Jump to content

Deklaravimas


Laukyme

Recommended Posts

prieš 25 minutes , axe pranešimas:

Gal kam teko dometis tokiu klausimu, situacijos pavyzdys - siuo metu kaimynas pasideklaruoja kviecius, esam sutare kad ta zeme rudeni man isnuomos, ar galesiu as ten vel paset ir pasideklaruot kviecius, ar ir pasikeitus naudotojui tai vis tiek skaitysis kaip atseliavimas ir bus man gaab pazeidimas? 

Ministerija sakė, kad tokiu atveju nesiskaitys kaip atsėliavimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Sveiki, biškį pasimečiau su bearimine ekoschema. Jeigu nuo šiemet neariu tai kitų metų rudenį jau galiu arti ar galiu arti tik tai dar kitų metų rudenį? ta prasme 23 neariu, 24m ariu ar 24 irgi dar arti negaliu tik nuo 25 kovo 1 art galiu?

nuo 24 kovo 1d.gali art

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Mantas2342 pranešimas:

Sveiki, biškį pasimečiau su bearimine ekoschema. Jeigu nuo šiemet neariu tai kitų metų rudenį jau galiu arti ar galiu arti tik tai dar kitų metų rudenį? ta prasme 23 neariu, 24m ariu ar 24 irgi dar arti negaliu tik nuo 25 kovo 1 art galiu?

Nuo 2024 03 15 gali art.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip su ta nearimine, ka rudeni ariau apsejau zieminiais deklaruoti galiu nearimine, bet jei arimas per ziema buvo paliktas ir pavasari paseju negaliu deklaruoti nearimines nes augalines dangos nebuvo per ziema? 

O kaip su skutimu per ziema, jei rudeni suskutu, tai jug nearimine, bet sako turi augaline danga buti per ziema ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas iš ekologų buvot deklaratuot? gausybę kodų, sunku susigaudyt 😕

Praktinės situacijos:

Baigėsi 2022 m. įsipareigojimai, prisimami nauji 5m. - žymima JE? ( tik javai)

Nauji laukai ateina, PE žymima? ( tik javai)

2022 m.  prisiimti įsipareigojimai 2m ir nesibaigę  - EK? (tik javai )

į valdą ateina nauji laukai, kurie neša nesibaigusius eko įsipareigojimus ir bus periimami  -EK ? ( tik javai )

 

Kaip Jūs sužymėjot ?:)

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , 1mangustas pranešimas:

Sveiki, kilo klausimas jei aš noriu atseliuoti kviečių lauką su juo nedalyvauju kaitoje, ar aš jam turiu žymėti poseli ir išlaikyti 8 sav? Ar aš kažką maišau kad jei atseliuoju būtinas poselis bet lyg kalba buvo 6 sav ir gal nereikia tada žymeti poselio?

Jei išlaikai 6 savaites posėlį, PPIS sistemoje pažymėjus, kad tai kaip GAAB posėlis, kitais metais galima atsėliuoti.

Jei išlaikai 8 savaites posėlį, PPIS sistemoje pažymėjus, kad dalyvauji posėlio programoje, tai papildomai gauni 134 (lygtai) ir  taip pat galima atsėliuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , DDobilas pranešimas:

Jei išlaikai 6 savaites posėlį, PPIS sistemoje pažymėjus, kad tai kaip GAAB posėlis, kitais metais galima atsėliuoti.

Jei išlaikai 8 savaites posėlį, PPIS sistemoje pažymėjus, kad dalyvauji posėlio programoje, tai papildomai gauni 134 (lygtai) ir  taip pat galima atsėliuoti.

O tai dalyvaujant ekoschemose galima tada 6 savaites išlaikyti ar 8 neina susitrumpinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, WYCKA/ pranešimas:

O tai dalyvaujant ekoschemose galima tada 6 savaites išlaikyti ar 8 neina susitrumpinti

     Jei dalyvaujama su lauku beariminėje ekoschemoje, papildomai pažymėjus posėlį GABB užskaitai, po 6 savaičių posėlio išlaikymo galima atsėliuoti.

     Jei tam pačiam lauke posėlis uždeklaruotas kaip ekochema, o ne kaip GAAB užskaitai, tai jį reikia išlaikyti 8 savaites.  Viskas priklauso kaip bus posėlis pažymėtas PPIS sistemoje. 

     Neišlaikius 6 savaičių posėlio GAAB užskaitai, negalima atsėliuoti, nes bus sankcija kitais metais. 

     Neišlaikius 8 savaičių posėlio pagal ekoschemą , taip pat nebus galima atsėliuoti ir nebus išmokėti pinigai už tarpinių pasėlių ekoschemą (jei bus nustatyta). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dariius 30 pranešimas:

Daug kas poseliu prisideklaravot ir velinsit ziemkenciu seja? Mane kazkaip pinigai gundo, bet galvoju ,kad  nereiktu lapkrity set jei kazkas uzsitems 😁

Šiemet nedeklaravau posėlio bet kita met suktis reiks nes su vasarojum bus ragas vien nėra tiek žemių kad butai atsipūtęs jai bus galima 6 savaites israityti kaip kolega viršutinėm poste rašė tai bus gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...