Jump to content

bigone

Nariai
 • Pranešimai

  26
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie bigone

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Panevėžys
 1. bigone

  Ėriukų penėjimas avių šėrimas

  Sveiki, turiu klausimėlį. Turiu pusės hektaro sklypą, kurio pusėje įsivyravo žolė „Garšva“, karvė jos neėda. O kaip avytės? Ar ją ėda? Planuoju pirkti avyčių, tad susirūpinau, ar pirma viską nupurkšti ir pasėti naują žolę, ar avytės Garšvą man nuvalgys
 2. bigone

  Case 956xl

  Ar tik nebus užsikišęs oro filtras. Jei yra turbo žiūrėk oro žarnas intercoolerį.
 3. Elementaru - juk negesintos kalkės gavusios drėgmės labai kaista, tad karštis + pjūvenos =.....
 4. Na Jūs ir juokdariai, verkiat kad arti reikia o su traktoriumi terliojatės kelias dienas. Manau jei nuspranti kas nutiko kvieti servisą ir kelių valandų laikotarpį viską sutvarkys. O servisai manau nėra prasti, tiesiog technika taip ištobulėjo, kad sunku ir besusigaudyti suprantačiam žmogui.
 5. bigone

  Mėsinė galvininkystė

  Daugėja konkurentų Lietuvos mėsinių augintojams.
 6. bigone

  Mėsinių galvijų tvartai

  galvoju plėsti mėsinių galvijų skaičių ir statyti naują tvartą. Žinau kad tinkamiausi kraikiniai, bet aš mąstau apie skystą mėšlą. Ką Jūs manote apie tai?
 7. bigone

  Naminio tabako auginimas

  Auginantiems tabaką galiu rekomenduoti vieną forumą, kuris geriausias ir gausiausias lietuviškomis žiniomis apie tabako auginimą ir apdirbimą: www.sigitas.net beje jame yra ir dvi knygos lietuvių kalba apie tabako auginimą.
 8. bigone

  Naminio tabako auginimas

  Aš auginu. Pirmą kartą šiais metais bandau, sėjau gerą, sertifikuotą tabaką. O dėl ploto tai leidžiamas vienam asmeniui 1 aras be leidimo - tai reglamentuoja LIETUVOS RESPUBLIKOS TABAKO KONTROLĖS ĮSTATYMAS.
 9. Kaip Blaki darbai su kabina? Ar nuo paskutinių komentarų nieko nebedarei?
 10. Na kapsuk kiek klysti, dideliuose gyvulininkystės ūkiuose galingi traktoriai be pertraukos dirba nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Kiek silpnesni ištisus metus. O vien tik žemdirbystės ūkyje tai sutinku su Jūsų nuomone.
 11. Kirovas V12 turi tik 300 AG. Geriausias galios didinimas būtų dėti vilkiko variklį, kurį duos tokią naudą: mažesnes kuro sąnaudas, didesnį traktoriaus greitį, didesnį variklio resursą, mažesnę vibraiją ir t.t.
 12. bigone

  Naminio tabako auginimas

  Aš turiu daigelių pardavimui. Penktadienį juos jau išpikavau.
 13. bigone

  Naminio tabako auginimas

  Gal kas auginate? Pasidalinkite patirtimi.
 14. Turiu tiktai mažiuką - 78 AG, 1,5 m. pas manę. Ir kaip jis laiko? Ar gedimų išlindo? Ko jam trūksta pagal jus? O gal atvirkščiai, idealus traktorius. Kaip jo mazgų aptarnavimas, servisas?
 15. Sveiki, matau tema jau numirusi, bet man įdomu būtų sužinoti kiek jau šių traktorių parduota Lietuvoje? Taip gal atsilieps juos turintys žmonės.
×
×
 • Create New...