Jump to content

Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .


edviuks

Recommended Posts

sveiki, patarkit, kas geriau.  Laumetrio 4 metrų prikabinamas noraginis skutikas, ar 4 metrų pakabinamas brendinis (vaderstad, horsch,  lemken) noraginis skutikas? su sąlyga,  jei abiejų vienoda  kaina. 

 

Kažkaip baugina traktoriaus galo laužymas su pakabinamu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Intra pranešimas:

sveiki, patarkit, kas geriau.  Laumetrio 4 metrų prikabinamas noraginis skutikas, ar 4 metrų pakabinamas brendinis (vaderstad, horsch,  lemken) noraginis skutikas? su sąlyga,  jei abiejų vienoda  kaina. 

 

Kažkaip baugina traktoriaus galo laužymas su pakabinamu

Pakabinamo problemos ne tik pakabos laužyme. Taip kad vienareikšmiškai už prikabinamą. Su sąlyga žinoma, kad laumetris moka juos gamint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Intra pranešimas:

sveiki, patarkit, kas geriau.  Laumetrio 4 metrų prikabinamas noraginis skutikas, ar 4 metrų pakabinamas brendinis (vaderstad, horsch,  lemken) noraginis skutikas? su sąlyga,  jei abiejų vienoda  kaina. 

 

Kažkaip baugina traktoriaus galo laužymas su pakabinamu

Kažkaip abejoju, kad kainos bus vienodos

Galėtum konkrečiai parašyt ant kokio traktoriaus kabinsi ir su kokiu volu bus skutikas, tai gal kas jau bus bandes toki jungini ir papasakos

Aš esu bandes lemken karat 3 metru pakabinama su dvigubu žiediniu ant nh7060 analogas būtu case puma 210

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , tadasg pranešimas:

Manau lindimas į dirvą, šokinėjis, plaukiojimas, sutankinimas ir panasiai.

na jei šnekėtume apie lenkiškus kokius skutikus, tai jie gal ir turi tokias problemas, bet nemanau, kad atidirbtos vaderstad ar lemken  technologijos  dar palieka vietos tokiom problemom. nebent vaderstad cultus volas tik atrodo silpnas sutankinimo atveju 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Intra pranešimas:

tai lemken 4metru karatas su dvigubu volu ir vaderstad 4 metrų cultus su viengubu u formos  volu kainiuoja abu maždaug  po 22. laumetrio  prikabinamas  su dvigubu  spyrokliuojančiu volu apie 21 kažkur.  traktorius mf7726

MF 7726 pavilks 4 m noraginį? Dėžė dyna6 ar vt? kokio vyraujančios dirvos? Pas manęs kalvose su moliu, įkišus 3 m į 20 cm yra ką veikti F724.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, ukininkas200 pranešimas:

Sveiki, gal kas esat dare is pakabinamu leksciu i prikabinamas? Kalba eina apie simba xpress 4 hidrauliskai sulankstomas jei daret imeskit ft kas ir kaip darosi. O cia ft kad lengviau but isivaizduot apie kokias eina kalba arba gal kas turit xpres 4.6 uz protinga kaina parduot?

simba-4-6-meter-mounted-x-pres,1d769628.jpg

Dariau 4m bet nesulankstoma.Virs skutiko isilgai virinau tvirta rema,gale vaziuokle, priekyje dislius ant tu paciu skyliu.Sistema buvau nusiziurejes nuo laumetrio,jo visi padargai panasiai padaryti,  Kai pirkau Dojui skutika vadyba sake galima uzsisakyti viska ko reikia perdarymui,bet man netiko nes gaminami butent tavo sulankstomam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Išradėjas pranešimas:

Dariau 4m bet nesulankstoma.Virs skutiko isilgai virinau tvirta rema,gale vaziuokle, priekyje dislius ant tu paciu skyliu.Sistema buvau nusiziurejes nuo laumetrio,jo visi padargai panasiai padaryti,  Kai pirkau Dojui skutika vadyba sake galima uzsisakyti viska ko reikia perdarymui,bet man netiko nes gaminami butent tavo sulankstomam.

Gal toks remas uzsisako kai xpress 4,6 ar kazkas kito?  imetu ft kad geriau suprastum ka turiu galvo 

otago_945176_1.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...