Jump to content

Rinkimai


Greenas

Recommended Posts

Problema ne tame , kad antipilietiškumas ugdomas , o problema , kad pilietiškumo ugdymas nelabai kam rūpi .

Problema tame, kad tu, tavo senelis ir dar kokia 2,5 milijono tikisi ir laukia, kada ryziais prades snigti is dangaus. Lyg galvos ir ranku neturedami.

Kokia tauta, tokia ir valdzia. :lol:

Galvos ir rankų neturintys emigravo , nes čia neišgyvena , seneliams nepadės nei galva nei rankos .

Žuvis pūva nuo galvos ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 395
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Problema ne tame , kad antipilietiškumas ugdomas , o problema , kad pilietiškumo ugdymas nelabai kam rūpi .

Problema tame, kad tu, tavo senelis ir dar kokia 2,5 milijono tikisi ir laukia, kada ryziais prades snigti is dangaus. Lyg galvos ir ranku neturedami.

Kokia tauta, tokia ir valdzia. :lol:

Senelis manau savo laiku tikriausiai dirbo ir dabar suprantamas jo noras pabaigt gyvenima padoriai,laukt tu ryziu is dangaus nelabai gal turi laiko...Ne viskas prie to ruso (tiksliau socializmo)buvo taip blogai,kaip ir dabar toli grazu pas mus nera viskas l.gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...Ne viskas prie to ruso (tiksliau socializmo)buvo taip blogai,kaip ir dabar toli grazu pas mus nera viskas l.gerai.

Jei dabar liktu tiek prekiu, kiek buvo prie rusu :icon-exclaim: Tai pinigu butu pas visu, kaip sieno. :o

Prie rusu buvo gerai tiems, kas tingejo galvoti. Man aplamai keista girdeti, tokius atsiliepimus, kad prie rusu buvo gerai, kai 100000 buvo isvezta i Sibira. Tai tik parodo, kokie mes esame savanaudziai.

Beja as uz tautu draugyste, bet pries verksnius. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi buvau apšauktas gazprom agentu tai turėdamas laiko paskaitinėjau ka rašo internetas {ne jutubas}.Isivedes i paieška shale gas rezultatas teigiamos liaupsės apie šias dujas.Bet isivedus i paieška shale gas problem- atvirkštinis rezultatas ir turbut netgi galėčiau teigti kad parašyta daugiau negu kad teigiamai rašoma apie šias dujas.Pasirodo problemu ten yra daugiau negu pakankamai. Tiek pradedant apie tu duju kokybe, pamatuotai nepamatuotas grežinio galimybes,žmoniu skupuma.O svarbiausios ietis kliuna frecing,o gavimo budui.Po kol kas tobulumui ribu nėra.

P.S.Beje gazprom agentas pasirodo yra ir musu R.karbauskis apie tai parašes ukininko patarėjas 2013.02.19

Aš irgi pagooglinau ir žinai kas įdomiausia? Daugiausia skalūninių bujų gaunama JAV. O kritikos daugiausia rusų kalba arba iš rusiškų šaltinių ;)

Ir dar mažiausiai diskusijų tuo klausimu ten kur gazpromo vamzdžiai nesiekia ;) nepastebėjai tokio sutapimo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

emigravo dar ir tie kurie leidzia sau reketuoti plesti ir zudyti

Pridedam dar vagiančius ir iš pašalpų ten gyvenančius ir gausis nemažas visų emigravusių procentas .

Na nereikia čia purvais drabstytis vieni ant kitų, visur visokių yra nors jų ir nereikia. Didžioji dauguma emigrantu yra labai veiklus žmones, žinantis ko nori iš gyvenimo, todėl ir išvyko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nereikia čia purvais drabstytis vieni ant kitų, visur visokių yra nors jų ir nereikia. Didžioji dauguma emigrantu yra labai veiklus žmones, žinantis ko nori iš gyvenimo, todėl ir išvyko.

Yra ir kita medalio pusė ....Mano pusė giminės išvykę , bala jū nematė , jū reikalas . Yra ir tokiū , kurie ir įsikūrė išvykę ir nesiruošia gryžt . Su viskuo galiu susitaikyt , bet kai išvykėlių žodžius girdžiu : "durneliai jūs durneliai , sūstat čia tame utėlyne , va ten tai aukso kasyklos ... , davai atvaryk ir tau vietą surasiu " - mano teigiamos emocijos jų atžvilgiu išnyksta .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

toks ispudis, kad cia liko tik nenuovokos ir nieko nesugebantys, o va grietinele isvyko, nes jiems cia persunku, zodziu grisim, kai jus, burai, uki Lietuvos pakelsit.

Zadziu kaip jau esu sakes, daineles zodziai priklauso nuo to kas ja dainuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kai išvykėlių žodžius girdžiu : "durneliai jūs durneliai , sūstat čia tame utėlyne , va ten tai aukso kasyklos ... , davai atvaryk ir tau vietą surasiu " - mano teigiamos emocijos jų atžvilgiu išnyksta .

Tokiems pasakotojams paporink kiek gauni pajamu per metus manau pakeis nuomone iškart.Nes šnekant apie anglija pasirodo yra geras atlyginimas lenkiant nugarėle nepilnai penkiasdešimt valandu per savaite ir už tai gaunant vidutiniškai 330-400 svaru.Prie viso to oficialu darba turi, nuo kurio mokami mokesčiai- sudaro truputi daugiau nei puse išvykusiu.Ir reikia nepamiršti kad čia yra geras atlyginimas baltam negrui iš Lietuvos.

P.S.Negražu girtis ir didžiuotis - dievulis supyks.Galu gale kiekvienam savo.Bet Neišmanėlius tautiečius kartais galima pastatyti i vieta kad nepezėtu bile ko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turbut sutiksi, kad ne daznas Lietuvoj gali pasigirti realiom pajamom, kadangi pats buvau Anglijoj dirbti pamenu jog vakarais pagalvodavau jog jei namie taip dirbciau tai po 2 menesiu nebetureciau ka veikti :)

Siap as uz tai jog reikia isvaziuoti, bet dar ir uz tai jog reikia nepamirsti sugrizti, o visu svarbiausia reikia nesikti i darza kuriame uzaugai, gaila, kad didzioji dalis isvaziavusiu tiesiog niekina musu krasta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manyciau nei vienas ne niekina krasto tesiogei,o po zodziu Lietuva turi omenije tuos tautiecius kurie tesiogei itakoja toki givenimo buda , formuoja ,bei bando iprsti savo prioritetus.Smetonos laikais dalijo zeme veltui ,kad susigrazinti tautiecius ,Idomu ka sugalvos ateitije Lietuvos busimieji lyderei, kad susigrazinti imigrantus :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra paprasta taisyklė... Svetimoje šalyje, koks tu bebūtum geras ir prisitaikantis, visuomet būsi SVETIMAS.... Be išimčių... Po trijų metų buvimo TEN, tampi SVETIMAS ir čia.... Su labai mažomis išimtimis... Taigi.... internacionalinis, kosmopolitinis žmogus be tėviškės... Kitaip tariant..... tarptautinis bomžas..

Čia kalba apie pirmos kartos išvažiavėlius..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten gerai kur musu nėra

Kiekvienas savo laimės kalvis

Kaip pasiklosi taip išmiegosi

Kaip šauksi taip atsilieps

Bitutės sunkus darbelis, bet saldus vaiselis

Byra dirvoj, birs ir jaujoj

Daug ranku, didžią naštą pakelia

Geriau sunkiai dirbti, negu lengvai elgetauti

Į dievo pagalbą tikėk, bet ir pats netingėk

Jeigu nešiosi po truputį – ir kalną perneši, jeigu po daug – teks patį nešti

Kaip dirba, taip turi

Koks darbas, toks ir atlygis

Be šūdo nebus ir grūdo

ir T.T.

čia mažytis trupinėlis mūsų senolių išminties ir jei daugiau žmonių savo gyvenime sau prisitaikytų bent po dvi tris šitas kruopeles, man rodos gyvenimas Lietuvėlėj pakryptų visai kita vaga :)

Bet kam taip vargti geriau pakeikti konservatorius arba komunistus, ką nors nuknisti, dastumti už puslitri ir akis apsipylus dejuoti kaip man blogai.

Truputi sudetingesnis variantas: nuejau i darbo birža gavau pašalpą, o jei gudresnis tai garbės reikalas ir kompensaciją už šildymą susitvarkyti

Sako darbo Lietuvoj nėra, o gal nėra noro dirbti

TFIUUU bl..d :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma bedarbiai ateidavo su sprafke is db kad tipo darbo iesko tai vis rasydavau jog nera laisvu darbo vietu , neperseniausiai vienas atejo tai as jam ir sakau, gerai ryt gali ateiti i darba, zmogelis vos infarkto negavo :D

pjaunu griovius krumus irr tt, esu net vienai moteriskei dosnia kompensacija susimokejes kam palei keliuka nupjoviau jos karklus, zodziu kol nieko nedarai niekam ir nekliuni, kai pradedi kruteti tai paprastai igyji psiaudonima "tas k.rva" :D

esu tikras kad tikrai daugeli is cia esanciu sitaip vadina :D

pazistamas jausmas kai saka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikra tiesa,zmones tapo elergiski darbui :lol:

Ne darbui "elergiški", o kitų veikėjų norui gauti darbininką pusvelčiui :eusa-naughty: Žinoma yra kategorija iš tikro alergiškų darbui. Bet darbdavių noras už kapeikas turėti super gerą darbininką yra begalinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma bedarbiai ateidavo su sprafke is db kad tipo darbo iesko tai vis rasydavau jog nera laisvu darbo vietu , neperseniausiai vienas atejo tai as jam ir sakau, gerai ryt gali ateiti i darba, zmogelis vos infarkto negavo :D

pjaunu griovius krumus irr tt, esu net vienai moteriskei dosnia kompensacija susimokejes kam palei keliuka nupjoviau jos karklus, zodziu kol nieko nedarai niekam ir nekliuni, kai pradedi kruteti tai paprastai igyji psiaudonima "tas k.rva" :D

esu tikras kad tikrai daugeli is cia esanciu sitaip vadina :D

pazistamas jausmas kai saka :D

o tai kodel nepasiklauset pries pjaudamas ? seip jai kliuna gali pasakyt kad apsigenetu, o jai neturi galimybiu apgenesi ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau ka vadini geru darbininku ir kas tavo manimu yra pusvelciui.Karta pamurijau zidinuka vienam verslininkui ( nesireklamuosiu :D ), isikalbejom, tai jo posakis apie vadybininkus toks ,,kiekviena diena pas juo vadybininkus bandomasis laikotarpis,ir jai jie nesugeba uzsidirbti sau ir jam algos,anuot toks ir darbininkas.Jo zodziais tariant skelbimus moku deti ir pats ,tai kuriu velniu jis turis islaikyti etata ir moketi uz ji mokescius ,o dar jam ir alga.Is tiesu pagalvojus tiesa ir sako ,juk palidovines sekimo sistemos neprijunksi prie kupros ,manai jog dirba o jis su valdiska masina ziurek pas mergos nuleke, o tu jam ir dar darbo valandas apmoki :D .Realiai ant kaktos neparasyta koks esi specelistas,padirbi ir matai ko vertas ,paaukstinimo ar atleidimo is darbo :icon-wink:.Pas mane pati buvo vaikinukas kuris nesugeba 5 cm ilgio medvarsti isukti i 20 cm storio brusa neprasukes pro sona.Zodziu kartais greiciau ir geriau dirbt vienam nei eiti is paskos ir taisyti broka,o algos nori ir pabandik maziau sumoketi.Zodziu aritmetika tokia, is 100 tautieciu viena gal surasi kuris nori dirbti.O is 200 kuris sugeba savarankiskai dirbti ir nori dirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O is 200 kuris sugeba savarankiskai dirbti ir nori dirbti.

Ir tas pats vienas iš 200 dirba sau, o ne lenkia nugarą, ponui uždirbdamas ant duonos, sviesto ir lašišos. Ir teisingai daro. Nors kiek sugebantys dirbti išvažiavo ten, kur už darbą moka kaip už darbą, o ne kompensuoja už dirbant patirtą moralinę žalą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nežinau, nežinau, kolegos. Tarkim nebūčiau savo laiku grįžęs... kas aš dabar būčiau? O kas dabar esu? Taip žinoma pinigai tenai didesni, bet kažin kokio pripažinimo (ar kaip čia pavadint net nežinau) būčiau pasiekęs po 10 metų darbo? Čia taip tik pamąstymai garsiai. Ne sakau, kad aš kažin kas toks esu, sakau, kad tenai net to ko gero nebūčiau pasiekęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O is 200 kuris sugeba savarankiskai dirbti ir nori dirbti.

Ir tas pats vienas iš 200 dirba sau, o ne lenkia nugarą, ponui uždirbdamas ant duonos, sviesto ir lašišos. Ir teisingai daro. Nors kiek sugebantys dirbti išvažiavo ten, kur už darbą moka kaip už darbą, o ne kompensuoja už dirbant patirtą moralinę žalą :)

L.teisingai.Kai zmones uz darba LT gaus padoru atlyginima,tikrai niekas niekur nevaziuos.Ten uz grazias akis ir niekas pinigu nemoka.O dirbt norinciu ir galinciu tarp ju tikrai yra,tik yra vienas bet,jie ir uzdirbt nori,ir gyvent nori,o ne klausyt eile metu kad reikia verztis dirzus,ryt bus geriau,tuo paciu stebet kaip tavo darbdavys,koks ale verslininkas vazineja su nauja masina ir kas savaite kita merga,o paprasius algos porina kad kentek,nera pinigu...Tokiu pavyzdziu yra n Lietuvoj.Pavyzdys.Virino man kombaino sraige zmogus,turi tikrai auksines rankas,is kriukio vel padare kaip nauja.Bet dirbo savaitgali,nes siaip dirba (tiksliau dirbo) darbe,zymioj Arvi imonej.Klausimas-kodel jam reikia dirbt tada,kada jis turetu ilsetis?Dabar jau gal 3metai Svedijoj,ir tikrai nera kvailas ar tinginys,kaip kai kas cia bando nupiest.Jo zodziai-kai uzdirbsiu bent puse to ka uzdirbu ten,niekur nevaziuosiu.Ir kai many matys zmogu,o ne vien asila,kuris turi art ir but gerai kad algos neprasytu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...