Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

prieš valandą, BR pranešimas:

Perkat kas neste dyzeli žalią, jaučiasi kad mažiau ima, ar tik reklama, ir kiek brangesnis, tarkim nei Mažeikių. 

nupirkau vakar pirma karta. bent uzvakar kaina buvo 69 centai (ta pacia diena soklys siule uz 70). Kiekis 5000ltr. Pagal sertifikata beveik visi rodikliai zenkliai geresni, isskyrus tepumo savybes. Jei gerai suprantu neste kuras sausesnis (pataisykit kas geriau supranta). Kolkas bent ptarnavimas ir ispylimas vyko labai tvarkingai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , Zilvis55 pranešimas:

nupirkau vakar pirma karta. bent uzvakar kaina buvo 69 centai (ta pacia diena soklys siule uz 70). Kiekis 5000ltr. Pagal sertifikata beveik visi rodikliai zenkliai geresni, isskyrus tepumo savybes. Jei gerai suprantu neste kuras sausesnis (pataisykit kas geriau supranta). Kolkas bent ptarnavimas ir ispylimas vyko labai tvarkingai.

Per kiek laiko atvežė užsakius? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Zilvis55 pranešimas:

nupirkau vakar pirma karta. bent uzvakar kaina buvo 69 centai (ta pacia diena soklys siule uz 70). Kiekis 5000ltr. Pagal sertifikata beveik visi rodikliai zenkliai geresni, isskyrus tepumo savybes. Jei gerai suprantu neste kuras sausesnis (pataisykit kas geriau supranta). Kolkas bent ptarnavimas ir ispylimas vyko labai tvarkingai.

Neste reklamavosi, kad vieninteliai nepila aliejaus į dyzelį, o pila savo gaminamą sintetinį priedą, o geriau tai ar blogiau :icon-rolleyes: manau, kad geriau, bet čia mano nuomonė ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, Zilvis55 pranešimas:

Kita diena. Jie reklamuojasi kad per 48 val. Man uzteko 24.

Siaip maziau 4 kubu nelabai nori vezt kaip supratau...

Man 2 kūbus atvežė 04.05 po 66.Su kaimynu pažiūrėjom į kanistrą įpyle,tai tas nestės vos žalia spalva turėjo.O pas ta iš naftruso buvo toks tamsiai žalias.Tai ir ne supratom ar jis čia dažytas nors kiek buvo ar spalva įgavo ant mano likučio kai užsipylė.

Bet manau kad geras bus kol kas.O paskui gal irgi pragudrės haltūrkėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka pasesi parodoje maciau Nestes degalu pavyzdzius, tai ju priedas yra skaidrus kaip vanduo o rapsas geltonas ir duoda tamsumo. Spalva esu pastebejes kad skirtinga buna, kartais tamsesne kartais skaidresne, kiek pasakojo tai sake priklauso nuo gamybos partijos. Pora sezonu jau perku, problemu neturejau, mazesnes sanaudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...