Jump to content

Rudens darbai


taganrogas

Recommended Posts

na va paskutinis arimas uzbaigtas, pasalimas pats tas :)

kur tu matei ta pasalima? pas mus tai pirma pasnigo o paskui tik pasalo, tad zeme nepasalus nieko, kaip klimpo traktorius taip klimsta. dar liko keli ha , reiks laukt kol nuleis sniega ir rimciau pasals :)

pries pora dienu irgi buksavo,o vakar kaip uoga :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus ir jokio pasalo laukuose, kaip ir minejo, pirma pasnigo tada pasalo, bet ten kur drenazas veikia tai arias kaip rudeni, kad ir 10 - 15 cm sniego, kadangi jis purus tai subyra i vagas.

aš turėjau tik problema su galiniu ratuku pasmane jis metalinis tai užsiknisau jį pastovei valyt gal yra kitų vaistų kaip tinkamai pasiruošt kitiems metams jei vėl nesuspiesiu laiku :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš turėjau tik problema su galiniu ratuku pasmane jis metalinis tai užsiknisau jį pastovei valyt gal yra kitų vaistų kaip tinkamai pasiruošt kitiems metams jei vėl nesuspiesiu laiku :icon-redface:

Nėra prie jo valytuvo ? Toks nagas nuo ratuko laikiklio turi būti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 1 metų...

Aš tik ipusėjau sėja iki lietaus dar šimta ha pasėsiu paskui bandysiu kita savaitgali dar devyniasdešimt ha sėti.Padidėjo plotai reikia beveik keturis šimtus pasėti ha.Jei ne mėšlas tai greit prasisukčiau bet dar nelemtas mėšlas reiks kokias tris dienas tisti kol devyniasdešimt ha užveš.vienu žodžiu negreit pabaiktuvės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...