Jump to content

Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .


edviuks

Recommended Posts

On 2020-12-12 at 07:09, grazbek pranešimas:

Tos lėkštės ne lyginimui skirtos ju paskirtis daužyti didesnius  grumstus pakeltus iš po noragų.ir norint kad jos puikiai dirbtu reikia juos normaliai sureguliuoti taip kad tuos grumstus smulkintų o ne nustumtų į šalį..ta prasme ju nereikia iki pomidorų suleisti kad jie atliktų savo darbą

Nieko panašaus - pagrindinė lėkščių paskirtis - lyginti vagas susidarančias po po noragų. Gal ir perskelia vieną kitą grumstą, tačiau jų po Runnerio beveik nebūna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , UK. POVILAS pranešimas:

Tai mėlynas T7.200 turės ka veikti su tokiu skutiku  

Kiek suprantu, čia mažesnioji T7 bazė. Jei dirbi šlapesnėm sąlygom, plius pas mane uždėta Agromasz sėkladėžė, tai  6930 su 900kg svoriais galulaukėse - ne darbas. Kabinu ant T7-230, tas tvarkosi padoriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , joniskietis pranešimas:

Kiek suprantu, čia mažesnioji T7 bazė. Jei dirbi šlapesnėm sąlygom, plius pas mane uždėta Agromasz sėkladėžė, tai  6930 su 900kg svoriais galulaukėse - ne darbas. Kabinu ant T7-230, tas tvarkosi padoriai.

Jo baze mažoji T7.200 už 6930 didesnis , bent jau dirbu su diskiniu 4m ir sejamoji rapidas 3m tai  ju nejaučia 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , Jaunasis321 pranešimas:

Aš ir galvoju apie 3 metrų runnerį ant 6930. Kokios nuomonės apie prikabinamą? https://www.agro-masz.eu/index.php?menu=oferta&kategoria=podorywka&podkategoria=RUNO&tab=opis

Amžina tiesa-prikabinamas agregatas visada dirba daug pranašiau, nei pakabinamas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, joniskietis pranešimas:

Kiek suprantu, čia mažesnioji T7 bazė. Jei dirbi šlapesnėm sąlygom, plius pas mane uždėta Agromasz sėkladėžė, tai  6930 su 900kg svoriais galulaukėse - ne darbas. Kabinu ant T7-230, tas tvarkosi padoriai.

Ant 6930 ag per mažai ar pats skutikas per sunkus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 2 valandas, Rimvydas1 pranešimas:

Perku noragini skutika ir galvoju koki vola prie jo užsisakyti, renkuosi tarp žiedinio V ir T formos, gal kas turi patirties ir gali patarti kuris geriau iš šių volu dirba?

Tik pastebejima galiu parasyt issirinksi pats, siemet bandziau lygiai toki pat skutika ir su V formos volu ir su T formos volu,  suskutau bent po 20ha su abiem, su V forma gal virs 100ha ,tai pas mane zemes vidurio Lietuvos neturiu daug lengvu zemiu , lopineliai  keli tik tarp dideliu lauku, tai isbandziau specialiai tarp lengvesnes zemes ivaziavus daug geriau T formos volas, prilaiko ta skutiko svori pavirsiuj geriau graziai praeina ta lengva zeme, tiksliau neprilaiko o visiskai graziai bent mano atveju pravaziavo tas zemes, o V forma skest pradeda iskart lengvesnej zemei ziuri kad traktorius jau dusta :D , pats dabar issirinkau stovi naujas dar neisbandytas su T formos volu :) , tik pastebejimas jei turi tokiu zemiu atkreipk demesi i tai , pats bandziau jau zinau, gal pades kazkiek sita info :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...