Jump to content

Pavasario darbai


Inžinierius

Recommended Posts

Prieš 3 valandų, min-de pranešimas:

Siai dienai ir ziurint i prognozes, piesiasi ne itin geras scenarijus bent siaures Lietuvoj. Normaliu krituliu nerodo apie dvi savaites i prieki. Kolkas dregmes zemeje pakanka tiek zieminems, ir tuo labiau vasarinems kulturoms. Nors plysiai zemeje jau veriasi

Tikrai taip kolega. O ypač kur priemoliai tai pemė plišinėja ir šaknys sausos jau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, JCB pranešimas:

Aš dar suku galvą, gal pristabdyt purškimus nuo žolių šią savaitę, o pratęsti kitą savaitę, kai labiau atšils, žieminių dar likę virš 70ha nepurkštų. O į tą tarpą užmest salietros, kaip manot? Nors aplinkui jau dauguma nusipurškę.

As irgi taip darysiu nuo zoliu galvoju sestadieni ar sekmadieni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On Monday, May 08, 2017 at 19:13, Karve pranešimas:

pajudinau širšių lizdą,vienas įsivaizduoja,kad aš noriu kitiems pakenkti,tik neįsivaizduoju kaip tai galėčiau padaryt nes orai nuo manęs nepriklauso,kitas stuburą perlaužtų už negatyvias mintis,bet gal geriau savo gerą daiktą persilaužtų.Kitas įsivaizduoja,kad aš taip save guodžiu,nes negaliu pats pasėt......nesuprantu kolegos kas jums daros,iš kur tos paranojiškos mintys,negi man piniginė papilnės jei jums atsitiks kažkas blogo?Neveltui yra patarlė-kuom pats kvepia,tuom kitus tepia,matyt patys džiaugiatės kai kaimyno tvartas dega.Aš tik konstatuoju ką ir mokslininkai sako,kad klimato anomalijos tik didės.Argi normalu kai šio balandžio pradžioje užkepino vasariška šiluma opaskui reikėjo vos ne kailinių,dabar kai jau turėtų būti normalus atšilimas praneša šlapdribą,dideles šalnas.

Karve yra ismanantis apie ta ka dirba,apsiskaites,galima su diskutuot tik daugeliui nepatinka,pavydi kad jie nezino,daugelis toliau traktoriaus,hektaru,tokiu nieko nebezino,dometis reik viskuo nereiks pavydet,esat kaip 6a klases moksleiviai.

Uzaugs javai neberaudokit,kad tik gamta duotu.

Gero derliaus visies,pilnu aruodu rudeni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū Dievui. Nors ir sniego formoj, bet vis tiek drėgmė, išganymas. O tai žemė jau buvo betonu pavirtus. Juo lab, kad į priekį prognozė bent 10-15 dienų be kritulių ir aišku šiltyn orai. Gal kiek atmirks paviršius žirniams sudygti, nes pro tą betoną net 20 balandžio pasėti dar tik kur ne kur kalasi. O galulaukėj tai geresnis ,,asfaltas'' nei viabaltikoj buvo. Tikiuosi kiek padės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, drapox pranešimas:

Ačiū Dievui. Nors ir sniego formoj, bet vis tiek drėgmė, išganymas. O tai žemė jau buvo betonu pavirtus. Juo lab, kad į priekį prognozė bent 10-15 dienų be kritulių ir aišku šiltyn orai. Gal kiek atmirks paviršius žirniams sudygti, nes pro tą betoną net 20 balandžio pasėti dar tik kur ne kur kalasi. O galulaukėj tai geresnis ,,asfaltas'' nei viabaltikoj buvo. Tikiuosi kiek padės.

kaip jus tos galus suminate tai nesuprtu juos siejet jei slape reikia ant galo sieti o jeijau labai susimina ir neina ikisti sejelkos tai du kartus vaziuoki susimazines norma arba tik su dirbimus pralekti virsu sujudinti ir isprestos problemos nu cia tik jau sejikai kalti o ne gamta kad nedyksta ne kitaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pukotuk, nemanai, kad kvailoka mokyti ukininka turinti 30 metu patirties kaip seti, kai pats nesugebi atsireguliuoti savo sejamosios seklos normos? Matau ne man vienam pabosta sifruoti tavo parasytus postus, pasistenk risliai ir su kuo maziau klaidu rasyti (zodziuose truksta net keliu raidziu), nes kartais ne tik zodzio bet ir sakinio prasmes nesuprantam. Atsiprasau uz posta ne i tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, drapox pranešimas:

Ačiū Dievui. Nors ir sniego formoj, bet vis tiek drėgmė, išganymas. O tai žemė jau buvo betonu pavirtus. Juo lab, kad į priekį prognozė bent 10-15 dienų be kritulių ir aišku šiltyn orai. Gal kiek atmirks paviršius žirniams sudygti, nes pro tą betoną net 20 balandžio pasėti dar tik kur ne kur kalasi. O galulaukėj tai geresnis ,,asfaltas'' nei viabaltikoj buvo. Tikiuosi kiek padės.

vakar prisnigo 4mm i kolba šiandien dar žada truputuka.kažkaip gerai kad ne karšta iš vis bardaks būtų vat tau ir netikėk sinoptikais žadėjo kad sausoka gegužė bus vat ir turime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...