Jump to content

Žemės pardavimas užsieniečiams


stauga

Žemės pardavimas užsieniečiams  

74 nariai balsavo

  1. 1. Žemės pardavimas užsieniečiams

    • 3.Abejingas.
      1
    • 2.Nepritariu.
      68
    • 1.Pritariu.
      5


Recommended Posts

Kolegos ką manote šituo klausymu, ar jau labai reikia bijoti to dalyko, žinant kad ir jau dabar gali pirkti užsienietis įkūręs ar nupirkęs UAB. Plius dar žinant tą dalyką kad kažkaip tie atėję airiai suomiai ar kokie kiti su lietuviais ilgai netveria.Klausiu todėl kad šiomis dienomis tai aktuali tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 58
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

izvelgiu klasta europos ,senbuvei gauna dideles ismokas tokias kad ir tehnikai pirkt uztenka ir atidet zemes pirkimam . o mum tipo va kokie mes geri pirkit tehnika likit be cento kad neturetut uz ka pirkt zemes.ismoku nesuvienodina kad nekiltu kainos zemes ir mes biednesni neturetum uzka jos pirkt,o kai prisipirks vokeciai musu zemiu tada jau sukaus kad laikas suvienodint ismokas :icon-twisted: laikykimes broliai lietuvei,nepasiduokim :icon-exclaim::icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

izvelgiu klasta europos ,senbuvei gauna dideles ismokas tokias kad ir tehnikai pirkt uztenka ir atidet zemes pirkimam . o mum tipo va kokie mes geri pirkit tehnika likit be cento kad neturetut uz ka pirkt zemes.ismoku nesuvienodina kad nekiltu kainos zemes ir mes biednesni neturetum uzka jos pirkt,o kai prisipirks vokeciai musu zemiu tada jau sukaus kad laikas suvienodint ismokas :icon-twisted: laikykimes broliai lietuvei,nepasiduokim :icon-exclaim::icon-evil:

taip ir yra, o ant galo kai supirks užsienis žemes, parduosim ir tą naują techniką pusvelčiui... šiaip kapitalistai niekad nieko veltui neduoda tai pirma, o antra jie visada numato kelis žingsnius į priekį ko deja mūsų valdžia nesugeba, arba nenori...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na teko matyti vakar laidą, kurioje buvo diskutuojama šiuo klausimu. Šiaip ir už ir priež turi savų pliusų ir minusų. Tačiau mano nuomone, vis dėl to žemė neturėtų būtų pardavinėjama užsieniečiams, arba tai turėtų būti padaryta įvedant gana stiprius saugiklius, minimalus pragyvenimo Lietuvoje laikas, kaimynų sutikimas, maksimalus žemės plotas ir pan. Šiaip būtų įdomus variantas surengti šiuo klausimu referendumą, nežinau kiek tai būtų teisėta prieš ES tvarką, jei parodytume didelį vidurinį pirštą tiek jiems, tiek saviems spekuliantams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks nebus. Skirtingi interesai, apsaugodamas vienus, skriaudi kitus. Ką tik skaičiau straipsnį apie žemės rinką UK. Ta pati problema - užsienio pirkėjų aktyvumas kelia kainas, tik dabar jau ir vietiniai perka daugiau. Daug didesnė problema, kad pagrindiniais pirkėjais tampa įvairųs fondai, kurių kišenės neišsemiamos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laimyngas esi jei tau dar neaktualu, man is po nosies nunese 20ha

ir kokiom jis salygom nunese ta 20ha?

mano tevui vokietis nunese 23ha, nuomos sutartis pasibaigus buvo, naujos savininkas nesirase kalbejo apie pardavima, jau buvom kaip ir kaina suderine bet pasidomejo matyt gavo ciut ne dvigubai daugiau ir pardave, manau ir Gintui panasiai buvo, zinau ir tokiu atveju kad buna ir nuomos sutartis ir registru centre iforminta bet jau zinai kad ta zeme parduota ir dirbsi kol sutartis baigsis. musu kaime vokietis iki krizes kaina buvo sukeles iki 12000lt/ha buvo aprimes kai krize atejo dabar ziuriu vel skelbimus deda kad perka. as esu pries pardavima uzsienieciams dar bent 10metu, nes kitaip nespesim susipirkt tu plotu kuriuos dabar dirbam ir nuomojam, o uzsienieciai tai greit cia apsisuktu, dabar turim viena nuomininka kuris nuomos sutarti pratese lygiai iki tada kai baigsis draudimas uzsienieciams pirkt zeme, tik to ir telaukia daugelis, o ukininkas be nuosavos zemes tai NIEKAS. ir galvoju kad nevisi uzsnieciai nori cia pirkinet uabus ar kitaip sukciaut galbut njie saziningi yra ir lauko kada legaliai gales pirkti, mes to nezinom todel niekas neaisku kaip cia bus galim tik speliot

Notaras negalejo tvirtint tokio sandorio, kai sutartis yra irasyta registru centre. Pats buvau susidures siuo reikalu, tai gerai zinau. Tokiam notarui galima kepure kalt zemyn su advokatu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...zinau ir tokiu atveju kad buna ir nuomos sutartis ir registru centre iforminta bet jau zinai kad ta zeme parduota ir dirbsi kol sutartis baigsis.

Notaras negalejo tvirtint tokio sandorio, kai sutartis yra irasyta registru centre. Pats buvau susidures siuo reikalu, tai gerai zinau. Tokiam notarui galima kepure kalt zemyn su advokatu

Jo aš irgi nesupratau, kaip galėjo nupirkt kažkas kitas jei sutartis registre registruota. Teko ir man susidurt su tokiu atveju. Jei sutartis neišregistruota, notaras net į kalbas nesileidžia dėl pirkimo - pardavimo sutarties forminimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šiuo klausimu pritariu Pranciškui nuo Kaišiadorių. Parduoti žemę užsieniečiams (ko laukia kai kurios interesų grupės) tai tas pats kas parduoti savo inkstą, tam kas geriau sumokės vien tam, kad kurį laiką sočiau pavalgyti. Čia net ne kainose esmė o valstybės teritorinio vientisumo klausimas.

Tai tokia mano liberalo visiškai ne liberali nuomonė ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš esmės tai savininko valia kam parduoti.Bet pardavimas užseniečiams tai jau valstybės reikalas musu protėviai dėl gabalėlio žemės givybę aukodavo o dabar savo noru atiduodame.Pamėginkit vokietijoje nusipirkti dirbamos žemės pamatysit kas bus o čia jokių problemu.Mano nuomė traukinys jau nuvažiavo ir kaška pakeisti yra per vėlu kam reikėjo ar reikia prisipirko ir perkasi toliau.Tiesiog gaila mažesnių kurie ūkininkauja derlingose žemėse nes jiems nepiragai.Tik guodžiu save kad mūsų nederlingo krašto užseniešiams neprireiks ir tai mano ūkininkavimo beveik neitakos tik galbūt kažkiek kainu pakilime.Šiuo metu didesnis rūpestis tai dažno savininko isisvajojimas kad jo žemė tinkama komerciniai veiklai ir tokios žemės stūkso nenaudojamos su baisiai didelia kaina kurios niekas nenori mokėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valdzia visiskai nepagalvoja apie jaunaja karta, kuri nori "knisti zeme". Nevisi gi esame prikaupe kapitalo, kad prisipirktume zemes pakankamai, anaip tol leisti pirkti uzsienieciams??? visiskas apsurdas! Jauni ukinkai irgi nepajegus, nes reikia pirkti technika, viskas savo laiku, o cia valdzia skuba, kad tik daugiau iplaukt y ta ju bidzieto skyle, absurdas! Neapmasto, sava tauta turi buti pirmoje vietoje, o ne atvirksciai. Man patiko vieno forumiecio pasisakymas "Zmones del gabalelio zemes gyvybe aukodavo" o cia ateik ponas lenke, ar vokieti ir tik buk geras pirkt. Musu valdzia reiketu pradet tvarkyti is pagringu, nes tuojau ir musu paskutinius marskinius parduos, visa pramone pardave, arba sunaikine, daro viska atvirkstine tvarka viska. PRIES ZEMES PARDAVIMUS UZSENIECIAM PRIES!!! :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra geras sprendimo būdas. Ir vietinės avys sveikos ir biudžetas vilkas sotus.

Parduokime, o po to nacionalizuokime iš užsieniečių. Pagrindas būtų pagal konstituciją: teritorijos vientisumas.

Tik vat ES konstitucija - aukščiau nacionalinės...

Čia jumoro formoje.

Kai taip ES braška, tai manau neateis laikas kai bus galima pardavinėti žemes (ka ipareigojo Sojuzas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valstybė – tam tikroje konkrečioje teritorijoje gyvuojanti politinė organizacija, turinti nuolatinę valdžią, nuolatinius gyventojus, apibrėžtą teritoriją ir suverenitetą.

Aš manau kad Lietuvėlė taptu valstybe su keliomis valstybėlėmis, kai tarkim krekenavos kompleksą pardavė danams tai nuo jo mėšlu pradėjo dvokti taip kaip anksčiau niekada nėra dvokę plius rašyk skundų kiek tik nori visi tvirtina kad viskas ten yra gerai, tai tą ir noriu pasakyti kad ten yra atskira valstybėlė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

izvelgiu klasta europos ,senbuvei gauna dideles ismokas tokias kad ir tehnikai pirkt uztenka ir atidet zemes pirkimam . o mum tipo va kokie mes geri pirkit tehnika likit be cento kad neturetut uz ka pirkt zemes.ismoku nesuvienodina kad nekiltu kainos zemes ir mes biednesni neturetum uzka jos pirkt,o kai prisipirks vokeciai musu zemiu tada jau sukaus kad laikas suvienodint ismokas :icon-twisted: laikykimes broliai lietuvei,nepasiduokim :icon-exclaim::icon-evil:

nematau skirtumo ar mes gaunam 400 ismoka ir nuoma sumokam 400, ar tuls vokietis gauna 800 ir nuoma sumoka 800lt... O gal galvojat ka vokietis 100 nuomos moka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nematau skirtumo ar mes gaunam 400 ismoka ir nuoma sumokam 400, ar tuls vokietis gauna 800 ir nuoma sumoka 800lt... O gal galvojat ka vokietis 100 nuomos moka?

O tai žemės nuomininkai lietuviai tai ne žmonės? Žinoma, kad pakiltų žemės nuomos kaina, bet juk šiuos pinigus atiduotumėm saviem, LIETUVIAMS !!! O tu kaip ir dauguma tik į savo kišenę žiūri. Aš jausčiaus daug maloniau galėdamas daugiau mokėt žemės nuomininkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

olandai uz zemes nuoma moka nuo 1000 iki 1800 euru uz ha,o apie vokiecius,zn tik tiek kiek vienas ukininkas pasakojo,ti jis moka 440 euru,cia buvus VDR,pas mus ir zeme,ir jos nuoma kolkas juokinga kaina :) juolab kad produkcijos supirkimo kainos lb panasios

Nereikia pamiršti kad mes gyvenam šiaurinej europos daly, kur yra ribota laisve auginamu kultūrų, o vokietis pasėjęs rapsą garantuotas kad jis peržiemos pasėjęs grikius ar kukurūzus žino kad turės laiko jį ir nuimti.Vokietijoje kaip ir normalu ko ne kasmet kulti po 10 tonų kviečių kas pas mus įmanoma kartą per 5 metus.

Tai aš manau kad jei ir mes tokius derlius gautume tai manau tikrai nesunkiai galėtume atsegti tuos 440 euru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus vokietis tik perka zeme[ima gerus laukus sukulturintus ,dyrbamus] ,as manau kad valstybe trumparege ka uzdyrba uzsienietis visa pelna isveza tik apyvartines lesos sukas .dabar konkurencijos salygos nevienodos vokietis turedamas uki vokietijoj pilnai gali investuoti lietuvoje pabandykit atvirkciai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

To stauga,vyruti pabandyk uzauginti derliu.ir parduok 24 kartus zemesne kaina,tada sauk kad olandai ar vokieciai turi kitas klimatines salygas!as neuzstoju vakarieciu,tiesiog lb gerai zn ju kasdienybe,nera rojaus jiems,tikrai nera,ir kai mes dar galim prasiplest vos ne uz dyka,ir dar dejuojam,tai atsiprasau! P.S. as pats smulkus ukininkas,ir perku zeme dabar,ukininkauju,moku visus privalomus mokescius,ir dar lenkiu nugara vakarams! ir prasyciau konkreciu komentaru,palyginimu i mano atsakyma,o ne tipiniu lietuviu padejavimu! :icon-cool: nors kaips pastebejau forume yra vos keletas kurie masto logiskai,liudna...pamastymui 2010 m.svogunai didmene kaina gruodzio men buvo 24 euro centai uz kg,2011m nuo 0 iki 1 euro cento uz kg olandijoj:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

To stauga,vyruti pabandyk uzauginti derliu.ir parduok 24 kartus zemesne kaina,tada sauk kad olandai ar vokieciai turi kitas klimatines salygas!as neuzstoju vakarieciu,tiesiog lb gerai zn ju kasdienybe,nera rojaus jiems,tikrai nera,ir kai mes dar galim prasiplest vos ne uz dyka,ir dar dejuojam,tai atsiprasau! P.S. as pats smulkus ukininkas,ir perku zeme dabar,ukininkauju,moku visus privalomus mokescius,ir dar lenkiu nugara vakarams! ir prasyciau konkreciu komentaru,palyginimu i mano atsakyma,o ne tipiniu lietuviu padejavimu! :icon-cool: nors kaips pastebejau forume yra vos keletas kurie masto logiskai,liudna...pamastymui 2010 m.svogunai didmene kaina gruodzio men buvo 24 euro centai uz kg,2011m nuo 0 iki 1 euro cento uz kg olandijoj:)

Na ką aš galiu pasakyti kaip jau sakė vienas kolega kad ar vokietis ar danas Lietuvoj gali investuoti o atvirkščias variantas yra tiesiog neįmanomas arba reikia turėt krūvą šlamančių, o va danas švedas ar olandas paėmęs paskola 100 metų atvaro ir perka papigiai iš varguolių žemelę.Pas mus kreditavimas tikrai dar labai atsilieka nuo europinio lygio, plius dar užsieniečiui prisidengus kokiu UAB ar kokiu varguoliu žemę įsigyti yra sudaromos tikrai geresnes sąlygos nei mums. Turiu puikų pavyzdį kai 18 arų valstybinės žemės išsipirkinėjau 2 metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...