Jump to content

Selekcinis mokestis


viktas

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
vakar gavau ir as pirmas kart 200lt saskaitele, bet cia isankstine yra nera nei mano pvm nei ukio kodo, kodel jie ju neirase, negi tingejo susirasti :eusa-think: otsaskaitakam siusti tai randa be jokiu problemu

kazi kas butu jei neapmoketum? sakytum cia ne sask.kazkokia atsiuntei o kazkoki brieda :eusa-think: siusk normalia sask,tada pamokesiu,o dabar turbut siuncia isankstine,o veliau gausi tikra,tik klausimas ar gausi,kad paskui paciam nereiketu jos ieskot pinigus sumokejus,seip ydomu kas pinigu gavejas,pasuki jam ir tegu raso normalia sask. kaip ir visi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar gavau ir as pirmas kart 200lt saskaitele, bet cia isankstine yra nera nei mano pvm nei ukio kodo, kodel jie ju neirase, negi tingejo susirasti :eusa-think: otsaskaitakam siusti tai randa be jokiu problemu

kazi kas butu jei neapmoketum? sakytum cia ne sask.kazkokia atsiuntei o kazkoki brieda :eusa-think: siusk normalia sask,tada pamokesiu,o dabar turbut siuncia isankstine,o veliau gausi tikra,tik klausimas ar gausi,kad paskui paciam nereiketu jos ieskot pinigus sumokejus,seip ydomu kas pinigu gavejas,pasuki jam ir tegu raso normalia sask. kaip ir visi ;)

Gera minty davet , reikes paskambint , prota jiems paknisti , kokias cia nesamones siuntineja, vistiek nera ka veikti :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar gavau ir as pirmas kart 200lt saskaitele, bet cia isankstine yra nera nei mano pvm nei ukio kodo, kodel jie ju neirase, negi tingejo susirasti :eusa-think: otsaskaitakam siusti tai randa be jokiu problemu

matyt suklydo...yra adresas.. imonės kodas= asmens kodas..PVM kodas yra.. :eusa-think: tik iš principo kodel išankstinė sąskaita o ne normali..?? :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt pirmą kartą sąskaitą už selekcinį mokestį gavot. Čia yra išankstinė, apmoki ją ir gauni tikrą kaip priklauso. Nesuklys, nebijokit. Ir briedų, kaip sakote, nesiuntinėja.

mokam jau antri metai..tik šeip idomu kodėl išankstinė?? su kontaktais pas mane viskas gerai..kitiems matomai paprasčiausiai suklydo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 10 mėnesių...

Niekas nezino puslapio kur surasytos javu veisles irasytos  Nacionalinį augalų veislių sąrašą  kazkur reik eit cia  http://www.vatzum.lt/lt/  ir tada budavo kazkokia nuoroda, bet nebepamenu kur tiksliai..

 

Šis?

http://www.vatzum.lt/uploads/documents/augalu_veisles/vat_nacionalinis_sarasas_2014_1.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...