Jump to content

Deklaravimas


Laukyme

Recommended Posts

prieš 3 minutes , Tomas01 pranešimas:

Tai jeigu nereikia pinigu uz ekoschema, uztenka 6 sav. Tik turesi pakeist deklaracijoj

Aš ekoschemose esu su sertifikuota ir bearimine ir ne gamybinio palikta bet kaip klausiau ar galesiu atseluoti tai man sakė 8 savaites reiks išlaikyt jai žymesiu posely po kvieciu cia buvo pati pradžia deklaravimo tai netaip gal informavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Aš ekoschemose esu su sertifikuota ir bearimine ir ne gamybinio palikta bet kaip klausiau ar galesiu atseluoti tai man sakė 8 savaites reiks išlaikyt jai žymesiu posely po kvieciu cia buvo pati pradžia deklaravimo tai netaip gal informavo

Tai deklaracijoj PS ar TO pažymėta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , ceck pranešimas:

Galvoju kažkiek atsėliuoti ir tų laukų išvis nedeklaruoti, visvien derliaus atveju geriau išeis nei prašyt išmaldos :eusa-think:

Jeigu nėra augalų kaitos ekoschemos ir jeigu yra daug nuosavos ir keli ūkiai tai vienais metais deklaruoja tėvas kitais metais tą patį plotą sūnus, trečiais vėl tėvas ir taip iki begalibės :))) ne variantas??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ceck pranešimas:

Galvoju kažkiek atsėliuoti ir tų laukų išvis nedeklaruoti, visvien derliaus atveju geriau išeis nei prašyt išmaldos :eusa-think:

yra niuansu. išmaldą gausi 4 metus, atsėliuosi metus per tą keturmetį. Išmalda neapmokestinama, pajamos už kviečius apmokestinmaos ir mokesčiai didės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Andriusfeat pranešimas:

Jeigu nėra augalų kaitos ekoschemos ir jeigu yra daug nuosavos ir keli ūkiai tai vienais metais deklaruoja tėvas kitais metais tą patį plotą sūnus, trečiais vėl tėvas ir taip iki begalibės :))) ne variantas??

Šiandien nma kitaip šneka, kad lieka laukui, ne pareiškėjui. Žiūrėsim ką ats iš žūm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Deutz fahr pranešimas:

Deklaruojant bearimine, augalu kaita ar kokia kita veikla, kurios isipareigojimas ilgesnis nei 1 metai, yra taikoma tolerantiskumas? Tarkim jeigu ukis 100ha dalyvauja bearimineje ir augalu kaitoje, o kitais metais sumazeja plotas iki 95ha? Anksciau budavo lyg ir 10%. Taisyklese neradau parasyta

43.7.    per įsipareigojimų laikotarpį pagal šią veiklą pirmaisiais metais deklaruoto ploto nesumažinti daugiau kaip 10 proc. Po deklaruoto ploto sumažinimo bendras tinkamas paramai plotas negali būti mažesnis, nei nustatytas Taisyklių 43.1 papunktyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Marijus197 pranešimas:

https://www.delfi.lt/agro/agroverslo-naujienos/deklaruojant-paselius-pasiekti-rekordai-tiesiogines-ismokos-gali-buti-mazinamos-ekologiniai-ukiai-nyksta-93721569

Tiek daug ekoschemų prideklaravom. Ar nebus perpus sumažintas sumažintas ekoschemų krepšelis, kai reiks visiems išmokėti :D 

O įsipareigojimai 4metams?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 11 minutes , MTZokas pranešimas:

Sveiki, nma agro programėlėje nematau įbraižytų savo laukų. Deklaravau 19 dieną, patvirtinimą dėl deklaracijos pateikimo gavau į el paštą. Kame kažin gali būti problema?

Dar neįkėlę, atsiras, deklaravau gegužės pabaigoje tai mano laukus rodo, kolega deklaravo pabaigoje birželį ir jo nesimato dar

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Robertas08 pranešimas:

O kuro leidimus visi gavę?

Man nerodo vmi,pirmas metas deklaruota,per nma agro irgi laukai neįbraižyti.

Deklaruota 06-16

Aš tai bent jau gavęs. Iš seniūnijos gavęs buvau laišką informacinį kad iki liepos 11d turėtų visiems sukelti leidimus VMI. Jei nebus gal pabandyt skambinti į VMI informacija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...