Jump to content

Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .


edviuks

Recommended Posts

On 2021-03-25 at 20:41, Eduardas pranešimas:

Sveiki. Ar norint suleist iki 20 cm užtenka nuimt sparnus ar reikia kitokių kaltų - tvirtinimų? Smaragdas.

 

IMG_20201110_143515.jpg

Sparnus nuimi ir varai giliai. Tik bandyk pasieiškot kaltu su kietmetaliu ilgai laiko. O šitie pernai 30ha ir keiti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 32 minutes , Planetarke pranešimas:

Reikia žmonių su patirtimi pagalbos. Skambinau vadybininkams, klausinėjau dėl noraginio 3 eilių, 2.4 pločio. Būna 8 arba 9 kojos. Vieni aiškina, kad 8 neišpjauna viso ploto. Kiti sako, kad išpjauna. Fx'as su 10 kojų 3 metrus dengia. Ar tikrai nepakanka 8 kojų tokiam pločiui? 

Kongskilde df2500 turi 7 kojas 3 eilėm išdėstytas 3,2,2, plotis 2,5m normaliai išdirba žemę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-04-18 at 20:24, Planetarke pranešimas:

Reikia žmonių su patirtimi pagalbos. Skambinau vadybininkams, klausinėjau dėl noraginio 3 eilių, 2.4 pločio. Būna 8 arba 9 kojos. Vieni aiškina, kad 8 neišpjauna viso ploto. Kiti sako, kad išpjauna. Fx'as su 10 kojų 3 metrus dengia. Ar tikrai nepakanka 8 kojų tokiam pločiui? 

Pas mane euro-masz 2,4 m. pločio, 3 eilių su 9 kojom, tai pamatavus kregždžių plotį ir padauginus iš 9 gaunasi  2,4 metro, tai su 8 kojom tikrai neišdirbtų viso ploto, nebent kregždės platesnės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
prieš 20 minutes , hellboy197 pranešimas:

Sveiki, planuoju pirkti 7 kojų, dviejų eilių noraginį skutiką. Gal kas su tokiais dirbate ir pakomentuos, ar užtenka su tokiu, prieš sėją, lauką suskusti vieną kartą. Ar pakankamai žemę vienu važiavimu išdirba? Nes juk triejų eilių noraginis žemę labiau sujudina.

Neužteks, gausi lyginti po jo su kažkuo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Juodas pranešimas:

Neužteks, gausi lyginti po jo su kažkuo 

Ne taip paklausiau. Norėjau paklausti, ar dviejų eilių noraginis, vienu važiavimu 15-20cm gyliu, savo kaip skutiko darbą atlieką gerai? Ar reikia antro skutimo? Suprantu, jog po noraginio reiktų su diskiniu skutiku, arba su kultivatoriumi prasilyginti (jei nekiš).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , hellboy197 pranešimas:

Ne taip paklausiau. Norėjau paklausti, ar dviejų eilių noraginis, vienu važiavimu 15-20cm gyliu, savo kaip skutiko darbą atlieką gerai? Ar reikia antro skutimo? Suprantu, jog po noraginio reiktų su diskiniu skutiku, arba su kultivatoriumi prasilyginti (jei nekiš).

Tie dviejų eilių noraginiai nepasiteisinęs projektas, skelbimuose tokių padėvėtų pilna, ko nepasakysi apie trijų eilių. 

Po noraginio man tenka voluoti, kad sėjamoji galėtų sėti, kaimynas sėja su vederiu tiesiai po noraginio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, hellboy197 pranešimas:

Sveiki, planuoju pirkti 7 kojų, dviejų eilių noraginį skutiką. Gal kas su tokiais dirbate ir pakomentuos, ar užtenka su tokiu, prieš sėją, lauką suskusti vieną kartą. Ar pakankamai žemę vienu važiavimu išdirba? Nes juk triejų eilių noraginis žemę labiau sujudina.

Dirbu su 9 kojų lemken smaragd. Daugiausiai priklauso kas daryta prieš noraginį. Man užtenka ražienas su diskiniu ir po to noraginiu praskutus iškart sėt (per 4-5val nuo dirbimo, nes sėjamoji be įdirbimo) taip labai drėgmę išsaugo. Šiemet vieną grikių ražieną iškart noraginiu skutau ir sėjau, tik po to papildomai purškiau nuo žolių. Tiesa, pas mane sunkus metalinis volas, tai ne tobulai, bet kažkiek pralygina po dirbimo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 33 minutes , Duncia pranešimas:

Runner 3m apie 20-25 gylis kiek greičio palaikot? Claas axion 850 pastovų greitį daugiau mažiau 10 km/h pavyksta išlaikyti. Žemės sunkios vietom lengvesnes, kalnai. Lygumoj daugiau 13 nepavelku. Kažkaip man atrodo 250 arklių turėtų geriau vilkt ar klystu? Sparneliai nuimti

man atrdo mazokai 10 km su 250 ag

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2021-08-09 at 13:20, Duncia pranešimas:

Runner 3m apie 20-25 gylis kiek greičio palaikot? Claas axion 850 pastovų greitį daugiau mažiau 10 km/h pavyksta išlaikyti. Žemės sunkios vietom lengvesnes, kalnai. Lygumoj daugiau 13 nepavelku. Kažkaip man atrodo 250 arklių turėtų geriau vilkt ar klystu? Sparneliai nuimti

O kam tu čia tuos protėvius iškasti iš po žemių nori?

Rapsai 15. Kviečiai 10, daugiau nelendam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Duncia pranešimas:

Be kregždžių. Kaltai 8 cm. Gal derlingose strukturingose žemėse ir 10-15 užtenka. Pas mus mažiau derlingos tai manau kur sunkios neprošal giliau prapurenti. 

Na dryščiau abėjoti. Ar gerai čia galvoji, dėl nederlingos žemės. 
Išverti į viršų visą nederlingą sluoksnį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...