Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...

Kitoj temoj buvo kalba apie Cicocel ir jo naudojimą. Kaip ir žadėjau, susiradau vokiškas technologijas. Žieminiams kviečiams ten pirmam purškimui naudota Cicocel 1 l/ha. Antram purškimui Cicocel 1,2 l/ha + Moddus 0,15 l/ha. Aš pats asmeniškai jau daug metų naudoju panašiai, tik antram purškimui Cicocel mažesnę normą, ty apie 0,5 l/ha, o Moddus didesnę 0,2-0,3 l/ha pagal situaciją. Pas vokiečius didžiausią Cicocel normą užfiksavau 1,5 l/ha ir pasėliai stovi gražūs kaip mūras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip su cykocel maisymu, ar galima, ar gal kas maisot, su pvz mikro-makro trasom, herbicidais ir kt. , ar jy geriau purksti viena, girdejau daug pasisakymu tai taip ir nesupratau, gal kas pasidalins patirtimi.

Taip, maišom ir su mikro trašom ir su herbicidais(žinoma reiktu pirma maža kieki pasidaryt ir pasižiurėt, kad nesutrauktu su tais mikroelementais arba pasiklausti pas tuos kurie parduoda ta chemija)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su cykoceliu tik svarbu laiko nepraziopsot, bet panaudojus litra pirma karta ir puse antra karta, stovi kvieciai, modus tik adai ir panasioms ugiu veislem ne vokieciai mes derliai ne vokiski apsauga irgi gali but silpnesne.

praeitais metais buvo vokieciai atvaziave, tai apie modus sako kad brangu uztenka cykocel iki astuoniu tonu aisku nelygu aplinkybes bet esme tokia kad ne ta vieta technologijoj kad islaidaut augimo reguliatoriams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su cykoceliu tik svarbu laiko nepraziopsot, bet panaudojus litra pirma karta ir puse antra karta, stovi kvieciai, modus tik adai ir panasioms ugiu veislem ne vokieciai mes derliai ne vokiski apsauga irgi gali but silpnesne.

praeitais metais buvo vokieciai atvaziave, tai apie modus sako kad brangu uztenka cykocel iki astuoniu tonu aisku nelygu aplinkybes bet esme tokia kad ne ta vieta technologijoj kad islaidaut augimo reguliatoriams

gineikiai, o jei mano 7,5t/ha suvirs ant soniuko??? ;) ui kaip ispinga tas pats modusas ir kiti augimo geruliatoriai. ;) plius kombainavimas palengveja, siaudas storesnis ir dar daug kitu pliusu turi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ivertink tai , kad vokietis dziaugiasi ilgesne vegetacija ir saulutes gauna daugiau , tad ir derlius pas ji bus bent 2t didesnis.

Tas normas pateikiau ne dėl derliaus, o dėl naudojimo normų. Kažkam vaidenasi, kad Cicocel gali nudegint ir iki 1 l/ha. Jei nesilaiko naudojimo instrukcijos gal ir gali, o šiaip ir gerokai didesnės normos problemų nekelia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su cykoceliu tik svarbu laiko nepraziopsot, bet panaudojus litra pirma karta ir puse antra karta, stovi kvieciai, modus tik adai ir panasioms ugiu veislem ne vokieciai mes derliai ne vokiski apsauga irgi gali but silpnesne.

praeitais metais buvo vokieciai atvaziave, tai apie modus sako kad brangu uztenka cykocel iki astuoniu tonu aisku nelygu aplinkybes bet esme tokia kad ne ta vieta technologijoj kad islaidaut augimo reguliatoriams

gineikiai, o jei mano 7,5t/ha suvirs ant soniuko??? ;) ui kaip ispinga tas pats modusas ir kiti augimo geruliatoriai. ;) plius kombainavimas palengveja, siaudas storesnis ir dar daug kitu pliusu turi. :)

bus liutis ir 5 tonos nuvirs, tik noriu pasakyt kad cia pardaveju itaiga padaryta ir ne vie augimo reguliatoriai, mikro elemtai ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas del mikriuku tai cia kiekvienas turi savo nuomone,bet kad liecia augimo reguliatorius, as uz tvarkingus ir patikimus ;) kad ir pernai produktu pardavejai mums nerekomendavo kvieciam naudoti modus,bet mes ji naudojom ir tikrai nenusivylem...

Kuo motyvavo, kad nenaudoti modus. Aš naudojau ir manau atsiperka su kaupu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas del mikriuku tai cia kiekvienas turi savo nuomone,bet kad liecia augimo reguliatorius, as uz tvarkingus ir patikimus ;) kad ir pernai produktu pardavejai mums nerekomendavo kvieciam naudoti modus,bet mes ji naudojom ir tikrai nenusivylem...

Kuo motyvavo, kad nenaudoti modus. Aš naudojau ir manau atsiperka su kaupu.

is augimo reguliatoriu esu maziausiai patenkintas cerone,o modusas laiku panaudotas tik pliusai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas del mikriuku tai cia kiekvienas turi savo nuomone,bet kad liecia augimo reguliatorius, as uz tvarkingus ir patikimus ;) kad ir pernai produktu pardavejai mums nerekomendavo kvieciam naudoti modus,bet mes ji naudojom ir tikrai nenusivylem...

Kuo motyvavo, kad nenaudoti modus. Aš naudojau ir manau atsiperka su kaupu.

per brangu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas del mikriuku tai cia kiekvienas turi savo nuomone,bet kad liecia augimo reguliatorius, as uz tvarkingus ir patikimus ;) kad ir pernai produktu pardavejai mums nerekomendavo kvieciam naudoti modus,bet mes ji naudojom ir tikrai nenusivylem...

Kuo motyvavo, kad nenaudoti modus. Aš naudojau ir manau atsiperka su kaupu.

is augimo reguliatoriu esu maziausiai patenkintas cerone,o modusas laiku panaudotas tik pliusai :)

kaip ir cerone, laiku ir vietoj panaudojus, tik vieni pliusai :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar kas naudojat koki augimo reguliatoriu avizoms? Siais metais nusipirkau Nelson sertifikuotos seklos - sako labai derlinga bijau kad neisvirstu is koto :)
:eusa-naughty: na as tai nekada nenaudodava ir manau kad tokio augimo regulatoriaus avizoms isvis nera :eusa-think: juk avizos lepios kaip bobos
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki kolegos, iškilo toks klausimas, turiu kviečių aukštaūgiu kaip ada ir vidutinio aukščio, adai cikoceli ir dar vėliau reiks purksti augimo reguliatoriais o ka darot su vidutinio aukščio ar žemaugiais kviečiais? purškiat cikoceli paskatint krumijimasi ir taip pat patrumpit kažkiek ar jiem iš vis nenaudojat? :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Budavo anksciau toks sportakas (v.m prochloraze 450g/l) , o gal kas dar ir turi prekyboj , tai cia butu tikrai pigiausia o ir rapsa galima nuo alternariozes purksti , tiesa dabar vadinasi mirazas. Siaip jei bayer imputas brangu tai is basf panasus capalo arba bell super. Na bet tu ieskai tik nuo stiebaluzes :eusa-think: , gal rastum ir opus (v.m epoksikonazolas 125 g/l) ir padarytum misinuka su propikonazolu (tiltas, bamperis) ar fenpropimorfas (corbelas) ir apsaugotum dar nuo miltliges, septoriozes. Cia reikia skaiciuoti , liginti ir zinoma zinoti kokios ligos tuo metu tavo kvieciuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...