Jump to content

Deklaravimas


Laukyme

Recommended Posts

Atsakydami į Jūsų pateiktą klausimą norėtume informuoti,  kad tikrinant reikalavimą „Deklaruota pieva – nesuarta nuo praėjusių metų rugpjūčio 1 d. iki einamųjų metų birželio 30 d.“ stebima, ar lauke, kuriame deklaruota pieva, nėra arimo požymių, todėl pasėlių kodams MAJ, DGI, DGA, DGJ, kur pieva yra pirmi metai, ir atnaujinus GPŽ yra nustatomas oranžinis algoritmo rezultatas.
Atlikus papildomus duomenų sutikrinimus ir nustačius, kad lauke yra pieva, algoritmo rezultatas bus keičiamas į žalią.

Tai kaip suprantu šio stebėjimo tikslas yra nustatyti ar tikrai deklaruota pieva ir realybej yra pieva 🙄

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , Gunia pranešimas:

Yra kam taip buvę? Žmogus ne prmi metai deklaruoja pasėlius..poperini varianta turi viskas ok..bet sistemoje nėra deklaracijos..kuro irgi nėra..kaip čia taip? 🤪

Man kuro irgi nėra,bet buvau vmi,po to siuntė į žū skyrių,tai moteriškės sako duok dieve būt patvirtinta paraiška nes dideli nuostoliai.

Buvo patvirtinta,bet kuro dar nėra nors sakė per savaitę bus.

Sakė yra buvę,kad būna nepatvirtintos paraiškos,tai koks nuostolis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , Robertas08 pranešimas:

Man kuro irgi nėra,bet buvau vmi,po to siuntė į žū skyrių,tai moteriškės sako duok dieve būt patvirtinta paraiška nes dideli nuostoliai.

Buvo patvirtinta,bet kuro dar nėra nors sakė per savaitę bus.

Sakė yra buvę,kad būna nepatvirtintos paraiškos,tai koks nuostolis...

Kas ja turi tvirtinti? Keista tai kad popierine atspausdinta nma sistemos...o elektronines nėra..ir kuro nera..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , Gunia pranešimas:

Kas ja turi tvirtinti? Keista tai kad popierine atspausdinta nma sistemos...o elektronines nėra..ir kuro nera..

 Nežinau kas turi tvirtint,bet kad popierinę turi tai nereiškia ,kad patvirtinta,bent taip man sakė.

Kuras ir sakė bus per savaitę,jau tuoj dvi o dar jo nėra.

Lapkritį tai man jo nelabai ir reiks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Robertas08 pranešimas:

 Nežinau kas turi tvirtint,bet kad popierinę turi tai nereiškia ,kad patvirtinta,bent taip man sakė.

Kuras ir sakė bus per savaitę,jau tuoj dvi o dar jo nėra.

Lapkritį tai man jo nelabai ir reiks

Faktas kad reikia dabar kuro..kolega irgi dvi savaites duodasi..vmi skambink i nma ...NMA skambink i zemės ūkio skyrių 😆

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Robertas08 pranešimas:

Tai aš buvau ir ten ir ten,sako per savaitę bus,bet praėjo beveik dvi:D

Chebra, nekvaili esate (ne pirmi metai bent jau čia bendraujate)- patys deklaruokite. Tikrai mažiau problemų turėsite.

Kreipkis į vic.lt . Jie turi visus duomenis pateikti vmi, nma ir t.t..  o nuo to pradėsi atsekinėti kas kur ir prie ko.vmi kaip ir nma pati šių duomenų (pasėlių deklqracijų) nerenka ir neprižiūri. Jų sistemos piniginiams srautams irpan. Skirtos.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Robertas08 pranešimas:

Tai aš buvau ir ten ir ten,sako per savaitę bus,bet praėjo beveik dvi:D

P.s. beje ir pernai ir šiemet nustebino. Ar 2 ar 3 dieną jau buvo sistemoje.liepos.

P.s.s. barkodas šiaip nesikeičia, bandyk seną lapą, gal tik nesimato bet veikia..

P.s.s.s. čia Lietuva.. čia..ups. čia nebelyjal

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, bebrynas pranešimas:

P.s. beje ir pernai ir šiemet nustebino. Ar 2 ar 3 dieną jau buvo sistemoje.liepos.

P.s.s. barkodas šiaip nesikeičia, bandyk seną lapą, gal tik nesimato bet veikia..

P.s.s.s. čia Lietuva.. čia..ups. čia nebelyjal

Paskaičius šitą diskusiją kaip tik patikrinau vmi savo, ar davė dyzelio ir paskui peržvelgiau prieš tai kaip duodavo, bėliau 07 02 dar nebuvo, arba liepos 1d. arba 2d. leidimas būdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, bebrynas pranešimas:

P.s. beje ir pernai ir šiemet nustebino. Ar 2 ar 3 dieną jau buvo sistemoje.liepos.

P.s.s. barkodas šiaip nesikeičia, bandyk seną lapą, gal tik nesimato bet veikia..

P.s.s.s. čia Lietuva.. čia..ups. čia nebelyjal

Pirmąkart deklaravęs,žinau ,kad barkodas nesiskirtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As planuoju palikti 3 m,ir galvoju kaip reikės juos sutvarkyti,smulkintuvo neturiu,avių visur nenuvarysi,kaip šienauti 3 m juosta...o geriausia kai griovys per vidurį lauko eina,6 m išsimėta. Nma paklausiau- tai jūs žinoma mokesite už tuos 3 išmestus metrus?,atsake- žinoma nieko nemokesime

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

As planuoju palikti 3 m,ir galvoju kaip reikės juos sutvarkyti,smulkintuvo neturiu,avių visur nenuvarysi,kaip šienauti 3 m juosta...o geriausia kai griovys per vidurį lauko eina,6 m išsimėta. Nma paklausiau- tai jūs žinoma mokesite už tuos 3 išmestus metrus?,atsake- žinoma nieko nemokesime

Jei deklaruojama kaip kraštovaizdžio elementas, galima tiesiog su šienapjove suguldyti į pradalges ir palikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...