Jump to content

Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?


valstietis

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Sveiki..priminkit kaip ten su žalinimo reikalavimais yra? Yra paliekama 30ha ražienų per žiemą..ar tada dar reikia seti poseli ar iseli? Ar atitinku žalinimo reikalavimus ir daugiau nieko nereikia?   P.s kaip suprantu ražienos skaitosi žalinimui..tik išmoka yra viena uz ražienas.  Jei klystu pataisykit... ;)

Screenshot_20200402_230802_com.android.chrome.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš 9 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Galvoju gal po rapso įšaut posėlį žalinimui . Gal kas taip bandę ir kokius augalus sėję ? 

Aš pernai po rapso zirnius įsėjau. Rugsejo gale suskusta ir paseta z.kvieciai. Pas mane problema buvo ta, kad prastai sudygo zirniai 130 kg/ha ... nukuliau, isbarsciau ir isdirbo lekstiniu skutiku. Gal per sausa buvo, kad tik lomose sudygo. Dar galvojau, kad per giliai isdirbo, bet butu bent kazkiek isdygę. Tie kur lomose sudygę tai buvo su ankštarom. Galima buvo pasižirniauti :icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Ukmin pranešimas:

Aš pernai po rapso zirnius įsėjau. Rugsejo gale suskusta ir paseta z.kvieciai. Pas mane problema buvo ta, kad prastai sudygo zirniai 130 kg/ha ... nukuliau, isbarsciau ir isdirbo lekstiniu skutiku. Gal per sausa buvo, kad tik lomose sudygo. Dar galvojau, kad per giliai isdirbo, bet butu bent kazkiek isdygę. Tie kur lomose sudygę tai buvo su ankštarom. Galima buvo pasižirniauti :icon-biggrin:

Supratau , o jei dar pabandžius kokias avižas į rapsą ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas dalyvauja šioje programoje tam aktualu, truputį papildytas sąrašas šiem metam: 

AUGALŲ, TINKAMŲ PARAMAI GAUTI PAGAL VEIKLĄ „TARPINIŲ PASĖLIŲ AUGINIMAS ARIAMOJOJE ŽEMĖJE“, SĄRAŠAS

 1.   Aliejiniai ridikai.

2.   Avižos.

3.   Garstyčios.

4.   Dobilai.

5.   Facelijos.

6.   Gausiažiedės svidrės.

7.   Liucerna.

8.   Lubinai

9.   Paprastosios šunažolės.

10.   Paprastieji gargždeniai.

11. Pupos.

12. Saulėgrąža.

13. Seradelės.

14. Sėjamasis grikis.

15. Sėjamasis vikis.

16. Šakniniai ridikai.

17. Vienmečiai lubinai

18. Minėtų augalų mišiniai.

 Priedo pakeitimai:

Nr. 3D-336, 2019-05-30, paskelbta TAR 2019-05-31, i. k. 2019-08607

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Gal kazkiek ne i tema, bet vistiek ta linkme. Jei turiu pasejes avizu zirniu misinio ir deklaruosiu, kad zirniai vyraujantys, jog ismoka uz baltyminius gaut. Tai ta lauka rudeni turesiu ziemkenciais apset arba turesiu razienas palikt ziemai? Tai yra galioja tie patys reikalavimai kaip ir po grynu zirniu? (zalinimui sio lauko nedeklaruociau, kad atitikt zalinimo reikalavimus, turiu zirniu grynu tam pasisejes). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...