Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

Visus aktualius klausimus į viešumą kelią Jaunūjų ūkininkų ir jaunimo sąjunga, Jie kaip atstovai Jaunūjų ūkinikų ęsa suniteresuoti padėti visiems jauniems žmonėms įsitvirtinti kaime bei žemės ūkyje, kovoti dėl kiekvieno  2015 -2020 metu programai paskirto euro. Šiuo metu bus siunčiami rąštai ir užklausimai į žemės ūkio ministeriją dėl tokių, visiškai nepriimtinų sąlygų jauniesiems ūkininkams. Dabartinių sąlygų dėka, mūsų kaimai praras dar daugiau jaunimo ir jų demografinis senėjimas bus spartesnis.

Jaunūjų ūkininkų ir jaunimo sąjunga, kviečia visus būsimuosius ūkininkus ir jaunimą būti neabėjingiems savo ateitiečiai ir prisidėti prie aktyviaus dalyvavimo visuose Sąjungos renginiuose. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AG Paulius, teisingai, reikia nenusileisti, nes yra tokiu žmonių kaip aš, kurie tikrai nori ūkininkauti ir kurti ūkį, o ne dėl "tėvelių" technikos kiemą atnaujinti, kaikurie visai neturi tos technikos, ir jai nos nebus dar sekančiais metais, kaimas merdės, nes bus daugiau tokiu kaip aš kurie spjaus į visa tai.

Kaip prisijungti prie sąjungos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi norintys aktyviai dalyvauti Jaunūjų ūkininkų veikloje bei gauti naujausią įnformaciją kviečiami prisijungti per elektronini JUJS tinklapį. pridedu nuorodą. Taip pat primenu, kad mūsų veikla yra paremta savanorystės pagrindais, ir viešu noru atstovauti Jaunimą, kuris nori kurti ateitį Gimtojoje Žemėje. 

 

http://www.jujs.lt/tapk-nariu/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visus aktualius klausimus į viešumą kelią Jaunūjų ūkininkų ir jaunimo sąjunga, Jie kaip atstovai Jaunūjų ūkinikų ęsa suniteresuoti padėti visiems jauniems žmonėms įsitvirtinti kaime bei žemės ūkyje, kovoti dėl kiekvieno  2015 -2020 metu programai paskirto euro. Šiuo metu bus siunčiami rąštai ir užklausimai į žemės ūkio ministeriją dėl tokių, visiškai nepriimtinų sąlygų jauniesiems ūkininkams. Dabartinių sąlygų dėka, mūsų kaimai praras dar daugiau jaunimo ir jų demografinis senėjimas bus spartesnis.

Jaunūjų ūkininkų ir jaunimo sąjunga, kviečia visus būsimuosius ūkininkus ir jaunimą būti neabėjingiems savo ateitiečiai ir prisidėti prie aktyviaus dalyvavimo visuose Sąjungos renginiuose. 

matai,bratka,saunu kad aktyvumas yra is jaunu zmoniu,bet tu ir pats rasai kad programa 2015-2020metu,nors ji yra(buvo)2014-2020m.daugelis jaunu zmoniu seke info,planavo savo ateiti,registravo ukius 2014,galvodami kad gaus tuos eurus bent jau belarusui ir kokiam drapokui nupirkti.o gavosi taip,kad vel gales buve kolukio pirmininkai savo anukus sulaukusius 18m registruot jaunaisiais ukininkais.

pries kelias dienas rode kazkuri tv apie emigrantus.paziurejus laida,iskilo klausimas-ka as cia veikiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visus aktualius klausimus į viešumą kelią Jaunūjų ūkininkų ir jaunimo sąjunga, Jie kaip atstovai Jaunūjų ūkinikų ęsa suniteresuoti padėti visiems jauniems žmonėms įsitvirtinti kaime bei žemės ūkyje, kovoti dėl kiekvieno  2015 -2020 metu programai paskirto euro. Šiuo metu bus siunčiami rąštai ir užklausimai į žemės ūkio ministeriją dėl tokių, visiškai nepriimtinų sąlygų jauniesiems ūkininkams. Dabartinių sąlygų dėka, mūsų kaimai praras dar daugiau jaunimo ir jų demografinis senėjimas bus spartesnis.

Jaunūjų ūkininkų ir jaunimo sąjunga, kviečia visus būsimuosius ūkininkus ir jaunimą būti neabėjingiems savo ateitiečiai ir prisidėti prie aktyviaus dalyvavimo visuose Sąjungos renginiuose. 

Noriu tik įvesti kažkiek aiškumo ir tuo išsiaiškinti jūsų požiūrį į jaunųjų ūkininkų paramos trūkumus. Mano nuomone, blogiausia nuostata yra ta, kad jaunieji ūkininkai paramą gaus dviem ar trim dalimis per penkerius metus.Tai ką dabar, jaunam žmogui, kuris, pagal idėją, turėtų būti ką tik įsikūręs, kažkokiu būdu reikės imti paskolą ir mokėti palūkanas? Nesąmonė. Nuostatai, kad ūkininkas turės būti niekad neūkininkavęs, tai yra, niekad negavęs išmokų, aš linkęs labai pritarti. O ką, parama gi yra skirta naujai įsikuriantiems jauniems asmenims. Kiti tegul ima ne jaunųjų ūkininkų ĮSIKŪRIMO, o kitą paramą, jeigu yra įsikūrę seniau, nesvarbu, kad jiems dar iki 40 metų (nors man išties gaila tų, kurie įkūrė ūkius visai neseniai, dėl to, kad žadėjo gal kiek kitokias sąlygas ir dabar gali nieko negauti- šitai reikia kažkaip spręsti).

 Žemės kiekio, kurį reikės turėti imant paramą, aš nelabai žinau, taigi to komentuoti negaliu, bet jeigu- net ir nepatvirtintos informacijos-

kas esate nugirdę - brūkštelkit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas taisykles keicia kaip tik nori suprantu kad visiem abidna ,kad neiseina ,bet kiti gal dziaugiasi kad kaiptik pataiko

Pasiguosiu ir as pradejau dar pradzioje nuo2004 ukininkauti jaunojo negalejau paimti nes nieko neturejau ka parodyti zeme pajamos ir taip toliau sakau paimsiu po metu ir ivede pataisyma ukis iki dvylika men

nu ka einam toliau modernizavimui vel mazai reikia palaukti :icon-exclaim: Laukiu ir ka uzejo krize ir vel p*** keliames toliau praejo krize vel stovim pinigu nebera :icon-twisted: Laukiam nauju projektu pasirodo jau persenas nors dar tik 35 ukiui daugiau nei penki metai :icon-twisted: dar negana to jau ir perstambus ukis :icon-evil:

Katik nepadarau bet traukinys tik pro sona pravaziuoja

Taigi nenusivilkit kolegos nedelparamu  mes ukininkaujame

O kas nesuzlugdo padaro tik stipresnius :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu tik įvesti kažkiek aiškumo ir tuo išsiaiškinti jūsų požiūrį į jaunųjų ūkininkų paramos trūkumus. Mano nuomone, blogiausia nuostata yra ta, kad jaunieji ūkininkai paramą gaus dviem ar trim dalimis per penkerius metus.Tai ką dabar, jaunam žmogui, kuris, pagal idėją, turėtų būti ką tik įsikūręs, kažkokiu būdu reikės imti paskolą ir mokėti palūkanas? Nesąmonė. Nuostatai, kad ūkininkas turės būti niekad neūkininkavęs, tai yra, niekad negavęs išmokų, aš linkęs labai pritarti. O ką, parama gi yra skirta naujai įsikuriantiems jauniems asmenims. Kiti tegul ima ne jaunųjų ūkininkų ĮSIKŪRIMO, o kitą paramą, jeigu yra įsikūrę seniau, nesvarbu, kad jiems dar iki 40 metų (nors man išties gaila tų, kurie įkūrė ūkius visai neseniai, dėl to, kad žadėjo gal kiek kitokias sąlygas ir dabar gali nieko negauti- šitai reikia kažkaip spręsti).

 Žemės kiekio, kurį reikės turėti imant paramą, aš nelabai žinau, taigi to komentuoti negaliu, bet jeigu- net ir nepatvirtintos informacijos-

kas esate nugirdę - brūkštelkit.

kai buvau konsultavimo tarnyboj tai turi but nemaziau 40ha iš ju 20ha nusavos bet rasat projekta gali turet 8ha nuosavos o per penkis metus turi isplest iki 20ha 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

. Nuostatai, kad ūkininkas turės būti niekad neūkininkavęs, tai yra, niekad negavęs išmokų, aš linkęs labai pritarti. O ką, parama gi yra skirta naujai įsikuriantiems jauniems asmenims. Kiti tegul ima ne jaunųjų ūkininkų ĮSIKŪRIMO, o kitą paramą, jeigu yra įsikūrę seniau, nesvarbu, kad jiems dar iki 40 metų (nors man išties gaila tų, kurie įkūrė ūkius visai neseniai, dėl to, kad žadėjo gal kiek kitokias sąlygas ir dabar gali nieko negauti- šitai reikia kažkaip spręsti).

 

Kolegos,o jei zmogus neukininkaves,tai ir juk  zemes negali pirkti,po praeitu metu zemes pardavimo pataisu???/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai as uzvakar susirinkime buvau tai, tai vienas is virsininku kuris paramas pristatinejo sake. mastom apie lesu padidinima, o lesu tikisi gauti is bankrutuojanciu pienininku kurie neyvygdys projektu. Ir jis uzdeste taip kad nemano kad surinks tiek papildomu lesu kad visiems norintiems skirti. Ir projektai nebus perkeliami i nauja laikotarpy.

Turiu irases visa konferencija, galeciau ideti visiems paklausyt ten virs 2val trukmes garso takelis.

tik reik is telefono iskrapstyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, kiek gandų ir pletku priraset, taip ir kyla klausimas iš kur ministerija tuos pinigus pradėjo traukt?Čia metus laiko ieškojo pinigų ir galiausia paskelbė paraiškų surinkimą nepranesia kiek tu pinigu surado, aišku taip darė spiacialiai kadangi vienas iš viciaministru lzukt žmogus, tik surinkę paraiškas pranešė kad trūksta dar dvigubai tiek.O dabar per dvi savaitės įtakingo darbo pastangomis tuos pinigus rado:D Aš pamenu kaip buvo 2011 kaip irgi šiai priemonei trūko daugybės pinigų, bet tuo metu pinigų tikrai buvo tik juos reikėjo perskirstyt tai prasidėjo apie 6 mėnesių laukimas kol galiausia Eu komisija leido perskirstyt tuos trūkstamus pinigus.O dabar per 2 savaites nieko neatsiklasia, juokinga:D Neatmeskit labai realios situacijos kad taip ir liks tiek pinigų, kadangi tai jau buvo išbandyta su modernizavimu gyvulininkams, daug žmonių liko taip ir nieko negavę, ir tam vadovavo tos pačios partijos ministras kuris beja labai skambiai kalbėjo kad gyvulininkystė yra prioritetinė zum sritis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...