Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

Turit gal kas Kuhn GMD knyga?Kas per tepalas pilasi į reduktoriu ir į blankę?

post-83-0-45401300-1462788243_thumb.jpg

 

Dar priklauso koks modelis. Nes mūsiskei 2810 kaip ir nereikia blankėj keisti pagal manulą aš ir nelendu. Kam reikia keisti, tai pasistatai blanke į transportinę padėtį, ten lyg 2 varžtai yra, patsuki abu, išleidi ir po to pripildai iki viršutinio varžto. Tepalo markė nurodyta mano prisegtoj nuotraukoj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Tikiuosi pjaus, gerai aplaistyk pirkini. talexas bent pas pazystama jau 300ha nupjoves nesubyrejo, dirvos nera super lygios su claas celtis pjauna greicio mate, jei kita sezona atlaikys pats irgi pirksiu talexa ant bielkio 3,2metro.

jei mastysi apie talexą apžiūrėk ir metal fach ten kiek iš nuotraukų matau,(talexo nečiupinėjau realiai) tapati šienapjovė, tik gal kaina galima kažką paderint, pats antrą sezoną su metal fachu pjausiu, žernai apie 80ha nupjovė be menkiausių bėdų, pievų lygių neperdaug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokiom apsukom renkates sienapjove? Norejau nupirkt su 540, atveze su 1000. Sienapjove 3 metru plocio 100 ag traktoriukui. Traktoiuje 4 darbiniai greiciai, tai galvojau galesiu pazaist, kad butu galima mazesnem variklio apsukom pjaut. Vadyba sako, kad nedusintu traktoriaus, geriau pjaut tukstantinem. Kaip yra istikruju?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As su kwernelando 3.2 metro sienapjove kuri reikalauja 540 apsuku pjaunu 540 eco kuris pasiekiamas 1500 variklio apsukoms, lygiam lauke laisvai trauke 6.70 km/h ir apsukos nekrito :eusa-dance:  (greiciau dar nebandziau nes laukas duobetas buvo).Na man 540 eco pilnai uztenka, variklis nedusta, bandziau ir 540 kuris pasiekiamas prie 1938 skaityk 2000 apsuku, tai man tai bereikalingas kuro deginimas, nes nelygiuose laukuose vaziuoju kazkur apie 5km/h. (Traktorius pas mane 107 arkliu) Nezinau kaip ten su 1000 darbinio apsukom, bet siulau pabandyt ir su eco jei greit labai nelakstysi tai gal ir nedus tas traktorius  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pernai vaziuojant ,,kreiseriniu,, 75km/h lygiagreciai pjove zole beveik tokiu pat greiciu ,kadangi as plentu vaziavau tai ir pravaziavau ji ,kita diena ziuriu nera pjoviko  ir laukas buvo nebaigtas pjaut .matyt pataike  i rieduli ar kazka  :eusa-think: ..................

...ilgai tas laukas stovejo  ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As su kwernelando 3.2 metro sienapjove kuri reikalauja 540 apsuku pjaunu 540 eco kuris pasiekiamas 1500 variklio apsukoms, lygiam lauke laisvai trauke 6.70 km/h ir apsukos nekrito :eusa-dance:  (greiciau dar nebandziau nes laukas duobetas buvo).Na man 540 eco pilnai uztenka, variklis nedusta, bandziau ir 540 kuris pasiekiamas prie 1938 skaityk 2000 apsuku, tai man tai bereikalingas kuro deginimas, nes nelygiuose laukuose vaziuoju kazkur apie 5km/h. (Traktorius pas mane 107 arkliu) Nezinau kaip ten su 1000 darbinio apsukom, bet siulau pabandyt ir su eco jei greit labai nelakstysi tai gal ir nedus tas traktorius  :icon-wink:

 

Tu cia gal melioracijos griovius sienauji tokiais greiciais vaziuodams? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sveiki, planuoju pirkti pakabinama sienapove, neapsisprendziu tik su kokiu pakabinimu rinktis, centriniu ar soniniu, bei rinktis su plausintuve ar be jos. Gal kas pasidalintu patirtimi.

 

Realiai skirtumas turėtų būti pagrindinis tas, kas su centriniu mažiau dils pavažos. Mes turim kuhn gmd 2810, jeigu neklystu, 6 sezonas dirba, tai jokių problemų nekėlė. Per metus nupjaunam netoli 100 ha ir dilimo požymiai minimalūs. Kai pjauni kokias karvių nuganytas pievas, susikeli slėgi, kad šienapjovė plaukiotų vos žemę liesdama ir leki. Tik hidraulinį kraną pakeitėm, nes buvo biškį žaislinis įdėtas, o daugiau tik sutepti tereikia ir reduktoriuose tepalus keisti. Lentoj lipo long life, tai ir nekišu nagų. Be plaušintuvės mūsų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradedam nuo to, kokia techonologija taikoma - ar nupjovus vartoma, ar nevarčius grėbiama. Tai pagal tai ir reikia rinktis su plaušintuvu ar be plaušintuvo. Neesu garantuotas, bet manau, kad pasirinkus su plaušintuvu, šienapjovė savaime bus centrinio pakabinimo. Tad mano atveju, ūkyje yra trys padargai - šienapjovė, vartytuvas ir grėblys. Šienapjovė 3,10m centrinio pakabinimo ir be plaušintuvo, vartau praktiškai viskam (tiek silosui, tiek šienui). Šienapjovė Lely, 3 metų, 700ha nupjovus, jokių problemų. Ir peiliukai - tiktai greito keitimo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...