Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

nu man per sezona reikia apie 300 ha nupjauti. Apie KUHN sienapjoves geri atsiliepimai kiek girdejau, bet John Deerio sienapjoves geriau kopijuoja tipo.Hm... pas mane kai visi padargai KUHNO tai jais esu labai patenkintas, nes dirbam su dvejomis sejamosiomis su zemes idirbimu-3 ir 4 metru,greblys,vartytuvas,trasu barstytuvas,plugai dveji, vienas 4 korpusu,kitas 6 korpusu, tai kazkaip atrodo kad KUHN ir reiktu pirkti ir toliau :) siaip galvoju, kad man reiktu tokios sienapjoves kad galeciau per 8 valandas nupjauti apie 30 ha zoles...butu optimaliausias variantas...kiek per diena nupjaunate su 3 metru KUHNINE?

jei zmogus perka kuhn trasu barstykle - tada komentaru nebelieka.....

yr tokios sienapjoves - triplo. jei septintukas pavez - imk tik tokia. vienu vaziavimu 9m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man per sezona reikia apie 300 ha nupjauti. Apie KUHN sienapjoves geri atsiliepimai kiek girdejau, bet John Deerio sienapjoves geriau kopijuoja tipo.Hm... pas mane kai visi padargai KUHNO tai jais esu labai patenkintas, nes dirbam su dvejomis sejamosiomis su zemes idirbimu-3 ir 4 metru,greblys,vartytuvas,trasu barstytuvas,plugai dveji, vienas 4 korpusu,kitas 6 korpusu, tai kazkaip atrodo kad KUHN ir reiktu pirkti ir toliau :) siaip galvoju, kad man reiktu tokios sienapjoves kad galeciau per 8 valandas nupjauti apie 30 ha zoles...butu optimaliausias variantas...kiek per diena nupjaunate su 3 metru KUHNINE?

jei zmogus perka kuhn trasu barstykle - tada komentaru nebelieka.....

yr tokios sienapjoves - triplo. jei septintukas pavez - imk tik tokia. vienu vaziavimu 9m.

o kas negerai su KUHN barstykle :D ???m?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

negerai tas, kad durnas lietuvis uz ja moka brangiau, nei kainuoja Rauch.

jos abi gaminamos toj pacioj gamykloj, tik lipdukai ir kaina skirias :lol:

tikiu, kad perkant grynai ja viena, ji kainuoja brangiau, bet kai perki is vienos atstovybes ir nemazai padargu vienu kartu, tada gauni didesne nuolaida bendrai viskam sudejus, negu viska pirktum atskirai is skirtingu atstovybiu :icon-wink: tiksliai neatsimenu 2006 metais, man ji kainavo ar kaip RAUCH, ar 1000LT tik brangiau, tiksliai nepamenu...aisku, nereiskia kad turi viska pirkti tik is vienos firmos, bet jei technologiskai ir visais kitais parametrais daiktas nera prastesnis, o cia dar pritaiko dideles nuolaidas, tada kitaip viskas gaunasi :icon-wink: tik tiek zinai, nereikia iskart cia taip "komentaru nebelieka" ir panasiai, nezinant situacijos kaip yra is tikruju...nes visa tai galma ir kitaip pateikti :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo akmenu niekas neapsaugos, kaip ir bet kokio kito padargo, akmenis reikia issirinkti is pievu, akmenu gal kiek maziau bijo bugnines sienapjoves, nepjaukit sabakslynu ir nereiks bijot akmenu, jei laukai sukulturinti tai nemanau kad akmenu kalnai ten turi buti, ir be to jie is niekur neatsiranda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas naudojate(naudojote) Taarup šienapjovę? Jos diskai apvalūs ,tai "kvernalandų" pasigyrimuose rodoma,kad nebijo tarp diskų pakliūvančių akmenų.O kaip yra iš tikro?Nes kaina,tai irgi"už kokybę"...

pazitamas turi 3 m. ar 3 su kapeikom :D nenoriu meluoti, sake gyvenime nepirktu, pataike i kazkokia kliuti puse dantraciu subyrejo, guoliavetes pazeide. sake ji neturi jokios apsaugos, sienapjove pirkta nauja buvo lygtais pries 4 metus, jei jis man melavo as ir Jums meluoju. Pats nemaciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas naudojate(naudojote) Taarup šienapjovę? Jos diskai apvalūs ,tai "kvernalandų" pasigyrimuose rodoma,kad nebijo tarp diskų pakliūvančių akmenų.O kaip yra iš tikro?Nes kaina,tai irgi"už kokybę"...

tie apvalus diskai ir minusu turi,nes peiliukai turi palist po kitu disku,ir pagavus akmeni jai kas susikraipo(palenke truputi peiliuka) tai siekcioja kita diska

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas naudojate(naudojote) Taarup šienapjovę? Jos diskai apvalūs ,tai "kvernalandų" pasigyrimuose rodoma,kad nebijo tarp diskų pakliūvančių akmenų.O kaip yra iš tikro?Nes kaina,tai irgi"už kokybę"...

3 sezonus tokia naudoju, didesnio akmens dar kolkas neteko pagauti tai kaip su jais nezinau. minusai - labai greitai atsimpa peiliukai ir pesa o ne pjauna, o juos norint normaliai pagalasti reikia issiimti. ilgiau pastovejus be darbo (na 3-4 savaites) kazkaip uzsistovi diskai, ir jungiant kardanu slysta prabuksavimo mova, todel visus diskus reikia isjudinti rankom (gal kas nutuokia kame per problema?). pliusai - laaaabai smagus darbas su centriniu diseliu, na aisku didelis nasumas, tolygiai ir graziai paskleidzia nupjauta zole.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...