Jump to content

Pavasario darbai


Inžinierius

Recommended Posts

On 2017-05-02 at 20:12, chefas pranešimas:

Jums gerai , jus jau seti ir tresti galite,del oru pagerejimo, o as ligonineje tinginio liga gydau ,radikulita ... ziauru,nervai nelaiko:romance-ballandchain:

nepergyvenk,pamatysi kaip kiti anksčiau pasėję rausis plaukus nuo galvos,nes kitą savaitę praneša šalčius ir graičiausiai sudygusiems vasariniams bus chana.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 minutes ago, Karve pranešimas:

nepergyvenk,pamatysi kaip kiti anksčiau pasėję rausis plaukus nuo galvos,nes kitą savaitę praneša šalčius ir graičiausiai sudygusiems vasariniams bus chana.

Kiekvienais metais buna salnos, ypac kai zydi sodai. Visad tie vasariniai atlaiko. Neskleisk cia savo ereziju. Be to ne salcius, o salnas pranesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Remse pranešimas:

Kiekvienais metais buna salnos, ypac kai zydi sodai. Visad tie vasariniai atlaiko. Neskleisk cia savo ereziju. Be to ne salcius, o salnas pranesa.

jokių erezijų neskleidžiu o sakau ką žinau.Žinau ne vieną atvejį kai teko atsėti vasarinius,gal negirdėjai vakar per orų prognozę apie kelias naktis iki -8 ,o kaip bus pamatysim.Dabar žmonės visai pablūdo,pradėjo sėt net kovo mėn,galvoja,kad kuls birželį,bet to niekada nebus,nes viskas turi ateit į savo laiką,atsimenu kada klimatas nebuvo taip susijaukęs,kai balandžio pabaigoje dar būdavo sniego sėdavom geriausiu atveju tik gegužės pradžioje,arba net viduryje ir viskas užaugdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

18 minutes ago, Karve pranešimas:

jokių erezijų neskleidžiu o sakau ką žinau.Žinau ne vieną atvejį kai teko atsėti vasarinius,gal negirdėjai vakar per orų prognozę apie kelias naktis iki -8 ,o kaip bus pamatysim.Dabar žmonės visai pablūdo,pradėjo sėt net kovo mėn,galvoja,kad kuls birželį,bet to niekada nebus,nes viskas turi ateit į savo laiką,atsimenu kada klimatas nebuvo taip susijaukęs,kai balandžio pabaigoje dar būdavo sniego sėdavom geriausiu atveju tik gegužės pradžioje,arba net viduryje ir viskas užaugdavo.

žmonės nori gauti gerą derlių, ne tiesiog užauginti. O sėjos įtaka derliui neginčytina. Nebus tų minus 8, nereikia svaigti,  kad ir pašals porą laipsnių, nieko nenutiks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

32 minutes ago, Karve pranešimas:

jokių erezijų neskleidžiu o sakau ką žinau.Žinau ne vieną atvejį kai teko atsėti vasarinius,gal negirdėjai vakar per orų prognozę apie kelias naktis iki -8 ,o kaip bus pamatysim.Dabar žmonės visai pablūdo,pradėjo sėt net kovo mėn,galvoja,kad kuls birželį,bet to niekada nebus,nes viskas turi ateit į savo laiką,atsimenu kada klimatas nebuvo taip susijaukęs,kai balandžio pabaigoje dar būdavo sniego sėdavom geriausiu atveju tik gegužės pradžioje,arba net viduryje ir viskas užaugdavo.

Grižai vel su neigiamom savo mintim visu žeme dirbanciuju žmoniu atžvilgiu...nesuprantu tau patinka,taip kenkti visiems ir erzint? Mus ir taip visas pavasaris nelepina..o dar ir čia užeini naudingos info pasiskaityt tai tenka tavo NEIGIAMAS emocijas matyt visu atžvilgiu. Kokia tau nauda iš to?? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 minutes ago, manttys pranešimas:

žmonės nori gauti gerą derlių, ne tiesiog užauginti. O sėjos įtaka derliui neginčytina. Nebus tų minus 8, nereikia svaigti,  kad ir pašals porą laipsnių, nieko nenutiks

taip sutinku,viską suprantu,bet prieš gamtą nepašoksi,o kaip bus-pamatysim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, Audrius08 pranešimas:

Grižai vel su neigiamom savo mintim visu žeme dirbanciuju žmoniu atžvilgiu...nesuprantu tau patinka,taip kenkti visiems ir erzint? Mus ir taip visas pavasaris nelepina..o dar ir čia užeini naudingos info pasiskaityt tai tenka tavo NEIGIAMAS emocijas matyt visu atžvilgiu. Kokia tau nauda iš to?? ;)

man trūksta žodžių,nesuprantu iš kur atsiranda tokių.........visi matom,kad klimatas žiauriai susijaukęs,pietų šalyse kai žydi augalai užeina šalčiai,viskas nueina nafik ir atsiranda toks gudročius kuris mane sulygina su dievu lyg tai aš nulemiu orus,lyg tai aš specialiai kenkiu.O tarp kitko skaičiau prognozes,kad ir vasara bus šūdina,man irgi ima pyktis dėl tokių orų,noriu pasėt žolę,bet vis niekaip negaliu,per tokį bjaurų pavasarį nusitęs gyvulių išginimas į ganyklas,šienapjūtė.Visi matom,kad orai tapo nebenuspėjami,chaotiški,bet reikės prie to prisitaikyt ir nereikia būti labai optimistu,geriau truputi pesimistu,nes tada lengviau pernešt negandas.Kas iš to jei aš rašinėsiu kaip viskas puiku,nuo to orai nepagerės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pigiai parduodu argo plėvelę.... :)

Per praeitą savaitę daug darbų padaryta, išsimėžta, aparta, pasėti javai, šiandien liko keli ha įsėlių, kukurūzo 11ha šią savaitę pasėt. Purškimai nuo žolių pradėti. Panikos buvo, bet dabar jau ramiau. Su ganymais ir šienapjūtėm pradėsim kaip ir kiekvienais metais, nelabai kas nusikels. Link Marijampolės važiuojant vakar jau mačiau nemaža banda ganėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Karve pranešimas:

jokių erezijų neskleidžiu o sakau ką žinau.Žinau ne vieną atvejį kai teko atsėti vasarinius,gal negirdėjai vakar per orų prognozę apie kelias naktis iki -8 ,o kaip bus pamatysim.Dabar žmonės visai pablūdo,pradėjo sėt net kovo mėn,galvoja,kad kuls birželį,bet to niekada nebus,nes viskas turi ateit į savo laiką,atsimenu kada klimatas nebuvo taip susijaukęs,kai balandžio pabaigoje dar būdavo sniego sėdavom geriausiu atveju tik gegužės pradžioje,arba net viduryje ir viskas užaugdavo.

Sutikes toki stubura perlaužčiau už tas negatyvias mintis. 

Viskas gerai kuo ankščiau  pasėti tuo didesnis derlius nebent išimtinais atvejais. O šalnos povojingiausios durpynuose kai spaudžia -4 ir daugiai. Prieš tris metus buvo toks variantas kai gegužės vidury paspaudė na ir nieko atsigavo vasarojus. O kur gera žemė ten net nesimatė pašalimų požymių. Taip kad viskas ok 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, Audrius08 pranešimas:

Grižai vel su neigiamom savo mintim visu žeme dirbanciuju žmoniu atžvilgiu...nesuprantu tau patinka,taip kenkti visiems ir erzint? Mus ir taip visas pavasaris nelepina..o dar ir čia užeini naudingos info pasiskaityt tai tenka tavo NEIGIAMAS emocijas matyt visu atžvilgiu. Kokia tau nauda iš to?? ;)

Ne visu, mane jis pagude.

Karveje as izvelgiu tikrai gera zmogu , tik jis labai megsta spalvas sutirstinti. Priimkim ji toki , koks jis yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

31 minutes ago, chefas pranešimas:

Ne visu, mane jis pagude.

Karveje as izvelgiu tikrai gera zmogu , tik jis labai megsta spalvas sutirstinti. Priimkim ji toki , koks jis yra.

Lengviau patiems yra priimt, tai kokius mums pokstus iškrečia gamta..nei skaityt ko mums LINKI kolega ;)

P.s nesakau,kad tai blogas zmogus...bet toks vaizdas susidaro,kad butent toki nori save pateikt. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Audrius08 pranešimas:

Lengviau patiems yra priimt, tai kokius mums pokstus iškrečia gamta..nei skaityt ko mums LINKI kolega ;)

P.s nesakau,kad tai blogas zmogus...bet toks vaizdas susidaro,kad butent toki nori save pateikt. ;)

Pats negali pasėti, tai bando save paguosti ir nuraminti, kad va kitiem kurie viska pasisėjo dabar nušals viskas ir bus blogai, o jis gudriausias, kad ne sėjo. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pajudinau širšių lizdą,vienas įsivaizduoja,kad aš noriu kitiems pakenkti,tik neįsivaizduoju kaip tai galėčiau padaryt nes orai nuo manęs nepriklauso,kitas stuburą perlaužtų už negatyvias mintis,bet gal geriau savo gerą daiktą persilaužtų.Kitas įsivaizduoja,kad aš taip save guodžiu,nes negaliu pats pasėt......nesuprantu kolegos kas jums daros,iš kur tos paranojiškos mintys,negi man piniginė papilnės jei jums atsitiks kažkas blogo?Neveltui yra patarlė-kuom pats kvepia,tuom kitus tepia,matyt patys džiaugiatės kai kaimyno tvartas dega.Aš tik konstatuoju ką ir mokslininkai sako,kad klimato anomalijos tik didės.Argi normalu kai šio balandžio pradžioje užkepino vasariška šiluma opaskui reikėjo vos ne kailinių,dabar kai jau turėtų būti normalus atšilimas praneša šlapdribą,dideles šalnas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Karve pranešimas:

pajudinau širšių lizdą,vienas įsivaizduoja,kad aš noriu kitiems pakenkti,tik neįsivaizduoju kaip tai galėčiau padaryt nes orai nuo manęs nepriklauso,kitas stuburą perlaužtų už negatyvias mintis,bet gal geriau savo gerą daiktą persilaužtų.Kitas įsivaizduoja,kad aš taip save guodžiu,nes negaliu pats pasėt......nesuprantu kolegos kas jums daros,iš kur tos paranojiškos mintys,negi man piniginė papilnės jei jums atsitiks kažkas blogo?Neveltui yra patarlė-kuom pats kvepia,tuom kitus tepia,matyt patys džiaugiatės kai kaimyno tvartas dega.Aš tik konstatuoju ką ir mokslininkai sako,kad klimato anomalijos tik didės.Argi normalu kai šio balandžio pradžioje užkepino vasariška šiluma opaskui reikėjo vos ne kailinių,dabar kai jau turėtų būti normalus atšilimas praneša šlapdribą,dideles šalnas.

Gal tu mažiau čia filosofuok, nei kokių patarimų naudingų duodi, nei naudos šiame forume, tik čirški kaip koks žvirblis nepatenkintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko cia pykstates kaip mazi vaikai, darbu maza jums.... na pasake zmogus nuomone, ar butina visiems priimti tai asmeniskai, tai forumas jame apie viska diskutuotina, bus salcio gal nusals gal ne, ka tu pakeisi, kaip raso kazkuris agro plevele papigiai parduoda tai kas nerimauja tegu perka, pats pasejau viska, tiesa niekas neislinde ir savaite dar kokia neislys, esu sejes ir yra nusale kvieciai, reziume, zinoma abydna bet kapanojiesi toliau, nereikia visad tiketis geriausio, bet ir blogiausio nereikia tiketis. Kaip bus taip, kas pasejo anksti ir jaudinasi del javu tai siulau simta gramu pries tas salnas paimt ir eit miegot ramiai, kam pyktis verda del kaikuriu komentaru tam siulau valerijono lasu kad atpalaiduotu nervus, zmoniu zaloti negalima stuburu lauzyt taip pat ne mokyklinukai pacanai esam, elkimes etiskai kolegos :)

 

P.S.  gal kas pardavineja zirnius nebrangiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tema apie pavasario darbus. 

Jei karve neturi ka pasakyt i tema nera ko ir plakt liežuviu bei dejuot. Tam yra laisvos temos ar šiukšlynas.

O darbai tesiasi salykliniai miežiai patrešti salietra. O po prognozuojamų šalnų tesim purškimus nuo žolių žemkenčius pasėlius. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvieciai nuo zoliu paskutiniai sestadieni pabaikti. Sejos dar iki 10 arba jau nebesesim. Atseliuoti gavo imput ir optimus setadieni. visi javai jau po 2 kart, atseliuoti tris kart mate purkstuva. Vienur pirmiau mikro paskui herbicidai kitur atvirksciai. Rapsas 3-5 kartai perpurkstas:) daug lauku nesuveikes gerai sultan super... pilna buvo ramuniu, kitur pabiras reikejo parankioti. Du kart gavo mikriku su boru. Ziedinukai issigando salcio tusti laukai, gali but uzaugs rapsai su vienu arba visai be instekticidu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kvieciai jau bamblet pradeje, kai duos silumos uzdengs zemes pavirsiu ir tos zoles nieko nebepes. Kvieciai jau gave antra doze salietros, vaziuota buvo su mikro ir kitais priedais, sekmadieni panaudotas herbicidas. Seja baigta, technika nuplauta paruosta vasaros purskimams. Dabar laukiam kada nustos snigti ir meginsim rytoj v rapsa su sultan super prasivaziuot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...