Šiemet padarė išimtį ir visi, nepriklausomai nuo pasėjimo laiko, planuojantys po posėlio žieminių sėją, tą gali daryti nuo rugsėjo 6.

Skaitydami nemaišykit reikalavimų posėliui ir įsėliui, nes tai skirtingi dalykai.

8 savaites bus 10-01 :) 

aš irgi taip pat suprantu. Deklariojant buvo galima pasirinkti VP ir ŽP  žiemini ir vasarini poseli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jawax pranešimas:

Kartais atrodo, kad kai kurie (neminėsiu konkrečiai) nemoka skaityti, nebando skaityti, negalvoja apie skaitymą.

Posėlį reikia išlaikyti iki 10-15 jei nepranešei kad pasėjai jį ankščiau.

Jei pranešei nma apie ankstesnį laiką, praėjus 8 savaitėm gali art, skust, voluot ir t.t.

Sėjom 08-06, informavom nma, tai 10-06 jau versim žemėn, nes bus praėję 8 savaitės.

Šiemet padarė išimtį ir visi, nepriklausomai nuo pasėjimo laiko, planuojantys po posėlio žieminių sėją, tą gali daryti nuo rugsėjo 6.

Skaitydami nemaišykit reikalavimų posėliui ir įsėliui, nes tai skirtingi dalykai.

Pas mane poselis pasetas buvo 08.03 o 09.21 paseti kviečiai. Jūs skaitot ir nesuprantant kas parašyta, nors atrodo ir lietuvių kalba parašyta. Jei netiki paskambink į NMA ir viską paaiškina. Čia galioja tik sėjant žieminius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...