Jump to content

Žemės pardavimas užsieniečiams


stauga

Žemės pardavimas užsieniečiams  

74 nariai balsavo

  1. 1. Žemės pardavimas užsieniečiams

    • 3.Abejingas.
      1
    • 2.Nepritariu.
      68
    • 1.Pritariu.
      5


Recommended Posts

To stauga,vyruti pabandyk uzauginti derliu.ir parduok 24 kartus zemesne kaina,tada sauk kad olandai ar vokieciai turi kitas klimatines salygas!as neuzstoju vakarieciu,tiesiog lb gerai zn ju kasdienybe,nera rojaus jiems,tikrai nera,ir kai mes dar galim prasiplest vos ne uz dyka,ir dar dejuojam,tai atsiprasau! P.S. as pats smulkus ukininkas,ir perku zeme dabar,ukininkauju,moku visus privalomus mokescius,ir dar lenkiu nugara vakarams! ir prasyciau konkreciu komentaru,palyginimu i mano atsakyma,o ne tipiniu lietuviu padejavimu! :icon-cool: nors kaips pastebejau forume yra vos keletas kurie masto logiskai,liudna...pamastymui 2010 m.svogunai didmene kaina gruodzio men buvo 24 euro centai uz kg,2011m nuo 0 iki 1 euro cento uz kg olandijoj:)

Nori pasakyt kad jei vokeciams sunku vokietyjoj tegu vaziuoja i lietuva cia bus lengviau?Tu ne vienas kuris lenki nugara ir moki mokescius.Pardavimo esme ne ta kad vokieciai geriau dirba negu lietuviai.Esme ar valstybiai ir jos gyventojams zemes reikia ar ne?jei parduodam zemes svetimtauciams tai kam reikalingos valstybiu sienos.Gal tada geriau buti tiesiog europieciais viena tauta viena valdzia viena valiuta tie patys atlyginimai uz darom sienas azijieciams ir kitiems ir nebesipykstam.Pas mus kaina yra litais pas vokecius eurais duonos kainos santykis panasus jei nevertus pagal kursa.Pajamos galbut irgi panasios jei velgi neziurim i kursus.Taciau vokietis lietuvoje gali nusipirkti arba pasiulyti kaina 3.45 karto daugiau o mes vokietyjoje galime nusipirkti 3,45 karto maziau.Kur tu cia matai sveika konkurencija?

Kodėl žemes europieciams parduoti galim ir norim o kinu ir "babaikiu' lietuvoje matyt nenorim?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 58
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

manau kad tas zemes pirks pagrinde tie kurie jau dirba pas mus sekmingai tas zemes ir tiek. o jiems palengves tas kad nebereikes pirkt tu zemiu per uab'us ir taip galedami lengviau susitvarkyt dokumentus ir tiek. nemanau kad cia kazkokie jau kiti vokieciai ar danai atvyks pirkti po gabaleli tas zemes ir dirbti o ypac jei savam kraste turi zemes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o as manau kad po kiek tai metu turtingi zmones bus vadinami karaliais nes jie tures dauk zemes ir mes paprasi zmones jam dirbsim kad islajkyti savo seimas ir tureti uz ka pavalgyti ( bus kaip anksciau manau .kaip karaliai vergai tarnai ir pan ..)

Balanos gadynę įtariu ir aš :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir sutinku su juo. zemes prekyba mano manymu turi vykti tik tarp lietuvos pilieciu

Aha. Lietuva lietuviams. Meskit iš galvos tokias "talibaniškas" mintis. Jokio skirtumo, kas tos žemės sąvininkas, svarbu, kad ji naudojama pagal paskirtį. Tas danas ar vokietis jos neišsiveš. Lietuviai patys, prišaikioję pavienių namų, sugadino galybę laukų, melioracijos įrenginių, apie didžiuosius miestus.

Šiaip tai visam civilizuotam pasaulį žemė parduodama aukcionuose. Pasiūlai geriausią kainą ir viskas, joks užsienietis tau nebaisus. Pavyzdžiui mūsų krašte žemės jie neperka, nes panašu kad jiem brangu už smėlį mokėt gerokai virš 10000. Perka tik lietuviai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone, geriau jau "talibaniškas"? mąstymas, nei "komercinis", perkam, parduodam viską iš eilės, svarbu, kad apsimoka. Esmė, kad mes dar per mažai išvystę savo žemės ūkį, kad galėtume leisti sau tokią prabangą ir išparduoti žemę, dar 7-12 metų ir mes patys visus tuos laukus išdirbsim. O skirtumas ar tą žemę dirbs ir uždirbs lietuvis ar užsienietis manau yra! Kitas klausimas, kiek mes būsim patrauklūs, abejoju ar kas važiuos "medžioti" po 4-7 ha, pirks tai kas jau "sumedžiota" arba nuleis rankas. Na bent jau aš save taip raminu, kad mes nebūsim labai įdomūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hipotetiškas klausimas kolegai bulvinykui. Lenkijos valdžia siekdama gerinti savo ūkini kų ir verso konkurencingumą atviroje ES rinkoje skiria paramą žemei įsigyti, su salyga, kad visa produkcija bus parduodama Lenkijoje arba ES. Skamba gan nekaltai, bet žinant jų ir nūsų biudžetų abarotis po koiiu 30 metų galim apsižiūrėti, kad visas Vilniaus kraštas priklauso Lenkijos piliečiams. Ar labai nerealus toks scenarijus ir kokios to pasekmės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hipotetiškas klausimas kolegai bulvinykui. Lenkijos valdžia siekdama gerinti savo ūkini kų ir verso konkurencingumą atviroje ES rinkoje skiria paramą žemei įsigyti, su salyga, kad visa produkcija bus parduodama Lenkijoje arba ES. Skamba gan nekaltai, bet žinant jų ir nūsų biudžetų abarotis po koiiu 30 metų galim apsižiūrėti, kad visas Vilniaus kraštas priklauso Lenkijos piliečiams. Ar labai nerealus toks scenarijus ir kokios to pasekmės?

Kad niekam nekiltų klausimų - tai aš irgi labai norėčiau, kad žemė priklausytų Lietuvos piliečiam. Bet tada nereikėjo eit su velniu (EU) obuoliaut. Jiems tokios mūsų fobijos atrodo juokingai. Žemė ten traktuojama kaip dar viena "žaliava", kurios prekybai negali būt jokių dirbtinių trukdžių.

Tipo duos pinigų pirkt žemes užsienyje? Šito negirdėjau, bet, kad jie žada smulkint stambius ūkius, kuriems priklauso daug valstybinės žemės, tai buvo kalba.

Vokiečiai supirks Klaipėdo kraštą. Realus scenarijus? 30 metų didelis laiko tarpas, visokių sąmokslo teorijų galima prisigalvot. Nežinia kiek tų lietuvių čia bus belikę. Plius patiems lenkams kelt klausimus dėl kaimyninių valstybių žemės priklausomybės jiems, yra pavojinga, nes tai pačiai Lenkijai pretenzijas gali pareikšt bevik visos kaimynės. Taip, kad jei atvirai, aš tokių scenarijų rimtai nevertinu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seime???? Net neįsivaizduoju, mat ten (daugmaž kaip ir čia) viskas matuojama finansiniais interesais, kas jau užsipirko ir nenusiteię ilgiau laikyti (ar šeip suinteresuoti kainos kilimu) o kita grupė kuri nesuinteresuota kainų kilimu. Ką aš bandau savo išsišokimais parodyt, kad yra ir kitų dalykų, ne mažiau pragmatiškų ir svarbesnių nei tų grupių interesai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tokio scenarijaus tikimybė bent 10% tai per daug.

Kas nustatys tą proc? Kaip tu įsivaizduoji save Seime ginant šitą nuomonę, priimant įstatymą, kad žemė tik lietuviam?

labai paprastai kai bus suvienodintos ismokos

išmokos nieko nereiškia, daugelyje šalių, jų neužtenka sumokėt už nuomą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nematau skirtumo ar mes gaunam 400 ismoka ir nuoma sumokam 400, ar tuls vokietis gauna 800 ir nuoma sumoka 800lt... O gal galvojat ka vokietis 100 nuomos moka?

O tai žemės nuomininkai lietuviai tai ne žmonės? Žinoma, kad pakiltų žemės nuomos kaina, bet juk šiuos pinigus atiduotumėm saviem, LIETUVIAMS !!! O tu kaip ir dauguma tik į savo kišenę žiūri. Aš jausčiaus daug maloniau galėdamas daugiau mokėt žemės nuomininkui.

o tai kas draudzia? sau 10lt pasilik nuo ha kitus atiduok jei toks patrijotas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks nenori nupirkti brangiai ir laukia kol atpigs deja kainos atgal negrįzta o kyla į viršų geriausiai tiems pasiseke kurie buvo absukrus po visu peristroikiu supirko pigiai zemes

supirko pigiai gan po 300 Lt/ha kiek domejaus pas mane viens veikejas supirka ir perpardave danijos imonems virs 2000 Lt/ha kiek girdejau o buva pas mane kraste gal kokie 600 - 700 ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...