Jump to content

MT18

Nariai
 • Pranešimai

  30
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie MT18

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

439 profilio peržiūros
 1. 3 metrų prikabinamų "SLOBODA" Lietuvoje kol kas nesidarbuoja, keletas pakabinamų. 4 metrų prikabinamų nemažai dirba Lietuvoje, tad, jeigu reikalinga konsultacija ar norite pabendrauti su ūkininkais, kurie dirba - tel. 869802474 ir pakonsultuosiu. Šiai akimirkai daugiausiai išdirbęs skutikas yra Anyksčių rajone, apie 3000 ha.
 2. MT18

  Tankinimo Volai

  150 ūkių Lietuvoje, kuriuose dirba šie volai ir niekas nebuvo kišęs nagų prie jų veržimo (išskyrus atvejus, kuomet keitė žiedą), o kalbėti nežinant, nežinau, neskanu. Jeigu kalbam apie esmę, tai esmė ta, kad yra volai, kurių žiedai kiekvienas sukasi sau ir yra volai, kurių žiedai susiveržia ir sukasi, kaip vienas velenas. Jeigu kiekvienas žiedas sukasi sau, kažkada sudils ašis, žiedų skylės išsiplaks ir reikės pirkti naujas ašis, žiedus, ir tai yra akivaizdu. Kiekvieno gamintojo tie žiedai skirtingai ir prasisuka, praėjusią savaitę mačiau he-vos volus, kuriems buvo 8 metai, bet ūkininkas priži
 3. MT18

  Tankinimo Volai

  O jūs kai keičiat traktoriaus ratą, tik sudedat varžtus ir užveržiat paprastu raktu? Ar ir su ilgesniu vamzdžiu užveržiat? Jei veržiat tai kam? Juk ratas sukdamasis irgi veržiasi Velenas būna suveržiamas ir užkontruojamas, jog negalėtų atsilaisvinti. Jeigu nebūtų kairinio/dešinio sriegio, tuomet pastoviai būtų bandoma atveržti ir viską sulaikytų ši suveržimo sistema, tačiau, kuomet yra kairinis/dešininis sriegis sumažinama jėga atsilaisvinimui, nes važiuojant į priekį vyksta veržlių užveržimas, o kadangi jos yra užkontrintos - jos daugiau neužsiveržia ir tikrai neatsilaisvins. Galbūt netinka
 4. MT18

  Tankinimo Volai

  Nuo atsilaisvinimo, kad jeigu kas nors nutiktų, būtų papildoma apsauga, kad tikrai neatsilaisvins.
 5. MT18

  Tankinimo Volai

  Apsaugos priemonės.
 6. MT18

  Tankinimo Volai

  1) Masyvi ir stipri veržlė suveržia žiedus (apskaičiuota ir atlaiko tokias jėgas, veržlė yra nestandartinė, todėl komplekte būna specialiai jai pagamintas raktas, jeigu norite išvysti veržlę atskirai - galime parodyti) 2) Jog veržlė neatsiveržtų, taip pat užveržiama masyvi kontraveržlė, kurią matote pažymėta antru numeriu. 3) Kaip apsaugos priemonė, kad neatsilaisvintų ir užfiksuotų kontroveržlę - naudojamas varžtas matomas trečiu numeriu, kuris užtvirtina priveržimą ir nesuteikia galimybės atsilaisvinti. 4) Finalui būna užlenkama fiksuojama poveržlė, kaip trečia apsauga, jog t
 7. MT18

  Tankinimo Volai

  Nei pešiojimasis, nei ką, tiesiog faktas, jog pagrindiniai žiedai turi būti suveržti dėl ilgaamžiškumo ir nereikia klaidinti kolegų, kad taip neturi būti. Dėl ko ši diskusija prasidėjo, dėl to gali ir baigtis, niekam nebandau nieko įbrukti, tiesiog sakau kaip yra.
 8. MT18

  Tankinimo Volai

  Kiek matau pas vienus su šaibos dedasi ir suveržiama, pas kitus vėl kitaip, pas trečius (kur kliba nauji žiedai) galimai visai nėra, nuo gamintojo priklauso. Yra kairinis/dešininis sriegis, kuris važiuojant pastoviai užveržia. Gamykloje būna tvirtai sudedami žiedai, suspausti, užfiksuoti ir papildomi apsaugoti veržle, kontraveržle bei kontraveržlės fiksatoriumi, jog būtų šimtaprocentinį garantija. Praktiškai atsisukti gali tokiu būdu, jeigu būtų įdėtas atbulai velenas. Paprasta sistema, kuri susideda iš keturių komponentų, tačiau yra patikrinta laiko ir ilgaamžė.
 9. MT18

  Tankinimo Volai

  Tikrai ne dėl vartymosi Dėl to ir turi būti voluose žiedų suveržimo mechanizmas arba kiti bėdos sprendimo būdai. Tai gamintojas turėtų būti nurodęs, kaip juos suveržti, jeigu tokia galimybė yra.
 10. MT18

  Tankinimo Volai

  Pagrindiniai žiedai (nuotraukoje kairėje pusėje) turi suktis kaip viena visuma ir būti suveržti. Dantytieji žiedai (nuotraukoje dešinėje pusėje) turi būti laisvi, jie dirba kaip valytuvai ir priklausomai nuo gamintojo pasirinkto sprendimo būna uždėti ant pagrindinio žiedo išlieto kakliuko arba įvorės, о tai reiškia, jog ašies negadina, tačiau visi žiedai būti laisvi - negali!
 11. MT18

  Tankinimo Volai

  Mūsų atstovaujami Ukrainiečių gamintojo volai "Golta" bei "Olvija" turi žiedų suveržimo sistemą, kurių pagalba žiedus galite suveržti tiesiog lauke. Pamatėte, kad žiedai prasisuka, atsukate kontravimo veržles, suveržiate, užkontruojate, užfiksuojate ir vėl visi pagrindiniai žiedai sukasi, kaip viena visuma, išskyrus kas antras, kuris valo.
 12. MT18

  Tankinimo Volai

  Žiedai privalo būti suveržti, jog negraužtų ašies, neišplaktų žiedų skylės. Kaip valytuvai dirba plonieji žiedai (vienas stambus, sekantis plonas). Visi stambieji turi suktis kaip viena visuma, plonieji - kiekvienas atskirai. Jeigu to nėra, tai ašių laikymas, žiedų skylių išsiplakimas priklauso nuo gamintojo pasirenkamų metalų ir kiek ha voluos. Prastesnis metalas - keisit ašis dažnai, išplaksit skyles žieduose. Rimti metalai (dal-bo, he-va) laikys ilgai, kiek? Priklausomai nuo to, kiek dirbsit. Labai nedidelis pasirinkimas Lietuvoje volų, kurie turėtų sutvarkytą visą šią suveržimo sistemą, ta
 13. MT18

  Tankinimo Volai

  @paulius radvila papasakokit kaip pas jus suveržti žiedai, ar rauna pasėlius
 14. MT18

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Iki parodos iš gamintojo atvyks krovinys, tad galim skaičiuoti apie kovo 20 dieną. Jeigu ne su šiuo kroviniu, tai apie 2 savaites po užsakymo sezono metu.
 15. MT18

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Būtent smulkinimo volų kol kas nesame parvežę, tačiau pagal užsakymą galime parvežti. Kainos priklauso nuo diametro, vidaus užpildymo vandeniu/smėliu, tačiau svyruoja nuo 5000 iki 6550 + PVM, kalbant apie 6 metrų.
×
×
 • Create New...