Jump to content

MT18

Nariai
 • Pranešimai

  13
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie MT18

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MT18

  grudu valomosios

  Kiekviena valomoji turi savų pliusų ir savų minusų, priklausomai nuo to, ką nori valyti. Aerodinaminė valomoji yra ideali sėklos kalibravimui, nei su petkum, nei su BSX, nei su visokiom jk, kj ir t.t valomosiomis nepasiruoši. Valomoji skiria pagal svorį ir dydį, kas yra unikalus dalykas. Sietinėje mašinoje jeigu vienas grūdas pilnas, kitas tuščias - kris į tą pačią skylę, čia lengvas grūdas bus atskirtas prie pašarinių arba šiukšlių, o sunkus - prie sėklinės medžiagos. Vienintelis šios valomosios minusas, jog turi problemų su pirminiu valymu, jeigu yra neiškulta varpa, žalios usnės, pienės galvutės - prastai valo, sakome nuoširdžiai, tačiau balandas ir kitas priemaišas varo tikrai puikiai. Jeigu pas Jus daug kultūrų, kurių tiek priemaišos, tiek grūdai yra panašaus dydžio ir svorio - Jums geriau sietinė valomoji (pirminiam valymui), jeigu tokių problemų nėra - tikrai aerodinaminė. Su aerodinamine galite pasidaryti tiek pirminį, tiek antrinį. Jeigu susiduriate su problemomis, kurias įvardijau viršuje, taip pat yra galimybė įsigyti priedą, kuris atskiria priemaišas, kurių nevalo valomoji (sietiniu pagrindu), o visa kitą patenka į valomąja ir išvaloma aukščiausia kokybe. Tokiu atveju galime pakalbėti skaičiais. 20 t aerodinaminė valomoji + priedas, kaina būtų apie 6k e + PVM, tuo tarpu BSX 12 pigiausias turbūt rinkoje, pilnos komplektacijos, su kviečių sietų komplektu - ~8000 e + PVM. Tik čia nereikia keisti sietų (žinoma, jeigu nenaudojate to priedo, kuris yra sietinis), mažesnės elektros sąnaudos, tyliau dirba ir pasiruošite aukščiausios kokybės sėklą. Kėdainių rajone vienas sėklininkystės ūkis, kuris augina sėklas agroliptai įsigijęs yra 3 valomąsias, tad daug ką pasako apie kokybę. Mažiems ūkiams, tai yra idealus variantas, nes už santykinai mažą pinigų suma gaunama valomoji, kuri tikrai gerai valo standartines kultūras.
 2. Su reno galima važinėti, bet ji niekada nebus mersas, tiek apie brendus Kuomet to pačio agromasho kaina priartės dar labiau prie kuhn ir ar kito žinomo brando, o tų pačių komplektacijų skutikai kainuos +/-500 eur, abejoju, jog kažkas pirks agromash.
 3. Nemanau, kad yra prasmė brandą pirkt, kuomet pinigai po tokių metų nesimėto, atsarginių dalių kainos bus ženkliai didesnės, jeigu dar ir finansinės galimybės yra svarbios. Kiek tenka pastebėti, tai tiek lenkų, tiek ukrainiečių gaminiai pastaruosius porą metų ypatingai žengia į priekį kokybės prasme.
 4. O kodėl nepakabinsite? Vibracijos jokios nėra, tad drąsiai galima kabinti, o laikiklį darysite tiek tai, tiek šiai, nebent kažko nesuprantu. Žinoma, nebent kalbate apie valdymą, tuomet taip, jos našumas ir galingumas reguliuojasi dažnių keitiklio pagalba, o jį reikia reguliuoti
 5. Žiūrint koks biudžetas ir noras naujo ar dėvėto.
 6. Jūsų įvardintiems dalykams puikiai tinka aerodinaminė grūdų valomoji, kuri tikrai neskaldys nei žirnių, nei pupų, žinoma, mažiausios jos našumas (rašau mažiausios, nes kaina būtų kaip ir tos lenkiškos) yra 5t (žirniams panašiai duoda ir kalibravimui), bet ir elektros vartojimas yra 550v, vienfazė. Galėsit panaudoti ne tik atpučiant tokias priemaišas, bet ir pasiruošiant sėklą
 7. MT18

  Tankinimo Volai

  Su crosskill dirbti pasėliuose (privoluoti ir t.t) tikrai nėra geras sprendimas, nes pasėliams daroma žala, jeigu dirbama neatsargiai, tuo labiau pavasarį. Žinoma, galima bandyti ir taip, kaip Jūs sakote, su crosskill volais laužyti plutą ir voluoti, bet tikrai abejoju, jog tai nepadarys daugiau žalos, nei naudos. Pravažiavus su rotorinėmis akėčiomis ne tik sulaužote plutą, supurenate dirvą bei suteikiate azoto javams, kurį pasisavina iš oro, tačiau ir taupote laiką dėl didesnių metražų, didesnio darbinio greičio bei tikrai nedarote žalos pasėliams.
 8. Nesinori per daug komentuoti iš konkurento pusės, tačiau kiek esu bendravęs su ūkininkais, tai anksčiau būdavo problemų su staltech gumų suveržimu, vaikščiodavo. Dėl dukat ne kartą girdėjau, jog problemos būdavo su rėmu, jo tvirtumu, anksčiau ir dėl lingių problemos būdavo, bet kiek dabar mačiau, tai deda bellota, matyt suprato, kad lingę padaryti mokėti reikia, tačiau abu dirba tikrai gerai, tik dukat kainą palyginus yra nemažai išpūsta, o staltech nežinau kokia, todėl ir sakau, kad pagrindinis akcentas turėtų būti kaina, kokybės atžvilgiu abu panašūs manau.
 9. Abu turi savų trūkumų, savų pliusų, čia labiau reikia žiūrėti į kainą.
 10. MT18

  Tankinimo Volai

  Jeigu kalbame apie croskill tipo žiedus, tai jie tikrai netinkami privolavimui, nebent lėtai važiuosite, jog nepadarytumėte žalos. Jeigu cambridge tipo - galima bandyti, tačiau, jeigu pavasaris šlapias, tai su rotorinėmis akėčiomis sulaužysite plutą, supurensite dirvą, o kartu, tai galėsite pakartoti keletą kartų, kad ir po lietaus, tuo tarpu su volais dirbti pavasarį reikia dar ir sulaukt tinkamo meto, kuris kartais gali ir neateiti
 11. MT18

  Tankinimo Volai

  Na, Ukrainoje tokių technologijų niekas nenaudoja, nors volai yra kiekviename ūkyje. Panaikinti plutą bei suteikti javams oro geriausiai tinka rotorinės akėčios. Su jomis ne tik panaikinsite plutą, bet ir valysite lauką nuo piktžolių.
 12. MT18

  Tankinimo Volai

  Matomai nesusikalbėjome
 13. MT18

  Tankinimo Volai

  Treti metai prekiaujame golta volais su lyginimo lentomis ir pirmą kartą girdžiu, kad mūsų volų lyginimo lentų kampą galima nusistatyt ir užsifiksuot rankomis Matomai kažko nesupratote apžiūrėdami, nes lyginimo lentų atakos kampas reguliuojasi hidrocilindrų pagalba iš traktoriaus kabinos, galima švelniai reguliuoti atakos kampą važiavimo metu, tikrai nereikia nieko nustatyt ir užfiksuot kaip teigiate.
×
×
 • Create New...