Jump to content

Selekcinis mokestis


viktas

Recommended Posts

Buvau prieš kelis metus gavęs išankstinę ir kaip daugelis sakė, kad nemoka ir aš pabandžiau nemokėt. Po kiek laiko atėjo laiškas, kad kreipsis į antstolius. Nuo to karto moku iškart kai tik gaunu išankstinę. Suma buvo gal apie 3 šimtus litų. Šiemet jau irgi gavau prieš kelias dienas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Inkaras said:

Buvau prieš kelis metus gavęs išankstinę ir kaip daugelis sakė, kad nemoka ir aš pabandžiau nemokėt. Po kiek laiko atėjo laiškas, kad kreipsis į antstolius. Nuo to karto moku iškart kai tik gaunu išankstinę. Suma buvo gal apie 3 šimtus litų. Šiemet jau irgi gavau prieš kelias dienas.

as irgi pradesiu moket ,bet supraskit kad su isankstine saskaita niekas niekur negali kreiptis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 metų...
On 2022-07-26 at 21:58, krucius pranešimas:

Kaip sekasi su mokesciu ? yra lietuviskas istatymas kur parasyta kad privaloma moketi mokesti ? ir tik visokie rasinejimai, be jokiu konkreciu istatymu ? 

Pernai ar užpernai gavau apie 5 eur sumokėti, nes per neapdairumą kažkokią veislę įrašiau už kurią pinigaujasi. 

Pritariu JCB, jau kai nusiperku tai yra mano, nors dabar chebra sugeba net už šildomų sėdynių "prenumeratos"  mokesčio paprašyti (https://reidasofficial.lt/naujienos/automobiliu-naujienos/bmw-menesio-mokestis-uz-sildomas-sedynes-tai-zvilgsnis-i-automobiliu-ateiti/) bmw niekada nebuvo mėgstamas brand'as, bet po tokio akibrokšto tai manau net didžiausi fanbojai turėtų sunerimti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Perkam sertifikuota ant vieno ukio - sejam per du ukius, gavom laiska kad vienas blogietis ir reikia susimoketi 6 eurus. Del padorumo paskambinau - pasiule parasyti litanija ir jie spres. Pasiuliau kreiptis i advokatus ir teisma ir atsiusti sprendima is teismo kad as jiems skolingas, gavau dar viena laiska - ignoruoju, bet jei reiks bus byla ant 6 euru. Jei siaip paprasytu paremti seklininku asociacija duociau koki simta, bet cia akivaizdus pinigu pasirinkimas uz nieka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, dzipas pranešimas:

Perkam sertifikuota ant vieno ukio - sejam per du ukius, gavom laiska kad vienas blogietis ir reikia susimoketi 6 eurus. Del padorumo paskambinau - pasiule parasyti litanija ir jie spres. Pasiuliau kreiptis i advokatus ir teisma ir atsiusti sprendima is teismo kad as jiems skolingas, gavau dar viena laiska - ignoruoju, bet jei reiks bus byla ant 6 euru. Jei siaip paprasytu paremti seklininku asociacija duociau koki simta, bet cia akivaizdus pinigu pasirinkimas uz nieka.

Gali dėl 6 eurų patekti į juodus sąrašiukus kuomet kiekvienas tiekėjas reikalaus išankstinio apmokėjimo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, cainikas pranešimas:

Gali dėl 6 eurų patekti į juodus sąrašiukus kuomet kiekvienas tiekėjas reikalaus išankstinio apmokėjimo. 

Negaliu. Nes - skola pripazinta jei kazkas nesilaiko sutarties salygu - o isankstines saskaitos atsiuntimas be sutarties ir irodymo kad as neva tai skolingas - tai nera sutartiniu salygu laikymasis ar nesilaikymas. Toliau - gali man nezinant tarkim informuoti credit info neva as blogietis - man suzinojus sita fakta (tarkim kazkas trecias sakys kad as blogietis nes kabo tokia info) - labai fainai duosiu savo juristui pasipelnyti nes man net nepateikta pretenzija del neapmokejimo. Pasiulymas apsibilietuoti - isankstine saskaita faktura - tokiu atveju jei jie jaustusi afigienai stiprus - siustu is karto saskaita faktura su rastu neapmokejus perduosim iki teisminiam isieskojimui - o dabar siuncia isankstine, nes buhalteriskai man neapmokejus as pas juos nekabau kaip skolininkas ir ji anuliuojasi. Siaip tai chytrazopiai nasarnikai su neaiskiu surinktu pinigu panaudojimu. Kai bus aiski surinktu pinigu panaudojimo schema - mokesiu kad ir dvigubai jei man bus naudinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu kiek pavyko issiaiskinti, nereikia jo moketi, nes nera jokio istatymo, cia savanoriskas mokejimas. O jei tiksliau seip cia veikia grynai kaip telefoniniai sukciai.. Klausimas didelis ar nukeliauja KWS, rapoolui ar kitiems selekcininkams bent dalis tu auku kurias kaikurie ukiai sumoka. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , krucius pranešimas:

Zodziu kiek pavyko issiaiskinti, nereikia jo moketi, nes nera jokio istatymo, cia savanoriskas mokejimas. O jei tiksliau seip cia veikia grynai kaip telefoniniai sukciai.. Klausimas didelis ar nukeliauja KWS, rapoolui ar kitiems selekcininkams bent dalis tu auku kurias kaikurie ukiai sumoka. 

Dar jeigu į skelbiu lt įdedi skelbimą, tai gauni grasinimų nuo jų, kad perduos tarnyboms, nes platint sėklos negali...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, JCB pranešimas:

Dar jeigu į skelbiu lt įdedi skelbimą, tai gauni grasinimų nuo jų, kad perduos tarnyboms, nes platint sėklos negali...

tiksliai nezinau, bet berods yra istatymas, kad seklu platinti negalima. ( reik matyt seklininkystes uki irestruot, dar gal kokiu leidimu. )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
On 2022-07-29 at 13:52, krucius pranešimas:

Zodziu kiek pavyko issiaiskinti, nereikia jo moketi, nes nera jokio istatymo, cia savanoriskas mokejimas. O jei tiksliau seip cia veikia grynai kaip telefoniniai sukciai.. Klausimas didelis ar nukeliauja KWS, rapoolui ar kitiems selekcininkams bent dalis tu auku kurias kaikurie ukiai sumoka. 

Na ir kaip baigėsi tau su selekciniu mokesčiu, ar jų sąskaitų neapmoki, ar galiausiai teko susimokėti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...