Jump to content

Karvidės statyba.Labai reikia protingų patarimų.


remiga

Recommended Posts

nu pas mane ir planuose statytis tvarta,kaip pats stogdengys tai statysiu karkasini 12x20...sienos eis 15x5 medienos tik koki auksti daryt dar nesugalvojau ir taka serimo darysiu platu kad galeciau su traktorium atsivezti pasara,dar klausimu yra kuo apsildyt sienas nes polistirola grauze,vata ir drasko,kaip sakant taip apsyldzius pinigai bus ismesti i bala

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pas mane ir planuose statytis tvarta,kaip pats stogdengys tai statysiu karkasini 12x20...sienos eis 15x5 medienos tik koki auksti daryt dar nesugalvojau ir taka serimo darysiu platu kad galeciau su traktorium atsivezti pasara,dar klausimu yra kuo apsildyt sienas nes polistirola grauze,vata ir drasko,kaip sakant taip apsyldzius pinigai bus ismesti i bala

Mano požiūris toks kad neverta daryti brangias kapitalines statybas, Patatas turėtų būti gerai vėdinamas viršuje, jei nori kad jis būtų šiltesnis, lubos (stogas) turėtų būti kuo žemiau. Bet labai šilto nereikia ,svarbu tik tiek kad per speigus neužšaltų vanduo ir mėšlai. Nors gaužikai ir susmulkina polistirolą jis vistiek šilumą prilaiko,svarbu kad jis neišbyrėtu. svarbesnis dalykas kad sienų vėjas neperpūstų, nebūtų plyšių ir per juos nepatektų šaltas oras. Sienų tarpe galima palikti orą,pripilti durpių, ar pjuvenų sumaišytų su negesintomis kalkėmis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 5 mėnesių...
Sveiki noriu paklausti jusu patarimo,ateinanti pavasari planuoju statyti ferma tai ieskau patikimos imones tam atlikti, gal galetumete ka patarti ? Beje ka manot apie "VK Projektai" ar verta su jais prasideti ?

kaškur jau rašiau, kad renkatis firmą, būtinai isiskaityk sutartį, ir jeigu tau trūks kokių garantinių punktų, pats inicijuok į sutarties įtraukimą. Ūkininkai susiduria su problema, kad darbai vykdomi lėtai. Įmonės norėdamos turėti kuo daugiau darbo sugeneruoja kuo daugiau sutarčių ir palengva dirba. Vieną dieną pas vienus padirbėja, daugiau keliasi į kitą objektą. Tad būtinai sutrartyje aptarkite darbų pabaigą, už pavėluotas dienas, kad jie mokėtų baudą. Taip pat įvertink tokius dalykus, kaip įrangos naudojimą. Būna, kad įmonės neturi, ir jos persinuomoja techniką, už kurią tau reikia mokėti. Kaip pvz. įmonė užsako kraną, ši neskuba dirbti, nes už valanadas moka ūkininkas. Sėkmės !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniau mano tėvukas apšildydamas palėpę spalius su kalkėmis sumaišė, kad graužikai ir kiti parazitai nesiveistų. Tai kilo gaisras, gerai kad buvo pirmineje fazėje pastebėjas kada tik rūkti pradėjo. Tai klausykite Voro, prašau, nedarykite taip. :icon-exclaim:

Šildžiau spaliais su GESINTOMIS kalkemis. Problemu jokiu. Gal su negesintomis juokavote?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...