Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

Jei planuojat seklai ir laukas gana nesvarus tai vienas is geresniu variantu butu defoliavimas (reglonas , diqua). Glifosavimas siuo atveju butu prasciausias variantas , daigumas gal ir butu bet atsparumas ziemojimui tikrai prastas.

gal galima apsviesti mane: kuom glifosuotas seklinis laukas bus prastesnis ziemojimas ir daigumas? ne karta tai esam dare ir kazkokiu minusu nepastebejome :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galima apsviesti mane: kuom glifosuotas seklinis laukas bus prastesnis ziemojimas ir daigumas? ne karta tai esam dare ir kazkokiu minusu nepastebejome :eusa-think:

Pritariu, pats esu 2006 m. glifosavęs visus sėklinius žieminius kviečius, ir tikrai kitais metais užderėjo geras derlius, jokių problemų nepastebėjau. Visgi nuo tada laikausi mokslininkų rekomendacijų ir sėklinių pasėlių daugiau neglifosuoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei planuojat seklai ir laukas gana nesvarus tai vienas is geresniu variantu butu defoliavimas (reglonas , diqua). Glifosavimas siuo atveju butu prasciausias variantas , daigumas gal ir butu bet atsparumas ziemojimui tikrai prastas.

gal galima apsviesti mane: kuom glifosuotas seklinis laukas bus prastesnis ziemojimas ir daigumas? ne karta tai esam dare ir kazkokiu minusu nepastebejome :eusa-think:

Kolkas tuo klausimu iš savo klaidų nepasimokiau, tai tik tikiu, kas sakoma ir tiek. Supelijusius esu sėjęs ir pasimokęs, daugiau nebesėju, o glifosuotų dar nesėjau kolkas. Bet gal kaikada ir išbandysiu, kaip kad šiemet nepatikėjau kažkuriuo forumiečiu, kad Maverik su Am.sulfatu nemaišyti, tad išbandžiau savo kailiu. Įsitikinau. Daugiau nebebandysiu. Nes prisidirbau "varškės" purkštuve. :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas tuo klausimu iš savo klaidų nepasimokiau, tai tik tikiu, kas sakoma ir tiek. Supelijusius esu sėjęs ir pasimokęs, daugiau nebesėju, o glifosuotų dar nesėjau kolkas. Bet gal kaikada ir išbandysiu, kaip kad šiemet nepatikėjau kažkuriuo forumiečiu, kad Maverik su Am.sulfatu nemaišyti, tad išbandžiau savo kailiu. Įsitikinau. Daugiau nebebandysiu. Nes prisidirbau "varškės" purkštuve. :lol::lol::lol:

maveriko negalima maisyt ir su boru nes irgi varske gaunas

Pas mane Boras tame mixe taip pat buvo, Brasitrelyje. :lol: Viskas ten išsipurškė neužsikimšo, tik abejoju Maverik veikimu, kai jį į varškę sutraukė, jis neišsimaišė tolygiai po tirpalą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...