Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

Šiaip NMA puslapyje nerandu tos info ar paraiška atitinka reikalavimus, galbūt konkretizuokit kur Jūs matot šią informaciją.

paspaudi nuorodą, tada atsidariusiame lange dešinėj pusėj yra pasirinkimų meniu toks kaip ir. Renkiesi "Informacija apie pareiškėjus ir paramos gavėjus", tada "Paieška", po to pasirenki programą pagal kurią teikei paraišką ir jei randi savo vardą ir pavardę tame sąraše - Valio :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O vat įdomu kaip tas vertinimas bus: tarkim mano atveju man netinka tik pirmas kriterijus dėl mišraus ūkio, o visi kiti kuo puikiausiai (aukštasis ž.ū. išsilavinimas, 28 metai, žemės virš 40 ha), tai ar aš būsiu viršesnis už tokį kuris, bus tinkamas pagal pirmą kriterijų ir tarkim dėl amžiaus? ar čia viską lemia tik mišrus ūkis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As kaip suprantu. Galvas iskele prieky zygiuos tie kurie misrunai. Paskui juos su diplomais aukstojo. Paskui patys jauniausi, ir ant galo turtingiausi.

O gal but vertins pagal tai kuo daugiau kriteriju atitinki. bet aisku tai kad pirmi du kriterijai svarbu vaidmeny vaidina. 

nu bent jau vieną iš tų svarbių kriterijų turiu :) kažkiek guodžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As kaip suprantu. Galvas iskele prieky zygiuos tie kurie misrunai. Paskui juos su diplomais aukstojo. Paskui patys jauniausi, ir ant galo turtingiausi.

O gal but vertins pagal tai kuo daugiau kriteriju atitinki. bet aisku tai kad pirmi du kriterijai svarbu vaidmeny vaidina. 

 

Bus taip kaip išvardinai. Nesvarbu koks amžius ir kiek žemės bei koks išsilavinimas, pirmoje vietoje bus gyvulininkai ( arba mišrūs kur 40% pajamos iš gyvulių). O paskui jau išsilavinimas, amžius ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...