Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

nu atsiprašau , man BLONDINEI, gal galima detaliau-imu 200ml chemijos, o kiek VANDENS :icon-exclaim: reikės :icon-question:

vat tada su ta marmalyne suprantu, kad galiu nupurkšti 500a

ar aš kažką ne taip perskaičiau ir supratau :icon-redface:

kaip pvz... Apdorojami augalai: vejos. Skirtas: piktžolių naikinimui vejoje. Naikina: Nufarm MCPA vejose naikina rūgštynes, dilgėles, kiaulpienes, trikertes žvagines, dirvines nemiršėles, daržines žliūges, gysločius, vėdrynus. Purškiama, kai kiaulpienės yra pilnos rozetės stadijoje, bet prieš žiedinio pumpuro susidarymą.

Naudojimo norma:

50 ml – 10 L vandens

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del veiklios nezinau. Visada buvau nuomone, kad jei atskiesi 100 gr degtines su 1000 ml vandens ir visa sita kieki isgersi vietiek busi isgeres 100 degtines. Lygiai taip su chemija.

Su augalais tikiu tas pats.

Pirkau 540 (ar kazkas panasaus) Roundup'o. Purskiau 2 ltr chemikalo 200 vandens. Keistas poveikis. Lyg buciau purskes 2,4D amino druska.

Kokios idejos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del veiklios nezinau. Visada buvau nuomone, kad jei atskiesi 100 gr degtines su 1000 ml vandens ir visa sita kieki isgersi vietiek busi isgeres 100 degtines. Lygiai taip su chemija.

Su augalais tikiu tas pats.

Pirkau 540 (ar kazkas panasaus) Roundup'o. Purskiau 2 ltr chemikalo 200 vandens. Keistas poveikis. Lyg buciau purskes 2,4D amino druska.

Kokios idejos?

Reikėjo tam pačiam lauke pabandyt 100l/ha tirpalo naudot. Tikėt savim aišku gerai, bet kartais reikia ir produktų instrukcijas paskaityt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del veiklios nezinau. Visada buvau nuomone, kad jei atskiesi 100 gr degtines su 1000 ml vandens ir visa sita kieki isgersi vietiek busi isgeres 100 degtines. Lygiai taip su chemija.

Su augalais tikiu tas pats.

Pirkau 540 (ar kazkas panasaus) Roundup'o. Purskiau 2 ltr chemikalo 200 vandens. Keistas poveikis. Lyg buciau purskes 2,4D amino druska.

Kokios idejos?

o jei ant rankos uzsipilsi 10ml sieros rugsties kuri atskiesta 1000ml vandens, kas bus? o gi nieko.

o pakartosi tik sieros rugsties 10ml be vandens? kas bus klausimai kyla?

paskutiniu metu purskiu tik 3lt. glyfosato ir 100l vandens ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del veiklios nezinau. Visada buvau nuomone, kad jei atskiesi 100 gr degtines su 1000 ml vandens ir visa sita kieki isgersi vietiek busi isgeres 100 degtines. Lygiai taip su chemija.

Su augalais tikiu tas pats.

Pirkau 540 (ar kazkas panasaus) Roundup'o. Purskiau 2 ltr chemikalo 200 vandens. Keistas poveikis. Lyg buciau purskes 2,4D amino druska.

Kokios idejos?

jo ,saukstas cukraus i puoduka ir saukstas cukraus i kibira kavos, ''skonis taspats'' :eusa-doh::eusa-clap::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vanduo nuo augalu garuoja, kita dali issisavina augalas kartu su chemija. Klausimas chemija garuoja kartu su vandeniu ar vandeniui garuojant koncentracija kyla? As uz antra varianta. Plius 100 litro vandens mano purkstuve sunkus variantas. Darbinis slegis prie tokio kiekio pasidaro apie 1,5-2 barus. Tuomet per edzektorinius purkstukus ten purskimas i purskima nepanasus, o kitokiu zemos normos purkstuku neturiu. Greiciau vaziuoti taip pat neiseina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vanduo nuo augalu garuoja, kita dali issisavina augalas kartu su chemija. Klausimas chemija garuoja kartu su vandeniu ar vandeniui garuojant koncentracija kyla? As uz antra varianta. Plius 100 litro vandens mano purkstuve sunkus variantas. Darbinis slegis prie tokio kiekio pasidaro apie 1,5-2 barus. Tuomet per edzektorinius purkstukus ten purskimas i purskima nepanasus, o kitokiu zemos normos purkstuku neturiu. Greiciau vaziuoti taip pat neiseina.

nusipirk gelonus hardi purkstukus (gali ir lenkiskus tik nezinau ar spalva bus tapati) ir bu tau 100l/ha prie 3 bar prie 10km/h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat purkštukams tikrai taupyt nereikia, tuo labiau kai per juos per sezoną pereina ženklios sumos. Jei nesukt galvos nei dėl kaimynų pasėlių, nei dėl gamtos teršimo, tai žinoma perki pačius elementariausius ir pirmyn. Kiek būna dienų be vėjo?

Coalai - jei norėsi bent kiek padoriau dirbančių su mažesniais tirpalo kiekiais ir didesniais greičiais, tai čia tik pusė kainos. Bet už normalius purkštukus mokėt 30-40 plius pvm yra normalu manyčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz patarimus.

Taip pat laikausi nuomones, kad purkstukai turi buti mazu maziausiai normalus. O tai kainuoja. Beto nesu salininkas ypac mazu vandens kiekiu. Bet va pirma karta uzsiroviau, kad butinai reikia naudoti 100L/ha. Ir tai nemanau, kad daznai kartosis, bet jei pasidarys kasdienybe, teks investuoti. Nieko nepadarysi.

p.s. is ko Jus sprendziat, kad purkstukai jau atitarnavo savo laika?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Del veiklios nezinau. Visada buvau nuomone, kad jei atskiesi 100 gr degtines su 1000 ml vandens ir visa sita kieki isgersi vietiek busi isgeres 100 degtines. Lygiai taip su chemija.

Su augalais tikiu tas pats.

Pirkau 540 (ar kazkas panasaus) Roundup'o. Purskiau 2 ltr chemikalo 200 vandens. Keistas poveikis. Lyg buciau purskes 2,4D amino druska.

Kokios idejos?

Purškei 1% koncentracijos tirpalu, kas pagal instrukcijas rekomenduojama tik pasėliams prieš kūlimą. Šiaip glyfosatai purškiami 2% koncentracija ir čia kaip minimum, nes jei ne, tai geriau jau pasisiot ant lauko, bus daugiau naudos. :D Jau minėjom kažkur, kad svarbu išlaikyt koncentracija, o jau kiekis labiau parenkamas pagal pasėlio vešlumą. Čia apie glyfosatus aišku kalba eina, o visi kiti pesticidai irgi pagal rekomendacijas. Bet kuriuo atveju koncentracija svarbi, nes čia chemija, ji be visa kita dar ir degina. Todėl su kai kuriais pesticidais nenaudojamas karbamidas, mikrikai ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...