Jump to content

Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?


valstietis

Recommended Posts

Kokia patirtis sėjant žieminius kviečius iš kart po garstyčios ir ridiko posėlio? Pernai, rugsėjo 24-28dienom smulkinau posėlį su mulčeriu, maišiau su diskiniu skutekliu ir iš kart sėjau. Rezultatas-labai sunkiai ir nevienodai dygo, pasėlis buvo netolygus, pavasarį sunkiai savinosi azotą, o derlius-tragiškas. Ir visai tik sklypuose kuriuose sėjau tiesiai posėliui “ant galvos”. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, joniskietis pranešimas:

Kokia patirtis sėjant žieminius kviečius iš kart po garstyčios ir ridiko posėlio? Pernai, rugsėjo 24-28dienom smulkinau posėlį su mulčeriu, maišiau su diskiniu skutekliu ir iš kart sėjau. Rezultatas-labai sunkiai ir nevienodai dygo, pasėlis buvo netolygus, pavasarį sunkiai savinosi azotą, o derlius-tragiškas. Ir visai tik sklypuose kuriuose sėjau tiesiai posėliui “ant galvos”. 

Dabar isgazdinai noriu šiemet taip daryti tik praskutus ir vederiu sėti. O su kokia sejamaja sejei

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, armins pranešimas:

Kazkaip idomiai... Pernai seta viena karta praskutus diskiniu. Seta irgi su pronto. Rezultatas labai geras.

20180915_035013.jpg

Nerandu jokio logiško paaiškinimo, kodėl taip prastai vystėsi ir augo posėliniai laukai, apart to tik, kad tai buvo vėlyva sėja. Tačiau yra tekę ir vėliau sėti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, joniskietis pranešimas:

Nerandu jokio logiško paaiškinimo, kodėl taip prastai vystėsi ir augo posėliniai laukai, apart to tik, kad tai buvo vėlyva sėja. Tačiau yra tekę ir vėliau sėti. 

Drėgmės trūkumas tas pats gavosi ir su vėlyvo skutimo ir sėjimo laukais tad posėlis čia nė prie ko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, PArty pranešimas:

Drėgmės trūkumas tas pats gavosi ir su vėlyvo skutimo ir sėjimo laukais tad posėlis čia nė prie ko.

Dygymo stadijoje -sutinku, galėjo trūkti jos trūkti. Tačiau ir pavasarį tie laukai kaip apduję-vystėsi labai netolygiai, nors azoto ir kompleksinių gavo daug. Ligos šituos puolė nesveikai-neužteko 2jų purškimų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, joniskietis pranešimas:

Kokia patirtis sėjant žieminius kviečius iš kart po garstyčios ir ridiko posėlio? Pernai, rugsėjo 24-28dienom smulkinau posėlį su mulčeriu, maišiau su diskiniu skutekliu ir iš kart sėjau. Rezultatas-labai sunkiai ir nevienodai dygo, pasėlis buvo netolygus, pavasarį sunkiai savinosi azotą, o derlius-tragiškas. Ir visai tik sklypuose kuriuose sėjau tiesiai posėliui “ant galvos”. 

Pamiršai paminėti, kad po stichinės sausros tomis dienomis pliaupė lietus ir bent jau mano atveju žieminius užplakė. Nebent pas tave kita sutuacija. O šiaip tomis dienomis sėjau žieminius po žirnių, bet dėja vėlyva sėja man nepasiteisino, geriau sėti optimaliais terminais, ir nelaukt tos žalios masės prieaugio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, joniskietis pranešimas:

Dygymo stadijoje -sutinku, galėjo trūkti jos trūkti. Tačiau ir pavasarį tie laukai kaip apduję-vystėsi labai netolygiai, nors azoto ir kompleksinių gavo daug. Ligos šituos puolė nesveikai-neužteko 2jų purškimų. 

Kiek aš suprantu javų fiziologija pirmaisiais vistymosi etapais yra auginama šaknų sistema , dėl nepalankių sąlygų jį neišsivystė tinkamą todėl ir visos problemos po to . Per didelis maisto atsargų kiekis šaknų zonoje manau irgi neskatina auginti stiprių šaknų

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, PArty pranešimas:

Kiek aš suprantu javų fiziologija pirmaisiais vistymosi etapais yra auginama šaknų sistema , dėl nepalankių sąlygų jį neišsivystė tinkamą todėl ir visos problemos po to . Per didelis maisto atsargų kiekis šaknų zonoje manau irgi neskatina auginti stiprių šaknų

 

Turi raumeny, jog permalta ridiko/garstyčios masė neleido šaknims vystytis?? Per tiek metų man neteko matyti tokio “pridususio” kviečio. Pasėtos eilutės užpildytos augalais pilnai, tačiau jokio krūmijimosi, nesvarbu, kad ir ką piltum ant galvos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, gerasukis pranešimas:

Pamiršai paminėti, kad po stichinės sausros tomis dienomis pliaupė lietus ir bent jau mano atveju žieminius užplakė. Nebent pas tave kita sutuacija. O šiaip tomis dienomis sėjau žieminius po žirnių, bet dėja vėlyva sėja man nepasiteisino, geriau sėti optimaliais terminais, ir nelaukt tos žalios masės prieaugio.

pas mus lietaus ilgai po sėjos tada nebuvo. Esu sėjęs ir spalio 10d ir kūlęs normalius derlius. Pirmą kartą auginau posėlį ir iš kart toks žiaurus fail’as.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...