Jump to content

mtz centrifugos keitimas i filtra


linas18

Recommended Posts

Pas mano mtz,tiek silto,tiek salto vienodas spaudimas 3,2 kazkur.Tepalas mg10 .Centrifugos nesu girdejes per 14 metu ne karto,bet ant sieneliu dumblas renkasi,vadinasi veikia.Mano galva,tai kaip rato guoliai.Suki viena rata,kad ir vezimo,ir tyliai sukasi,ne garso negirdet,kita pasuk jau girdisi,kad sukasi,bet guoliai dar geri.Taip ir su tom centrifugom.As esu viena girdejes kaip sukasi,o traktoriu esu mates ir klauses ne vieno,tame tarpe ir nauju (nu zinoma dar,kai nauji ejo su centrifuga).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ant mtz centrifuga jau su sieteliu tokiu, tai kol buvo mg10 tepalas , tai ant cetrifugos sieneliu nagaras rinkdavosi, kai supyliau gera jonh deere 15w40 tepala kurio 1 litras 14 litu, tai tik siuksles lieka ant sietelio centrifugos o ant sieneliu nagaras nesirenka

kur taip brangiai JD tepala perki? Tikrai nepamenu bet mokejau 9-9.5lt/l +PVM 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

tai turbut zinai kad tepalu maisyt negalima,  nieko cia naujo kad sumuse sviesta

 

protingų minčių sindromu susirgai? jei nieko protingesnio pasakyt negali - prisilaikyk nagus toliau nuo klaviatūros

Neradau temos,gal čia galit paaiškinti:Į belaruso hidrauliką buvau supylęs I 20 tepalas,po to, sugędus siurbliui,dapyliau m10g tepalą.Ėmė ir sureagavo?-kažkaip pabalo,o baigiant išleisti net kažkokia košė krito.Abu iš Lytagros.

 

sakyčiau simptomai panašesni į alyvą, gavusią vandens. košės spalva pilka? jei taip, tada greičiausiai vanduo. didžiausias klausimas iš kur tas vanduo, jei tai buvo vanduo... galimybė sureaguoti neatmetama, bet tai labai maža tikimybė, nes abi alyvos lyg ir mineralinės, bent M10G2 tai tikrai mineralinė, o dėl I-20A truputis kyla abejonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu vanduo tai vadinas galvutes tarpinei kapiec nes pramusa vandeni bet sutikciau ir su nario Belarus8822 pasakymu kad sumaisius du skirtingu rusiu tepalus galima gaut sviesto :icon-neutral:

tas dažniausiai būna, jei sumaišoma mineralinė (bazinė) alyva, su kokiomis sintetinėmis alyvomis, tada būna, kad ir gaunasi cheminė reakcija kažkokių mineralinės alyvos pašalinių medžiagų su sintetinės alyvos kažkuriais priedais ar dar kažkokiomis medžiagomis. be to, prie ko čia galvutė? pats minėjai, kad čia pas tave hidraulikoj...

 

Tarp kitko, tekę kažkada maišyt, M10G2K su HVLP-46/MGE-46V, nes mirtinai reikėjo važiuot, o hidraulinėje sistemoje jau buvo trūkumas, 1/3 daugmaž, bakelio likę HVLP-46/MGE-46V, tai teko dapilt M10G2K, ir jokios reakcijos kaip ir neįvyko, nieko neatsitiko, nei siurbliui, nei paskirstytojui, nei cilindrams, taip pat ir filtrui su praleidimo vožtuvu. abi mineralinės alyvos. taip, kad tikimybė yra, jog galėjo sureaguot, bet pakankamai maža.

jei dar turi ir tos ir tos alyvos, pabandyk paeksperimentuot kokiam inde, sumaišyt litrą tokios su litru tokios, tada matysi, kas gausis, ar reaguos, ar nereaguos.

 

Į alyvą patekus vandens, iškart alyva pasidaro pilka/balta, pasidaro košė. bet patekus į alyvą antifrizui, tada gaunasi dar bjauriau, dažnai nesimato spalvos pakitimo, bet susidaro drebučiai, beveik kaip nagaras/mazutas, lipni tąsi masė, sėda į dugną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kaip tu isivaizduoji spaudimo reguliavima?

tam yra voztuvas salia stucerio, kuris jungiamas paduoti tepima i turbina jei tokia uzdeta. su tuo voztuvu ir reguliuoji kiek nori. kaip ji rasti, tai atsisuki zagluske ir ten rasi atsuktuvu reguliuojama voztuveli  :icon-wink:   kiek pastebiu tai dauguma mtz'oku naudotoju mano taip, "koks spaudimas yra, toks jau yra. ir jeigu spaudimas zemas vadinas variklis sudiles"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, dėl tepalo, tai aš irgi maniau kad dėžėje tepalas su vandeniu, bet paėmiau mėginį apie 150 g. ir laikiau apie mėnesį, tai atsisluoksniavo 2 tepalų rūšys ir nebuvo vandens.

 

Bandysiu įkelti tepimo sistemos brėžinį, gal kam bus naudinga.Čia 50-to variklio, nors visiems belarusams panašiai yra.

post-9517-0-84877000-1423041866_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...