Jump to content

Tankinimo Volai


bLiudas

Recommended Posts

su lenkiska technika reikia buti atsargiam, situ nezinau volu, bet apziurinejau situos http://www.romudava.lt/ProductsMod/volai-kembridzo-tipo tai pagaminti is skardu, o ne normalaus metalo, dar zinant lenku kokybe tai beziurint graudu daros. belarusas ju gal ir nesulauzytu, bet prikabinus tiek kiek priklauso arkliu tai namo tik su frontalu parsinestum :)

duok tu man tavo manymu geriausius volus,po gero pusdienio galesi netik su frontaliniu parsinesti,bet ir rankose,jei nera proto,negelbes ne vardas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

ceck nevadink kitu neprotingais ju net nepazinodamas. mates gyvai tuos volus? o gal turi? tai skelk savo nuomone jei jie tau tokie geri!!!

akmenis reikia rinkti o ne su volais kalti,jei dirbama su protu tai laiko viskas,jei dirba beprociai,negelbes ir vardas,man neaisku kas tau neaisku,o del lenkisku padargu turiu kieme keleta ir sekmingai dirba,buvo tokiu kaip tu sakanciu kad nieko gero,bet jie puikiausiai laiko,jei ka samdomu zmoniu pas manes nera dirbam tik seimos nariai  :icon-mrgreen: noreciau pamatyt tavo galva labai gerus volus ir kaip jie geriau dirba nei lenkas,ziedai taigi  tiepatys turiu galvoje ziedu tipa 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai viskas aisku, cia tu kaip lama seilem drapstaisi ir pezi tapati per tapati ir neatsakiai i neiviena mano uzduota klausima. prie ko cia tie akmenys? as kalbu apie silpna remo konstrukcija, ypac lyginimo lentu, ant ju visa apkrova eina. turiu as irgi tu lenkisku padargu ir dirbu, bet situ volu neysileidau i savo uki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai viskas aisku, cia tu kaip lama seilem drapstaisi ir pezi tapati per tapati ir neatsakiai i neiviena mano uzduota klausima. prie ko cia tie akmenys? as kalbu apie silpna remo konstrukcija, ypac lyginimo lentu, ant ju visa apkrova eina. turiu as irgi tu lenkisku padargu ir dirbu, bet situ volu neysileidau i savo uki.

Gal vyrai nuimkit gaza, ten nieko blogo  ceck neparašė, nebent pats labai asmeniškai  sureagavai i ta pasisakyma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal vyrai nuimkit gaza, ten nieko blogo  ceck neparašė, nebent pats labai asmeniškai  sureagavai i ta pasisakyma.

na matai raime vadinas yra du variantai;1 man laiko ir as esu patenkintas lenkisku padargu, variantas 2 tau nelaiko nei remas nei lyginimo lentos,del tavo problemos as tikrai nekaltas,ir negaliu kaltint padargo.Išvada; yra dvi tiesos  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki, būtu įdomu išgristi nuomone dinapolio ar lenkiškų Gnot berods firmos volų naudotojų ? Kaip sekasi juos eksplotuoti, nes atrodo kad 100 ha tokių volų turėtų pakakti būtų naudojami prieš sėja  ir po sėjos. O gal tai išvis nereikalingas darbas ?  Nes žemės lengvas priemolis, priesmelis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, būtu įdomu išgristi nuomone dinapolio ar lenkiškų Gnot berods firmos volų naudotojų ? Kaip sekasi juos eksplotuoti, nes atrodo kad 100 ha tokių volų turėtų pakakti būtų naudojami prieš sėja  ir po sėjos. O gal tai išvis nereikalingas darbas ?  Nes žemės lengvas priemolis, priesmelis. 

Na ant tokio ploto darbo nedaug, bet dinapolio kūrinys vistiek nervus suės :) patys turim tai laukiu progos kai galėsiu pasikeist į padoresnius. Šiaip po savų konstrukcijos perdarymų darbas tapo smagesnis, bet vistiek nedadaryti man jie tokie. Asmeniškai man per maži žiedai, ant sunkesnių dirvų trūksta svorio, o kai mažas skersmuo ant smėlynų skęsta iki rėmo... Šiaip kaina nelabai skiriasi nuo vakariečių kai kurių, tai jau geriau primesti kelis eurus šalia ir pasiimt padoresnį padargą, Apie lenkiškus nieko nesu girdėjęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...